18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Aktuálny eTIPOS bonus – Zbierajte 1 050 € + 280 roztočení zadarmo

V tomto článku sa bližšie pozrieme na eTIPOS bonus pre novách hráčov. Predstavíme vám ich kompletnú bonusovú ponuku a prejdeme si podmienky akcií, aby ste mohli bonusy využívať.

Čo je Etipos bonus za registraciu?

Etipos ponúka všetkým novo registrovaným hráčom uvítací bonus, pokiaľ sa zaregistrujete na ich stránke. Potom musíte vložiť svoj prvý vklad vo výške minimálne 20 €. Následne dostanete prvý bonus vo výške 100 % z vkladu, a to až do 350 € a 130 free spinov do kasína k tomu. 

Tým ale tento bonus zďaleka nekončí. V druhej úrovni bonusu je postup podobný. Vždy je potrebné splniť podmienky a vložiť minimálny vklad.

Za druhý vklad na platforme získate druhú úroveň tohto bonusu, teda 75 % z vkladu až do 350 € a 50 free spinov k tomu. Tretia úroveň tohto Etipos bonusu vyžaduje úplne rovnaký postup ako druhá. Potom, čo tak urobíte, v tretej úrovni môžete získať bonus 50 % z vkladu, a 100 free spinov do kasína.

Ako získať uvítací bonus od eTiposu?

Uvítacie Etipos bonusy sú príležitosťou vyskúšať si kasíno a stávkovú kanceláriu ešte pred vložením vlastných prostriedkov. V rámci bonusov môžete získať roztočenie zadarmo a ďalšie bonusy.

A aké kroky sú na to potrebné? Základom je úplná registrácia v online kasíne. Proces registrácie je u všetkých prevádzkovateľov veľmi podobný:

 1. Vyplnenie registračného formulára
 2. Overenie totožnosti online alebo na pobočke
 3. Overenie platobnej metódy
 4. Nastavenie herného limitu

Po úspešnom absolvovaní týchto krokov daných zákonom máte nárok na získanie registračných bonusov, pokiaľ splníte ich podmienky.

Podmienky eTipos uvítacieho bonusu

Samozrejme, pre každý bonus existujú nejaké podmienky, ktoré treba splniť, aby ste ho boli schopní využiť. Tu si prejdeme tie, ktoré sa týkajú bonusov, ktoré sme už spomínali.

Poďme teda najskôr na to, aké podmienky musí človek spĺňať, aby sa mohol zaregistrovať na Etipos a začať využívať akýkoľvek Etipos bonus za registraciu. V prvom rade platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Pokiaľ spĺňate túto základnú podmienku, môžete sa v tejto online stávkovej kancelárii a kasíne zaregistrovať.

Ďalšou podmienkou je minimálny prvý vklad vo výške aspoň 20 €. Ak to splníte, získate prvú časť bonusu, teda 100% z vkladu do výšky až 350 € ak tomu 130 voľných spinov ako bonus do kasína.

Aby ste mohli získať druhú časť registračného bonusu, musíte peniaze z prvého vkladu použiť v hre do 30 dní od toho, čo ste ich vložili. Je teda potrebné splniť aj túto časovú podmienku. Pokiaľ je táto podmienka splnená, do vášho emailu, ktorý ste použili pri registrácii, obdržíte Etipos kód, ktorý použijete pri druhom vklade finančných prostriedkov na váš hráčsky účet. Tento druhý vklad musí byť tiež vyšší ako 20 €, aby sa vám uplatnila druhá úroveň bonusu. V tej dostanete 75% z vkladu, a to až 350 €, ak tomu 50 voľných spinov. 

Pokiaľ potom znovu prostriedky z druhého vkladu využijete v hre do 30 dní odo dňa vkladu, získate do emailu rovnakým spôsobom promo kód, ktorý môžete využiť pokiaľ váš tretí vklad finančných prostriedkov do hráčskeho konta znovu presiahne 20 €. Ak tak urobíte, získate tým tretiu súčasť uvítacieho kasínového bonusu, a to 50% z vášho vkladu do výšky až 350 €, a 100 voľných spinov. 

Celkovo teda máte možnosť nazbierať si na tomto Etipos bonuse až 1050 € a 280 free spinov.

Ďalšie propagačné akcie eTipos

Rovnako ako uvítacie bonusy ponúka Etipos aj iné, taktiež zaujímavé bonusové ponuky, na ktoré stojí za to sa pozrieť. Etipos neustále prichádza s novými a novými promo akciami. 

Na svoje si tam prídu nielen novo registrovaní, ale aj verní zákazníci. Etipos totiž organizuje súťaže vo svojom vernostnom klube, kde môžete zbierať body za vsadené tikety. Určite spomenieme aj narodeninový bonus 50 free spinov, ktorý si tam môžete vyzdvihnúť raz ročne.

Určite odporúčame sledovať stránky prevádzkovateľa, aby vám nič neuniklo.

Etipos free spiny

Akonáhle sa u tejto spoločnosti zaregistrujete, je potrebné vložiť váš prvý vklad vo výške najmenej 20 €. Potom vám eTIPOS po splnení podmienok pripíše 100 free spinov do hry Prasa v balíku. 

Postup je jednoduchý:

 1. Zaregistrujte sa na eTIPOS
 2. Aktivujte si bonus na eTIPOS free spiny
 3. Vložte na svoje konto prvý vklad vo výške 20 €
 4. Automaticky získate 100 free spinov na vybrané sloty

Vernostný bonus na športové stávky

Skúste tipovat vaše športové stávky na TIPOSBET.sk a môžete získať každý mesiac vernostný bonus ŠPÄŤAK až do výšky 350 €.

Máte možnosť zbierať body za stávky počas celého kalendárneho mesiaca. Tie sa pripisujú podľa výšky vkladov a výšky kurzov na tiketoch. Každý mesiac tak môžete získať bonus až do 350 €.

Narodeninový bonus Etipos

Keď budete mať narodeniny, môžete si v Etipos vyzdvihnúť 50 free spinov ako bonus. Jedinou podmienkou je prevedenie vkladu a stávky aspoň za 20 €. Stačí sa potom ohlásiť zákazníckej podpore a narodeninový bonus casino pripíše automaticky.

Kurzové stávky na Etipos

V tejto sekcii si prezrieme stávkové trhy, ktoré sú na Etipose dostupné. SOLO, teda obyčajné jednoduché, stávky je možné v tejto stávkovej kancelárii uzatvárať na neúmerné množstvo príležitostí. Medzi populárne športy máte na výber hokej, futbal, tenis, hádzanú, volejbal, basketbal a mnohé iné, kde môžete uzatvárať stávky na čiastkové alebo úplné výsledky zápasov, na góly jednotlivých tímov, prípadne hráčov a podobne. Tiež sa dá staviť na motoršporty, Formuli 1, rôzne motocyklové preteky či dokonca americkú disciplínu NASCAR. 

AKU stávky, teda stávky na viac príležitostí naraz, sú taktiež dostupné a medzi slovenskými stávkarmi veľmi populárne. Rovnako populárne sú stávky na presný výsledok zápasu či stávky bez remízy alebo handicapovej stávky.

Avšak Etipos nesleduje iba športové udalosti. Môžete si tiež staviť na takzvané udalosti spoločenské, v prípade Etipos sú takéto stávky obmedzené na politickú sféru, ale aj tak je príležitostí vždy dosť.

Ako prebieha eTipos registrácia bonus – krok za krokom

V tejto sekcii Vám poskytneme podrobný návod krok za krokom, ako si môžete v kasíne Etipos vytvoriť účet. Registrácia v online kasíne je potrebná na to, aby ste mohli hrať hry ktoré ponúkajú a získať bonusy, či už tie pre nových hráčov alebo aj pre stálych klientov. 

Pri niektorých hrách existuje v kasíne Etipos tiež možnosť vyskúšať hru v ukážkovom móde, takzvane „pre zábavu“. Táto možnosť Vám bude ponúknutá, pokiaľ na akúkoľvek hru kliknete na webovej stránke pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaní alebo prihlásení. 

 • Možnosť registrovať sa nájdete na webovej stránke kasína v pravej hornej časti stránky, kde nájdete dve tlačidlá, „prihlásiť“ a „registrovať“. Potom, čo kliknete na tlačidlo „registrovať“, objaví sa na obrazovke prvá časť registračného formulára, ako môžete vidieť na obrázku nižšie. 
 • Bude vyžadované, aby ste Etiposu poskytli telefónne číslo a emailovú adresu, ktoré budú použité na overenie konta. V druhom kroku bude požadovaný SMS kód, zaslaný na už spomínané telefónne číslo. Je potrebné sa preto uistiť, že pri registrácii použijete aktívne, slovenské telefónne číslo.
Etipos bonus
eTipos Bonus
bonus Etipos
 • V poslednom kroku od Vás bude požadované aby ste overili aj svoju emailovú adresu, pomocou odkazu, ktorý na ňu bude zaslaný. 
 • Po dokončení tohto kroku budete mať vytvorený hráčsky účet v online kasíne Etipos a potom čo ho overíte dokladmi totožnosti, môžete získať vstupné bonusy, o ktorých sme hovorili vyššie.

eTipos LIVE

Živé prenosy sú skvelým spôsobom, ako sledovať hru a zároveň tipovať. Živé prenosy bohužiaľ Etipos neponúka, má však live stávkovanie, čiže si môžete na zápas počas jeho priebehu staviť, ale nie ho na Etipos sledovať. 

Mobilné aplikácie eTipos na Slovensku

Mobilná aplikácia Etipos je dostupná pre Android na stiahnutie zo stránky Etipos pomocou QR kódu, ktorý Vás vezme priamo na stránku kde je uložený súbor aplikácie. Registrovať a prihlásiť sa v mobilnej aplikácii môžete úplne rovnakým procesom ako v prehliadači cez počítač, a bonusy ktoré tým získate sú tiež všetky dostupné.

Aplikácia je v súčasnej dobe dostupná aj pre systém iOS alebo HarmonyOS. Pokiaľ si chcete tieto aplikácie stiahnuť, odporúčame vám prejsť na oficiálne stránky prevádzkovateľa a kliknúť na ikonku iOS, Android alebo HarmonyOS, prípadne ísť priamo do AppStoru, Google Play alebo App Gallery.

eTipos Mobile App
eTipos Mobile
eTipos Mobile Registration
eTipos Login

Platobné metódy Etipos na Slovensku

Tu ponúkame prehľad všetkých platobných metód, ktoré môžete v eTipos využiť na vaše vklady a výbery. Dotovať hráčsky účet si môžete buď online platobnou kartou, prevodom alebo mobilom poslaním SMS-ky.

Vklady Etipos

Vklady na hráčsky účet v Etipos na Slovensku je možné vykonať rôznymi spôsobmi. Môžete vklad vykonať cez platobnú bránu, kartou alebo službami ako Google či Apple Pay. Rovnako je možné vykonať vklad cez priamy bankový prevod na účet stávkovej kancelárie. Obe tieto metódy sú bezplatné, avšak vklad prevodom na účet môže trvať až do niekoľkých pracovných dní, pričom vklad cez platobnú bránu kartou alebo Google/Apple Pay je okamžitý. 

Môžete tiež vložiť peniaze cez mobilný telefón prostredníctvom SMS správy. Na túto vkladovú metódu však existujú mesačné obmedzenia celkovej čiastky, a každý vklad je spoplatnený spätnou SMS správou, za ktorú zaplatíte 2 €.

Vybery Etipos

Výber z hráčskeho účtu v Etipos je možný jedine bankovým prevodom. Navolíte si v účte čiastku, zadáte overovacie prvky, a peniaze budú z hráčskeho účtu prevedené na váš bankový účet, ktorého číslo ste zadali po registrácii. Peniaze budú na Vašom účte do niekoľkých pracovných dní. Iné metódy výberu zatiaľ Etipos bohužiaľ neponúka.

VKLADOVÉ METODY

Platebná metoda PoplatkyDoba spracovania
Kreditná/Debetná karta0 až 7 € v závislosti od bankyOkamžite
Bankový prevodZadarmoDo 1 hodiny
Google/Apple PayZadarmoOkamžite
SMS správou2 €Okamžite

VÝBEROVÉ METODY

Platebná metodaPoplatkyDoba spracovania
Bankový prevodZadarmo1–4 pracovné dni

Etipos bonus bez vkladu – FAQ

V tejto sekcii Vám predstavíme odpovede na často kladené otázky, aby ste mali prehľad najdôležitejších informácií.

Je etipos legálny na Slovensku?

Áno, stávková kancelária,TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., so sídlom Brečtanová 1, 830 07 Bratislava, IČO 31 340 822, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III,  je úplne legálna a je vlastníkom licencie na prevádzkovanie hazardných hier na území Slovenska.

Ponúka eTipos bonusy za stávky zadarmo?

Nie, ale ponúka Etipos bonus prvej stávky bez rizika novým hráčom. Treba však pamätať, že napriek bonusom, hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Čo je zodpovedné hranie?

Ak sa vy alebo vaša rodina cítite závislí od hazardných hier, kontaktujte hrajzodpovedne.sk.