18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Najlepšie stávkové kancelárie a bonusy pre EURO 2024 + špeciálne ponuky pre Slovákov

Šampionát EURO 2024 je jedným z najočakávanejších podujatí na svete. Niektorí ľudia podrobne sledujú každý futbalový zápas, aby si vybrali svojho favorita, zatiaľ čo iní hľadajú výhodné kurzy na tieto zápasy. Online stávkové kancelárie sa snažia poskytnúť pútavejší a dynamickejší zážitok, preto ponúkajú bonusy pre EURO 2024. V tomto článku pozrieme na niekoľko slovenských stávkových kancelárií, ktoré tieto bonusy ponúkajú.

Objavte špeciálne bonusy, ktoré môžete využiť pri stávkovaní na Euro 2024

BookmakerDostupný bonus Euro 2024Bonus
Fortuna70 € BEZ RIZIKA
Fortuna30 € bonus
Tipsport4000 € + 30 € zadarmo

Najlepšie stávkové kancelárie pre EURO 2024

Do obľúbených slovenských stávkových kancelárii patria veteráni stávkovej scény – spoločnosti, ktoré prišli na trh v minulom storočí. Stávkové kancelárie ako Fortuna, DOXXbet, Niké a SynotTip neustále študujú svojich zákazníkov a vylepšujú ponuku športov a bonusov. Takto môžete nájsť rôzne bonusy pre EURO 2024 alebo iné svetové podujatia.

Hoci sú stávkové kancelárie založené na rovnakom princípe, skrývajú sa za nimi rôzne príbehy. Medzi ich hlavné rozdiely patria:

  • Fortuna – platforma plná žltých farieb, ktorá ponúka nielen klasické, ale aj expert stávky, profi, favorit plus a ďalšie druhy. Na slovenskom trhu je známa tým, že často určuje trendy v oblasti kurzov na športové zápasy. V posledných rokoch patrí k najlepším slovenským značkám (patrí jej prestížny status “Superbrands”) a okrem toho je sponzorom slovenského futbalového a hokeja.
  • DOXXbet – platforma založená bývalým slovenským futbalistom, ktorej sa za 20 rokov podarilo vybudovať známu značku v strednej Európe. V súčasnosti sa často spája so svojím ambasadorom, majstrom zmiešaných bojových umení Attilom Végom. Ponúka kurzy na viac ako 50 športov vrátane majstrostiev sveta, futbalových líg, súťaží svetového pohára atď.
  • Niké – rodinná firma, ktorá sa považuje za prvú a tým pádom najstaršiu stávkovú kanceláriu na Slovensku. Pýši sa tímom profesionálov, ktorí vyvíjajú najnovšie technológie a vďaka ich úspešnej implementácii ponúka jednu z najlepších mobilných aplikácií pre slovenských stávkujúcich. Niké spolupracuje so slovenskými televíznymi kanálmi a je hrdým partnerom futbalových klubov. Najviac ju preslávila lyžiarka Petra Vlhová, ktorá je olympijskou víťazkou.
  • SynotTip – skúsená spoločnosť, ktorá okrem Slovenska pôsobí v ďalších 20 krajinách. Ma pohodlné triedenie športov a benefit klub pre stávky, videolotériu a ostatné služby, ktoré ponúka. V Synottip si môžete pozrieť archív všetkých zápasov, nahliadnuť do aktuálneho pavúka alebo sa zapojiť do stávkovej výzvy.

Aké špeciálne bonusy sú k dispozícii pre EURO 2024?

Ponuka špeciálnych bonusov počas EURO 2024 je individuálna podľa rozhodnutia každej stávkovej kancelárie. Niektoré z nich napríklad pripravili uvítací bonus, iné majú niečo pre už registrovaných zákazníkov.

To isté platí aj pre obsah bonusu – môžete sa stretnúť so stávkou bez rizika, násobiteľom stávky, 100% vstupným bonusom a tak ďalej. Pozrieme sa teda na ME vo futbale 2024 bonusy, ktoré sú k dispozícii pre každého dospelého tipéra.

Fortuna stávka bez rizika do 70 € pre EURO 2024

Fortuna prispieva k tipovaniu na EURO 2024 vstupným bonusom. Táto ponuka zahŕňa stávku bez rizika do výšky 70 € a platí len pre nových hráčov. Aby sa na ňu nový zákazník kvalifikoval, musí prejsť overením totožnosti a po úspešnom absolvovaní môže bonus ručne aktivovať. Ten sa môže začať uplatňovať až po aktivácii, pričom môže byť platný na prvú stávku len ako samostatný tiket.

Tiket môže byť predzápasový alebo live, s kurzom minimálne 2,00. Ak stávka nevyjde, Fortuna môže vrátiť hráčovi peniaze až do výšky 70 € do 24 hodín od skončenia zápasu. Vstupný bonus bez rizika je potrebné využiť samostatne a nie je možné o kombinovať s inými akciami.

1
Fortuna
99/100

70 € BEZ RIZIKA

Bonusy Za Euro

DOXXbet bonus 5€ pre EURO 2024

V prípade stávkovej kancelárii DOXXbet ide o free bet bonus 5 € na každý deň. Bonus pre EURO 2024 platí pre už registrovaných hráčov, pričom pri registrácii je možné nárokovať na uvítací bonus, o ktorom si povieme neskôr. Free bet 5 € pre ME ponúka staviť na tiketoch aspoň 10 € denne.

Tiket musí mať minimálny kurz 5,00 a zahrňovať 5 udalosti. Je ale dôležite, aby tikety boli vyhodnotené ešte v deň akcie, pričom je možete staviť jednoduché alebo live stávky. Po splnení podmienok sa potencionálne free bet do 24 hodín pripíše na účet. Pre tiket z bezplatnej stávky platia tie isté podmienky – aspoň 5 udalostí a minimálny kurz 5,00.

DOXXbet Bonus EURO 2024

Niké bonus pre EURO 2024

Niké ponúka bonus 2 milióny eur každé 3 dni. Bonus je predovšetkým zameraný na registrovaných hráčov, ale potencionálne ho môžu využiť aj nováčikovia, pretože je udeľovaný všetkým, ktorí dodržia stanovené pravidlá. Akcia prebieha v 10 kolách, pričom každé kolo trvá 3 dni a ma bankroll 200 000 €.

Pre potencionálne získanie nároku na bonus musí hráč počas jedného kola, teda v priebehu 3 dní za sebou, podať tikety v celkovej výške aspoň 10 €. Dôležité je, aby tikety boli vyhodnotené v deň konkrétneho kola. Výška Niké bonusu sa vypočíta podľa celkovej výhernej sumy daného kola. Suma 200 000 € sa rovnomerne rozdelí medzi všetkých hráčov, ktorí splnili podmienky.

Niké Bonus pre EURO 2024

SynotTip stávka bez rizika pre EURO 2024

Tipovacia spoločnosť SynotTip ponúka novým registrovaným hráčom možnosť stávky bez rizika do maximálnej sumy 50 €. Podľa inštrukcii, pre nárokovanie na tento bonus stačí sa zaregistrovať na stránke a overiť svoju totožnosť. Následne bonus bude platiť na vašu prvú sólo stávku.

Ak sa vám stávka nepodarí, SynotTip vám vráti plnu sumu tiketu do už spomínanej výšky – 50 €. Okrem toho, treba pozmanenať, že bezriziková stávka platí iba na predzápasové solo tikety na rôzne športy, vrátane futbalu, tenisu, golfu atď.

SynotTip Stávka Bez Rizika

Iné bonusy, ktoré môžete využiť počas EURO 2024

Vo vyššie uvedených stávkových kanceláriach sú k dispozícii rôzne bonusy pre EURO, ktoré sa dajú potencionálne využiť pred alebo po získaní bonusu na EURO 2024. Podobne ako ostatné propagačné akcie sú viazané na určité podmienky, ako je výška vkladu, typ dostupných tiketov a podobne. Viac informácií o podmienkach nájdete na oficiálnych webových stránkach.

Napríklad vo Fortune si môžete po registrácii uplatniť stávku bez rizika vo výške 30 €. Podmienkou na potencionálne získania bonusu je minimálny vklad 30 € a uzatvorenie stávky SOLO alebo AKO. V rámci uvítacieho balíka hráč môže prípadne získať 30 free spinov do sekcie online kasína.

1
Fortuna
99/100

30 € bonus

Stávková kancelária Tipsport prispieva k bonusovým ponukám na trhu – každému novému hráčovi po overení účtu poskytuje 30 € v tzv. mene NET. Okrem toho je k dostupný 100% bonus do výšky 4 000 €.

1
Tipsport
93/100

Bonus 4000 € + 30 € zadarmo

Do DOXXbet môžete vojsť po registrácii a prvom vklade až do 5 000 €. Prvý vklad na účet určí, aký bonus prípadne získate, aké stávkové požiadavky je potrebné splniť a ďalšie pravidla. Výšku uvítacieho bonusu zistíte podľa tabuľky na webovej stránke spoločnosti.

Po vytvorení účtu v DOXXbet môžete uvítací bonus skombinovať s prvou stávkou bez rizika. Vložte 30 € pri úrčitom kurze, a ak sa vám nebude dariť, vaše peniaze vám budú vrátene.

Ešte jedna ponuka od spoločnosti Niké – 20 € bonus za registráciu bez žiadneho vkladu. Stačí vyplniť osobné údaje a potom ich overiť. Bonus bude vyplatený vo forme 2 000 nikov, ktoré môžete použiť na tipovanie s určeným kurzom.

K uvedenému bonusu 50 € bez rizika v SynotTipe môžete pridať ďalšiu odmenu v podobe 100% bonusu do 5 000 €. Výška bonusu sa určí podľa prvého vkladu na účet, náasledne vám bude 4-krat pripísaný bonus po 25% čiastkach.

FAQ – Najčastejšie kladené otázky

Máte stále otázky týkajúce sa bonusových ponúk pre Majstrovstvá Európy vo futbale? V tejto časti sa nachádzajú odpovede na časté otázky od hráčov.

Väčšina stávkových spoločností ponúka uvítacie bonusy pre EURO 2024, ako je napríklad stávka bez rizika alebo percentuálne zhodnotenie prvého vkladu. Môžete taktiež nájsť bonusy bez vkladu, hoci sa táto možnosť často nevyskytuje.

Na online stávkových platformach sú online bonusy vrátane ponúk na ME často obmedzené na predzápasové a live tikety. Sem patrí napríklad SOLO (jednoducha stávka) a AKO (akumulovaná stávka).

Bezriziková stávka je dostupná nielen počas majstrovstiev, ale ako bežná ponuka v stávkových kancelárii Fortuna, DOXXbet, Tipsport a SynotTip. V Niké online je k dispozícii bezvkladový bonus, ktorý je možné tiež použiť ako stávku bez rizika.