18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

betRing kontakt – ako kontaktovať zákaznicku podporu stávkovej kancelárie

V tomto článku si predstavíme niektoré základné spôsoby ako nadviazať betRing kontakt s ich zákaznickou a technickou podporou. BetRing je stávková kancelária a dcérska spoločnosť maďarskej národnej lotériovej spoločnosti Szercsekáték Zrt, fungujúca na platforme FSB Tech, ktorá mieri na Slovensko poraziť konkurenciu. Úrad pre reguláciu hazardných hier ich certifikoval a vydal číslo individuálnej licencie 000528 2021. betRing je preto plne legitímna a seriózna stávková kancelária. Registruj sa, napíš nám a stav na víťazstvo.

Kontaktovanie podpory betRing cez chat alebo mailom

Stávková kancelária betRing si vyslovene zakladá na spokojnosti svojich nových aj zabehnutých hráčov a preto si uvedomuje, že všetci hráči musia mať nepretržitú možnosť sa akokoľvek a kedykoľvek obrátiť na zákaznícku podporu. Oproti inej konkurencii, v tomto obore,majú hneď niekoľko možností, ktoré môžu hráči využiť na získanie informácii ktoré potrebujú na riešenie svojich problémov. V tomto krátkom informačnom článku si v skratke predstavíme všetky spôsoby a média, ktoré môžu zákazníci využiť na kontaktovanie zákazníckej a technickej podpory pre klientov.

V prvom rade si predstavíme mobilnú telefonickú linku zákazníckeho servisu. Je to ideálna forma kontaktu pre všetkých hráčov, ktorý momentálne nemajú prístup k svojmu počítaču a nechce sa im písať dlhý a pomalý mail alebo chatovať s agentom cez mobilný telefón ked potrebujú riešiť svoj problém okamžite. Telefonická betRing podpora je dostupná hneď na 2 telefonických číslach, 0850 252 012 alebo +421239183297. Kontaktovať je ju možné v ľubovoľnom čase medzi 08:00 – 22:00.

Druhou možnosťou v poradí je momentálne najmodernejšia a najvyužívanejšia forma online zákazníckej podpory, prostredníctvom živého „chat-u”. Ten viete použiť priamo na stránke alebo v aplikácii a nemusíte tak otvárať mail alebo dvíhať telefón. Najlepšou výhodou tejto formy komunikácie je však tá, že funguje nepretržite 24/7 a je k dispozícii v slovenčine.
Ak sa veľmi neponáhľate, lebo viete, že nebude mať čas reagovať, môžete jednoducho otvoriť svoj mail, napísať požiadavku, a prvý voľný operátor vám komplexne zodpovie čo potrebujete.

Kontaktovanie Podpory betRing

betRing kontakt – využite ľubovoľný spôsob ako vám môžeme pomôcť

Ak vás zaujímajú najnovšie novinky tohto nového slovenského bookmakera a kontakt s jeho sociálnou komunitou, využite jednu z nami uvedených dostupných sociálnych sietí. Dozviete sa tu väčšinou horúce informácie o tom aké všetky bonusy môžete využiť, na ktoré mimochodom nepotrebujete žiaden kód, a o pripravovaných stávkových promo akciách a iných sezónnych udalostiach. Môžete sa tu zoznámiť s inými hráčmi tejto platformy a porovnať si svoje fantasy stávky a prípadne sa podeliť s nimi o svoju radosť zo zápasu alebo z parádnej výhry. Napríklad ak si na fejsbúku stávkovej kancelárie betRing zverejníte svoj výherný tiket, tak automaticky za to dostávate extra body na svoje hráčske konto navyše.

Zoznámte sa s oficiálnymi sociálnymi sieťami stávkovej spoločnosti betRing.

Sociálnymi Sieťami betRing

betRing kontakt cez živý chat

Jedná sa o najmodernejšiu a najrýchlejšiu formu zákazníckej podpory bez potreby niekam vyvolávať alebo sa zdržiavať písaním mailu. V stávkovej kancelárii betRing, na samom spodku stránky, nájdete klikatelný odkaz „Napíš nám”, ktorý spustí chatové okno v pravom dolnom rohu vašeho monitoru, prípadne na obrazovke vášho smartfónu. Dole v okienku je priestor kde môžete do posledného detailu napísať s čím potrebujete pomôcť a správa sa odošle jednému z voľných zamestnancov tejto platformy. Z pravidla to netrvá dlho a maximálne do niekoľko minút sa vám ozve voľný operátor a ochotne vám pomôže vyriešiť vami zadanú požiadavku. Nezáleží na tom aký je deň, aké je počasie a koľko je hodín, pretože v stávkovej kancelárii BetRing vedia, že šport nikdy nespí, a ani spať nebude. betRing chápe a rešpektuje, že problém sa môže vyskytnúť mnohokrát aj neskoro v noci, pri sledovaní dobrého zápasu, ktorý sa hrá na opačnej strane zemegule a v inom časovom pásme, ako napríklad zápasy v hokejovej NHL, basketbalovej NBA alebo futbalovej NFL.

Živý Chat betrRing

betRing kontakt mailom

Spolu s telefonickou zákazníckou linkou je mailová zákaznícka podpora jednou z najstarších foriem administratívnej a technickej pomoci všetkým zákazníkom. V žiadnom smere, však mailová podpora v betRing, nie je znevýhodnená oproti novším formám spojenia zákazníka a bookmakera. Operátori tohoto poskytovateľa online služieb sú plne k dispozícii zodpovedať požiadavky všetkých nových aj dlhšie zabehnutých hráčov. V prípade akýchkoľvek otázok a v akejkoľvek situácii môžete využiť mailový kontakt [email protected].

Prečo by ste mali kontaktovať spoločnosť betRing?

Predovšetkým preto, že zákaznícka nie je len „terminus technicus” ale je tu naozaj pre vás, aby ste boli v stávkovej kancelárii betRing spokojný a nič vám nepokazilo zábavu spojenú s
športovým tipovaním. Tento bookmaker vie, že je bežné, že sa občas vyskytnú nejaké administratívne alebo technické problémy a preto je kontakt 24/7 k dispozícii na riešenie ľubovoľných problémov, ktoré môžu nastať. betRing kontakt vám zabezpečí poradenstvo pri vašej úvodnej registrácií a s nahratím dokumentov, či verifikáciou profilu. Preto aby ste to mali s registráciou ešte jednoduchšie, vytvoril pre všetkých nových hráčov ktorí sa chcú zaregistrovať tento video návod.

Zábava pri stávkovaní si vyžaduje maximálnu zodpovednosť a betRing v tomto smere propaguje zodpovedné hranie. Pri tipovaní hier, prevádzkovaných ako internetová stávková kancelária, si vždy skontrolujte všetky podmienky poskytovateľa. Hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká a preto betRing zakazuje hranie hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

FAQ – Často kladené otázky:

V tejto veľmi krátkej a stručnej sekcii sme spísali najčastejšie kladené otázky, s ktorými sme sa zatiaľ pri BetRing stretli. Snažili sme sa zhrnúť obsah všetkých čitateľských otázok do týchto 6 najhlavnejších bodov. Veríme, že vám tieto odpovede pomôžu zodpovedať väčšinu potrebných otázok. Pokiaľ tu náhodou nenájdete čo hľadáte, prosím kontaktujte oficiálnu zákaznícku linku tejto internetovej stávkovej kancelárie.

Ktorý spôsob kontaktovania tímu zákaznickej podpory betRing je najlepší?

Je len na vás ktorú z ponúkaných možností kontaktu si vyberiete. Nedá sa vyslovene povedať ktorý spôsob je najlepší. Záleží na tom akú urgentnosť má vaša požiadavka. V prípade urgentnosti zvoľte telefonický betRing kontakt, prípadne „live chat” podporu priamo na oficiálnej stránke.

Môžete kontaktovať stávkovú spoločnosť betRing telefonickým hovorom?

Samozrejme. K dispozícii sú 2 telefonické linky s ktorými môžete nadviazať s betRing kontakt. Na samom spodku oficiálnej stránky nájdete kompletný zoznam kontaktov na zákaznícku podporu betRing. Použite prosím jednu z vybraných možností: 0850 252 012 alebo +421239183297.

Viem si zmeniť svoje heslo sám alebo musím kontaktovať zákaznícku podporu BetRing aby to urobili za mňa?

Postup je štandardný ako aj v iných internetových platformách. Otvorte si betRing prihlásenie a kliknite na klikateľný odkaz „Zabudnuté heslo”. Stránka si od vás vypýta niektoré osobné údaje potrebné na verifikáciu a nové heslo vám následne zašle mailom. Ten potom použite namiesto svojho starého hesla a ihneď po prihlásení budete vyzvaný k vytvoreniu nového hesla.

Je mailová podpora od spoločnosti betRing naozaj rýchla a spoľahlivá?

Mailová podpora je rovnako spoľahlivá ako všetky ostatné formy zákazníckeho betRing kontaktu a zamestnanci technickej podpory Vám radi poradia s akýmkoľvek problémom. Ak ale potrebujete riešiť nejaký urgentný problém, doporučujeme využiť ich telefonickú linku podpory alebo živú, chat podporu s live agentom.

Dá sa kontaktovať stávková spoločnosť betRing aj cez nejaké sociálne siete?

Áno a dokonca cez všetky, ktoré používa! betRing kontakt je dostupný aj cez sociálne siete Facebook, Instragram, LinkedIn a Youtube. Na týchto sociálnych sieťach sa dozviete o najnovších novinkách a pripravovaných promo akciách. Tieto kanály sú denno denne aktívne a užívatelia tam navyše pridávajú rôzne zaujímavosti. Pre technickú podporu však doporučujeme však kontakt cez živý chat, prípadne telefonickú linku.

Neviem si rady s registráciou BetRing profilu, kto mi vie s tým najlepšie poradiť?

Pre pomoc s prvotnou registráciou vždy môžete kontaktovať zákaznícku linku spoločnosti betRing cez mail, žívý chat, alebo telefonicky. Ak by ste si však najradšej pozreli ako vyzerá registrácia „z prvej ruky”, pozrite si oficiálny betRing video návod.