18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

eTipos kontakt – Ako sa spojiť s podporou

V tomto článku Vám predstavíme spôsoby a možnosti ako sa spojiť so zákazníckou podporou Tipos národná lotériová spoločnosť a.s.

Treba však pamätať, že hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

etipos

Ako kontaktovať prostredníctvom chatu, e-mailu a pošty

Treba pamätať, že na Slovensku platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Chat

Chat ako taký na stránke Etipos existuje, ale iba ako robotické riešenie, ktoré má naprogramované automatické odpovede na bežné otázky. Treba však pamätať, že napriek bonusom, hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Toto Vám stále môže pomôcť, a relatívne rýchlo, ak nechcete strácať čas hľadaním a čítaním sekcie často pýtaných otázok, alebo hľadaním riešenia niekde inde na stránke. Vyrieši však efektívne naozaj iba tie najjednoduchšie a najrýchlejšie riešiteľné problémy, na ktoré vlastne ani úplne potrebné nie je.

eTipos Kontakt Chat

Email

Ak máte zložitejší problém, ktorý vyžaduje konzultáciu s ľudským operátorom na centre zákazníckej podpory tipos národná lotériová spoločnosť a.s., môžete sa na operátora obrátiť emailom.

Problém emailového kontaktu s tipos národná lotériová spoločnosť a s. je ten, že odpovede na email nebývajú okamžité.

Treba tiež pamätať, že napriek bonusom, hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Výhodou emailového kontaktu je naopak to, že je dostupný odkiaľkoľvek, ak máte prístup k internetovému pripojeniu a emailovému klientu, teda rovnako zo Slovenska ako zo zahraničia.

Pošta

Poštovú adresu tipos národná lotériová spoločnosť a s. na stránke nenájdete. Samozrejme, ak by ste naozaj chceli kontaktovať Etipos poštou, možné to určite je nakoľko poštovú adresu ako firma mať musia. Stálo by Vás ale čas a energiu, túto adresu nájsť. Poštové zásielky majú takisto relatívne dlhé časy doručenia. Rýchlejšou, ale stále tradičnou a prístup k internetu nevyžadujúcou formou kontaktu s Etipos je napríklad telefonický, o ktorom Vám povieme v nasledujúcej sekcii. Treba však pamätať, že napriek bonusom, hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Kontaktovanie podpory tipos národná lotériová spoločnosť a s. – ostatné spôsoby

Tu Vám predstavíme ostatné spôsoby, ktorými sa môžete spojiť s technickou podporou.

Telefón

Na svojej webstránke uvádzajú telefónne číslo infolinky. Ide o bežné skrátené čísla typické pre linky firiem a spoločností, 18177 alebo 18277. Po zavolaní na toto číslo sa dostanete k robotickému voliču, v ktorom si môžete navoliť pomocou číselných volieb, aký problém chcete riešiť alebo čo od Etipos potrebujete. Po prejdení cez robotický volič sa dostanete k spojeniu so živým ľudským operátorom linky zákazníckej podpory, ktorý Vám pomôže vyriešiť Váš problém.

Telefonický kontakt je určite najrýchlejší spôsob, akým sa ku kontaktu s Etipos zákazníckou podporou dostanete, aj keď čakacie doby na linke u telefonickej podpory môžu byť dlhé. Stále však ide o relatívne okamžitý kontakt so živým človekom – operátorom, ktorý Vám so všetkým bude vedieť poradiť. Takisto tento typ kontaktu s Etipos nevyžaduje prístup na internet, a ani vlastníctvo mobilného telefónu, keďže na tieto čísla sa rovnako dovoláte aj z pevnej linky na území Slovenska.

Tu prichádzame k háčiku, ktorý v sebe telefonická podpora má. Na číslo v skrátenom formáte, ako uvádza stránka pre kontakt s Etipos, sa nie je možné dovolať zo zahraničia. Ani z pevnej linky, ani z mobilného telefónu. A číslo v plnom formáte, ku ktorému by sa dala pripojiť slovenská predpona (+421/00421), sa na stránke pre kontakt s Etipos zákazníckou podporou vôbec nedá nájsť. Tým pádom je takmer nemožné dostať sa zo zahraničia k rýchlej pomoci a podpore v prípade urgentného problému.

eTipos Kontakt Telefón

Živý chat

Ako sme už spomenuli hore, chat so živým, ľudským operátorom na stránke pre kontakt s tipos národná lotériová spoločnosť a s. nenájdete, čo je celkom škoda, pretože je to rozhodne najefektívnejšia kontaktná metóda pre tieto typy interakcií, rýchly a dostupný odkiaľkoľvek s pripojením na Internet.

Čiastočnou náhradou za takúto funkciu Vám ale môže byť to, že kontakt s Etipos môžete nadviazať na sociálnych sieťach, na viacerých z ktorých je táto stávková kancelária a online kasíno prítomná a aktívna. Konkrétne majú založené účty na Facebooku, Instagrame a takisto kanál na Youtube.

Iba prvé dve z týchto sietí majú praktickú funkcionalitu okamžitých správ (instant messaging – IM), pomocou ktorej si vieme predstaviť, že by bolo možné kontakt s Etipos nadviazať. Za pokus to teda určite stojí, hlavne preto, že inak sa chatovou formou k živému človeku od Etipos stávkovej kancelárie a kasína nedostanete. Každopádne, odkazy na tieto sociálne siete na úvodnej stránke Etipos sú, nie sú však uvedené v sekcii technickej podpory zákazníkom.

E-mail – formulár

V už spomenutej sekcii technickej podpory zákazníkom nájdete iba jedno riešenie – možnosť, akou nadviazať kontakt s Etipos. Tou je kontaktný formulár. Môžete ho nájsť buď v spodnej časti padajúceho menu Informácie na ľavej hornej strane webstránky, alebo v päte webstránky kde je priamo dostupný ako tlačidlo Technická podpora pre zákazníkov.

TIPOS využíva spravodajstvo a fotografie tlačovej agentúry TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Potom, čo na toto tlačidlo kliknete, sa dostanete k formuláru ktorý od Vás bude vyžadovať najprv výber typu Vášho problému v troch padajúcich menu. Potom čo navolíte, aký problém máte, sa Vám formulár automaticky nastaví na polia, ktoré je potrebné vyplniť, aby sa Vaša požiadavka vyriešila.

Treba pamätať, že na Slovensku platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Napríklad pri navolení reklamácie ohľadne peňažných záležitostí a bankových prevodov sa vyžaduje Vaše meno a priezvisko, dátum a suma prevodu, Váš email a prihlasovacie meno, a fotografické dôkazy spojené s Vašim problémom. Takisto je prítomné pole na otvorený opis Vášho problému.

TIPOS využíva spravodajstvo a fotografie tlačovej agentúry TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

V tomto spočíva hlavná podobnosť s emailovou komunikáciou, tým že môžete napísať text v podstate rovnako ako do emailu. Ďalšou podobnosťou sú aj priemerné časy do odpovede. V prípade tohto formulára tiež môže trvať pár pracovných dní, kým sa k nejakej odpovedi od zákazníckej podpory Etipos dostanete.

Treba pamätať, že na Slovensku platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

eTipos Kontakt E-mail Formulár

Prečo by ste mali kontaktovať spoločnosť eTipos

Kontakt s Etipos môžete nadviazať kvôli širokému spektru problémov a otázok, ktoré máte ohľadne jeho fungovania. Príkladmi sú strata hesla, PIN alebo prihlasovacieho mena, problémy s vkladom alebo výberom peňazí, zrušenie konta alebo zmena v osobných údajoch.

Nakoniec ešte pár pripomienok, na Slovensku platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

TIPOS využíva spravodajstvo a fotografie tlačovej agentúry TASR. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Často kladené otázky

V tejti sekcii Vám predstavíme odpovede na často kladené otázky, aby ste mali stručný prehľad najdôležitejších informácií.

Ktorý spôsob kontaktovania tímu podpory eTipos je najlepší?

Najlepší a najrýchlejší spôsob je telefonicky

Môžete kontaktovať spoločnosť eTipos telefonicky?

Áno, môžete, na dvoch skrátených číslach uvedených v článku.

Je e-mailová podpora od spoločnosti eTipos spoľahlivá?

Emailová podpora je spoľahlivá, avšak pomalšia než telefonická.