18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Etipos bonus – 1 050 € + 280 voľných spinov

Etipos bonusy sú hlavnou témou nášho dnešného článku o bonusoch. Predstavíme Vám ponuku bonusov, a ako splniť hlavné podmienky na to, aby ste bonusy mohli využiť.

eTipos

Etipos bonus – predstavujeme bonusový kód

Bonusové kódy sa v Etipos viažu hlavne na uvítacie bonusy. Napríklad kasínový uvítací bonus, ktorý dostanete hneď po tom, čo sa zaregistrujete a overíte svoj účet na Etipos. Kód zadáte pri tom ako robíte Váš vklad. Prvý Etipos kód, ktorý musíte zadať na to, aby ste vyjadrili súhlas s podmienkami tohoto bonusu, nájdete na stránke kasína. Ide o kód ECASTIP. Ostatné dva Vám budú doručené po tom, čo splníte podmienky na ich obdržanie. Takisto športový uvítací bonus, ktorý obdržíte úplne rovnakým spôsobom, teda registráciou nového účtu na Etipos.sk, vyžaduje kód, ktorý zadáte pri tom, ako robíte vklad. Kód takisto nájdete na stránke, jedná sa o kód TIPOSKS.

Na stránke stávkovej kancelárie existuje aj uvítací bonus na ktorý kód potrebný nie je. Tento závisí na výsledku Vašej prvej stávky, keďže sa jedná o takzvanú stávku bez rizika. Z ostatných bonusov, dostupných aj hráčom ktorí už sú na Etipos zaregistrovaní, je jeden bodový, založený na stávkarskom turnaji, ktorého rebríček určí výšku bonusu. V ďalšom z nich je zase potrebné splniť podmienky ohľadne kurzu danej stávkovej udalosti, a v poslednom, ktorý dnes spomenieme, ide aj o kurz, aj o výšku vkladu. Ani jeden z nich nevyžaduje žiaden Etipos kód.

V skratke, môžete si byť istý že ak na Etipos nejaký kód k bonusu potrebujete, bude jasne uvedený buď na stránke alebo doručený Vám osobne emailom.

eTipos Bonus: návod krok za krokom

Teraz sa na bonusy, ktoré sme stručne opísali v predchádzajúcej sekcii, pozrieme trochu podrobnejšie.

Uvítací bonus – kasíno

V prípade uvítacieho bonusu v kasíne, ide o bonus, ktorý Etipos ponúka úplne všetkým, ktorí sa môžu zaregistrovať na ich webstránke. Po tom, čo tak urobíte, musíte vložiť Váš prvý vklad – viac ako 20€ – s použitím Etipos kódu. Potom dostanete prvý bonus, 100% z vkladu až do 350€ a 130 free spinov. Na druhej úrovni bonusu je postup podobný, rovnako urobíte vklad, a takisto to musí byť s použitím kódu.

Výška vkladu a bonusu

Vklad však už musí byť o niečo vyšší, a takisto musí byť splnených pár ďalších podmienok – viac o tom v sekcii nižšie – aby ste získali Etipos kód. V prípade splnenia podmienok Vám tento kód bude doručený na emailovú adresu. Ak toto všetko spravíte, získate druhú úroveň tohto bonusu, 75% z vkladu až do 350€ a 50 free spinov. Tretia úroveň tohto Etipos bonusu vyžaduje úplne rovnaký postup ako druhá. Po tom, čo tak spravíte, v tretej úrovni získate bonus 50% z vkladu, a 100 free spinov.

Športový bonus – kurzový

No a teraz príklad z iného súdka. Nejedná sa totiž o peňažný bonus, ktorý by závisel od vkladu či novej registrácie. Tento bonus Vám Etipos dopraje, aj ak už ste skúsený stávkar. V tomto bonuse ide o kurzové zvýhodnenie. Čo to znamená? Znamená to, že ak Váš tiket spĺňa podmienky, získate naň výhodnejší kurz. To znamená že ak tiket bude výherný, zarobíte na výhre viac.

Podmienky bonusu

Samozrejme, pre každý bonus existujú nejaké podmienky, ktoré je treba splniť, aby ste ho boli schopní využiť. Tu si prejdeme tie, ktoré sa týkajú bonusov, ktoré sme už spomenuli.

Základné podmienky

Poďme teda najprv na to, aké podmienky musí človek spĺňať, aby sa mohol zaregistrovať na Etipos a začať využívať akýkoľvek Etipos bonus. V prvom rade, platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Takisto musí byť každý hráč spôsobilý na právne úkony. A samozrejme, nesmie byť ani zapísaný vo vnútornom registri firmy, v ktorom sú vedené osoby, ktorým bol prístup k účtu na Etipos z nejakého dôvodu zakázaný.

Ak spĺňate tieto základné podmienky, môžete sa v tejto online stávkovej kancelárii a kasíne zaregistrovať. Tým splníte prvú podmienku na to, aby ste mohli využívať akýkoľvek Etipos bonus, aj keď dôležitejšia táto podmienka je pri bonusoch uvítacích, pretože registrácia musí byť nová.

Hovoriac o uvítacích bonusoch, pozrime sa na podmienky kasínového bonusu, spomenutého vyššie.

Podmienky bonusu – uvítací kasínový

Po splnení základných podmienok – hlavne pamätajme, že platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov, pri prvom vklade (ak je vyšší ako 20 €), zadáte bonusový kód. Tento prvý bonusový kód je uvedený na stránke Etipos informujúcej o tomto bonuse. Tým vyjadríte súhlas s účasťou v bonusovom programe, a získate prvú časť bonusu, 100% z vkladu do 350€ a 130 voľných spinov.

Aby ste splnili podmienky na to, získať druhú súčasť tohto bonusu, musíte Vaše financie z prvého vkladu použiť v hre do 30 dní od toho, ako ste ich vložili. Ak je táto podmienka splnená, do Vášho emailu, ktorý ste použili pri registrácii, dostanete Etipos kód, ktorý použijete pri druhom vklade finančných prostriedkov na Váš hráčsky účet. Tento vklad musí takisto byť nad 20€, aby sa Vám uplatnila druhá úroveň bonusu. V tej dostanete 75% z vkladu, do rovnakej hornej hodnoty 350€, a 50 voľných spinov. Ak potom znovu prostriedky z Vášho druhého vkladu využijete v hrách do dní odo dňa vkladu, získate do emailu rovnakým spôsobom promo kód, ktorý môžete využiť ak Váš tretí vklad finančných prostriedkov do hráčskeho konta znovu presiahne 20€. Ak tak urobíte, získate tým tretiu súčasť uvítacieho kasínového bonusu, a to 50% z Vášho vkladu, do znovu tej istej stropnej hodnoty 350€, a 100 voľných spinov. Tak využijete celý uvítací bonus, až 1050€ a 180 voľných spinov.

Ďalšie propagačné akcie eTipos

Tak ako uvítacie bonusy, ponúka Etipos aj iné, takisto zaujímavé a výhodné bonusové ponuky, na ktoré stojí za to sa pozrieť. Zo športového stávkovania sme si už predstavili kurzový bonus, ktorý prináša zaujímavý spôsob zhodnotenia vašej stávky. Okrem neho v stávkovej kancelárii nájdete zaujímavú súčasť uvítacieho športového bonusu, ktorou je stávka bez rizika. “Ale veď všetky hazardné hry zahŕňajú v sebe riziko, ako bez rizika?”, pýtate sa. Odpoveď je jednoduchá. V prípade že v prvej stávke, ktorú po registrácii uskutočníte stavíte minimálne 20€, ak Vám stávka nevyjde, vráti sa Vám celý vklad ako uvítací bonus, až do 50€. Je užitočné spomenúť, že do tohto bonusu spadajú iba predzápasové jednoduché sólo stávky. Takýto bonus Vám umožňuje oboznámiť sa so stávkovým svetom používajúc už svoje vlastné prostriedky tak, aby ste ich hneď aj nestratili. Hlavne pamätajme, že platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším 18 rokov
Ďalšou zaujímavou kategóriou bonusov sú bonusy súťažné. V tomto prípade ide o bonus ako výhru súťaže, organizovanej stávkovou kanceláriou. Etipos bonus tohto charakteru je napríklad TIPOSovačka. Ide o súťaž, kde tikety súťažiacich musia spĺňať nejaké základné podmienky : Minimálna stávka 3€, minimálny kurz na tikete 5.00 a minimálny počet udalostí na tikete nie menší ako 5. Ide teda o súťaž založenú iba na akumulátorovom stávkovaní. Ak si tiket spĺňajúci podmienky podáte, do súťaže ste zaradení automaticky, keďže ide o súťaž žrebovanú. Spolu v nej šťastlivci môžu vyhrať až 2000€ v bonusoch.

Uvítací bonus – športový

Už sme viackrát spomínali uvítací bonus kasína Etipos. Teraz sa zameriame na podobný bonus, no zo strany stávkovej kancelárie. Predstavíme Vám, čo je potrebné k tomu aby ste ho získali, a takisto výhody ktoré Vám prinesie po tom čo ho obdržíte.

Pre získanie tohto bonusu je potrebné aby ste sa zaregistrovali ako nový hráč na Etipos, a overili si účet. Návod, ako na to, Vám poskytneme nižšie. Potom čo sa zaregistrujete, je potrebné uskutočniť prvý vklad do Vášho hráčskeho konta – minimálne v hodnote 10€ – zadať pri vklade Etipos kód, uvedený na stránke ktorá o bonuse informuje, a splniť podmienku, podľa ktorej je nutné ho šesťkrát prestávkovať. Týmto získate prvú súčasť bonusu, a to 20% z Vášho vkladu až do 350€. Potom, ak splníte podmienku druhej súčasti tohto Etipos bonusu – prestávkovať vklad ešte sedemkrát, teda dokopy trinásťnásobne – získate túto súčasť, pozostávajúcu z 30% z Vášho prvého vkladu, znovu až do 350€. Poslednou, treťou, podmienkou pre získanie poslednej časti bonusu je, aby ste prestávkovali ešte osemkrát naviac Váš prvý vklad, po čom získate 50% z Vášho vkladu až do 350€. Znovu teda platí, že čím vyšší základný vklad, tým vyšší bonus z neho získate hraním. Maximálne je uvítací bonus až do 1050€.

Tikety, ktoré sú na tento bonus aplikovateľné, majú takisto pár všeobecných podmienok. Medzi tieto patrí minimálny kurz na tikete – 2.75, a takisto typ stávky. Sólo stávky ako aj kumulatívne stávky sú aplikovateľné, musí sa však podľa podmienok jednať o stávku predzápasovú, čím sú z tohto bonusu vylúčené live tikety. Takisto pamätajme, že platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

eTipos bonus – cashback bonus

Cashback bonus je jedným z bonusov z kasínovej strany Etipos, ktorý je dostupný tak novo registrovaným hráčskym účtom ako aj skúseným hráčom, ktorí účet majú už dlho. Ide o bonus, ktorý dostanete v prípade že počas jedného daného herného dňa presiahnete určitú hranicu negatívnej bilancie, teda že deň skončíte s menej peniazmi v účte, ako ste začali (nepočítajúc do tohto, samozrejme, výbery). Delí sa podľa toho, ako ďaleko do červeného zájdete a je dostupný iba ak túto hranicu presiahnete. Ak za jeden deň zostanete v mínuse o 200€, získate 10 voľných spinov. Ak Vaša bilancia prekročí -3000€, dostanete ďalších 10 voľných spinov a k tomu cashback 80€. V prípade, že sa Vaša bilancia dostane ešte hlbšie a ostane na -5000€, dostanete 150€ cashback. No a ak máte naozaj veľmi zlý deň a Váš herný deň skončí na – 10000€, získate späť 200€.

Tento bonus môže vyzerať ako atraktívny spôsob kompenzácie strát, no keď sa naň pozriete presnejšie, je vidno že tomu tak celkom nie je. Aj napriek existencii takýchto bonusov je potrebné dbať na to, aby ste hrali iba s tými finančnými prostriedkami, ktoré si môžete dovoliť stratiť. Inak sa z hazardných hier stáva veľmi finančne aj duševne nebezpečná aktivita, ktorá môže prerásť do ťažkej nelátkovej závislosti spojenej s množstvom finančných a životných problémov. Hrajte preto len pokiaľ je to zábava, a hlavne, len s tým čo môžete stratiť.

Bonus eTipos – stávkové trhy

V tejto sekcii si prezrieme stávkové trhy, ktoré sú na Etipos dostupné.

Sólové, teda obyčajné jednoduché, stávky sa dajú v tejto stávkovej kancelárii uzatvárať na neúmerné množstvo príležitostí. Spomedzi populárnych športov máte na výber hokej, futbal, tenis, hádzanú, volejbal, basketbal a mnohé iné, kde môžete uzatvárať stávky na čiastkové alebo úplné výsledky zápasov, na góly jednotlivých tímov, prípadne hráčov a podobne. Tiež sa dá staviť na motoršporty, Formulu 1, rôzne motocyklové preteky či dokonca americkú disciplínu NASCAR. Takisto je možné si staviť na víťaza akejkoľvek ligy alebo inej súťaže, ktorú táto stránka sleduje. Akumulátorové stávky, teda stávky na viacero príležitostí naraz, sú takisto dostupné a medzi slovenskými stávkarmi veľmi populárne. Takisto populárne sú stávky na presný výsledok zápasu či stávky bez remízy alebo hendikepové stávky.

Avšak Etipos nesleduje iba udalosti športové. Môžete si tiež staviť na takzvané udalosti spoločenské, v prípade Etipos sú takéto stávky obmedzené na politickú sféru, ale aj tak je príležitostí vždy dosť. Momentálne sú k dispozícii napríklad všeobecné a premiérske voľby v Spojenom Kráľovstve, alebo stávky na výsledok najbližších prezidentských volieb v Spojených Štátoch Amerických.

Bonusy za udalosti

Etipos bonusy za udalosti nie sú časté, keďže súťaže a podobné udalosti sú vždy touto stávkovou kanceláriou organizované iba v určitom časovom limite. Je ich preto treba vedieť využiť. Jednou z takých udalostí, ktorá je k dispozícii teraz v lete, teda presnejšie ešte dva dni, do 26.6., je Jún Cup. Táto súťaž pozostáva z bodového rebríčka, na ktorom sa body získavajú presnými tipmi. Presnejšie, musí ísť o tip s kurzom viac než 1.50 na tikete s vkladom viac než 5€. Ak Vám tip na takomto tikete vyjde, získate bod v rebríčku, a prvých 30 pozícií získa podiel z celkového Etipos bonusu pre túto udalosť, rovnému 4000€. Celý tiket ale vyjsť nemusí, iba jeden tip spĺňajúci podmienky.

Ako získať prístup k eTiposu a zaregistrovať si účet pomocou bonusového kódu eTiposu

V tejto sekcii Vám poskytneme podrobný návod krok za krokom, ako si môžete v kasíne Etipos vytvoriť účet. Registrácia v online kasíne je nutná na to, aby ste mohli hrať hry ktoré ponúka a získať bonusy, či už tie pre nových hráčov alebo aj pre stálych klientov. Pri niektorých hrách existuje v kasíne Etipos tiež možnosť vyskúšať hru v ukážkovom móde, takzvane “pre zábavu”. Táto možnosť Vám bude ponúknutá, ak na akúkoľvek hru kliknete na webovej stránke pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaní alebo prihlásení. Po jej vybratí sa zobrazí malé okno s ukážkovou verziou hry, v ktorej sa môžete s konkrétnou hrou oboznámiť bez rizika straty finančných prostriedkov. Ak ale chcete hrať o skutočné peňažné výhry a bodové a peňažné bonusy, registrácia je povinná, a funguje nasledovne:

Registračný proces

Možnosť registrovať sa nájdete na webovej stránke kasína v pravej hornej časti stránky, kde nájdete dve tlačidlá, “prihlásiť” a “registrovať”. Takisto budete k tomu istému formuláru presmerovaní, ak na logo akejkoľvek hry na úvodnej stránke kliknete bez toho, aby ste boli už registrovaní a prihlásení. Po tom, čo kliknete na tlačidlo “registrovať”, objaví sa Vám na obrazovke prvá časť registračného formuláru, ako môžete vidieť na obrázku nižšie. Bude od Vás vyžadované, aby ste Etiposu poskytli Vaše telefónne číslo a emailovú adresu, ktoré budú použité na overenie Vášho konta. V druhom kroku, ako je vidno aj na obrázku vyššie, bude od Vás požadovaný SMS kód, zaslaný na už spomenuté telefónne číslo. Treba sa preto uistiť, že pri registrácii použijete aktívne, slovenské telefónne číslo ku ktorému máte iba Vy prístup. Takisto je potrebné odkliknúť výzvu CAPTCHA, ktorou potvrdíte že nie ste robot. Takisto pamätajme, že platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Obrazovka pre overenie telefónneho čísla vyzerá nasledovne:

Etipos bonus

eTipos Bonus

bonus Etipos

V poslednom kroku od Vás bude požadované aby ste overili aj svoju emailovú adresu, pomocou odkazu ktorý Vám na ňu bude zaslaný. Rovnako ako pri telefónnom čísle, je teda treba použiť aktívny email ku ktorému máte iba Vy plný prístup. Po dokončení tohto kroku budete mať vytvorený hráčsky účet v online kasíne Etipos, a potom čo ho overíte dokladmi totožnosti, môžete získať vstupné bonusy o ktorých sme hovorili vyššie.

eTipos živý prenos

Živé prenosy bohužiaľ Etipos neponúka, má však live stávkovanie, čiže si môžete na zápas počas jeho priebehu staviť, ale nie ho na Etipos sledovať.

Funkcia športového stávkovania

Ako sme už spomenuli vyššie, Etipos ponúka široký výber populárnych športov zo Slovenska aj zahraničia, na ktoré si môžete staviť. Je dimenzovaný tak, že od nováčika až po ostrieľaného stávkara, každý si u Etipos nájde to svoje, čo ho baví a napĺňa. Od akumulátorových stávok na futbalové či hokejové výsledky naprieč najvyššími národnými, európskymi a svetovými ligami až po sólo stávky na výsledky motoršportov či tenisových, biatlonových, snookrových alebo badmintonových pretekov.

Mobilná stránka a mobilné aplikácie eTipos na Slovensku

  • Mobilná aplikácia Etipos je dostupná pre Android na stiahnutie zo stránky Etipos pomocou QR kódu, ktorý Vás vezme priamo na stránku kde je uložený súbor aplikácie. Nie je dostupná na Google Play Store, ani pre používateľov Apple. Používateľom Apple sa odporúča z mobilného zariadenie pristupovať do Etipos cez mobilný web.

eTipos Mobile App

eTipos Mobile

  • Registrovať a prihlásiť sa v mobilnej aplikácii môžete úplne rovnakým procesom ako v prehliadači cez počítač, a bonusy ktoré tým získate sú tiež všetky dostupné.

eTipos Mobile Registration

eTipos Login

Možnosti platieb eTipos na Slovensku

Výber z hráčskeho účtu v Etipos je možný jedine bankovým prevodom. Tento spôsob bude vyžadovať prístup k Vášmu hráčskemu účtu buď cez počítač alebo mobil, a zadanie overovacích prvkov (hesla a PIN čísla) ktoré ste vytvorili po registrácii. Navolíte si sumu, zadáte overovacie prvky, a peniaze budú z hráčskeho účtu prevedené na Váš bankový účet, ktorého číslo ste zadali po registrácii. Peniaze budú na Vašom účte do niekoľkých pracovných dní, ako je pri štandardných bankových prevodoch zvykom. Iné metódy výberu zatiaľ Etipos bohužiaľ neponúka, avšak v budúcnosti existuje možnosť ich pridania.

Vklady na Váš hráčsky účet v Etipos na Slovensku sa dajú spraviť rôznymi spôsobmi. Môžete vklad urobiť cez platobnú bránu, kartou alebo službami ako Google či Apple Pay. Takisto je možné urobiť vklad cez priamy bankový prevod na účet stávkovej kancelárie. Obe tieto metódy sú bezplatné, avšak vklad prevodom na účet môže trvať až do niekoľko pracovných dní, pričom vklad cez platobnú bránu kartou alebo Google/Apple Pay je okamžitý. Obe tieto metódy je možné využiť tak z počítača, ako z mobilu. Jediné čo potrebujete je, aby Vaše zariadenie malo prístup na internet. Aj pokiaľ ho však nemáte, môžete vložiť peniaze na svoj účet v kasíne cez mobilný telefón prostredníctvom SMS správy. Na túto vkladovú metódu však existujú mesačné obmedzenia celkovej sumy, a každý vklad je spoplatnený spätnou SMS správou, za ktorú zaplatíte 2€.

FAQ

V tejto sekcii Vám predstavíme odpovede na často kladené otázky, aby ste mali prehľad najdôležitejších informácií.

Je eTipos k dispozícii v slovenčine?

Etipos je slovenská stávková kancelária, a preto je samozrejme k dispozícii v slovenčine.

Ponúka eTipos bonusy za stávky zadarmo?

Nie, ale ponúka bonus prvej stávky bez rizika novým hráčom. Treba však pamätať, že napriek bonusom, hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.