18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

eTipos prihlásenie 2024 – najdôležitejšie informácie, ktoré by ste mali vedieť

Ako prebieha eTipos prihlásenie? V tomto článku sa pozrieme nielen na postup, ako sa rôznymi spôsobmi môžete do systému eTipos prihlásiť, ale aj na radu ďalších vecí. Zameraním spoločnosti eTipos sú hlavne lotérie, avšak nájdete u nej aj pomerne solídnu ponuku kurzových stávok a taktiež sekciu kasína. Pozrieme sa aj na vstupné bonusy, ktoré eTipos ponúka pre svojich nových zákazníkov, ktorý sa u spoločnosti zaregistrujú.

Etipos prihlasenie

etipos

eTipos prihlásenie – ako tento proces vyzerá?

Pokiaľ sa chcete prihlásiť do svojho eTipos účtu, predpokladom je, že máte za sebou úspešnú registráciu a overenie totožnosti. Počas registrácie ste si zvolili používateľské meno a heslo.

Týmito prihlasovacími údajmi sa dostanete do svojho konta. Stačí, keď na stránke alebo v aplikácii vyplníte požadované údaje a je to! Pokiaľ sú údaje správne, ocitnete sa vo svojom konte, kde môžete vykonávať všetky funkcie.

Na stránke, v hornej časti menu, uvidíte tlačítko Prihlásiť, na ktoré stačí kliknúť.

Etipos prihlasenie

Otvorí sa pred vami formulár, do ktorého zadáte vaše prihlasovacie meno a prihlasovacie heslo.

Etipos prihlasenie

Vo svojom účte môžete vykonávať všetky funkcie, na ktoré ste zvyknutý. Všetky možnosti sú prehľadne zoradené v hlavnom menu. Nájdete tu vklady a výbery, ponuku e-žrebov, najrozšírenejšiu sekciu lotérii, kasíno, ale tiež kurzové stávky a i.

Prihlásenie do systému eTipos pomocou telefónu a mobilnej aplikácie

V prípade, že uskutočňujete eTipos prihlásenie pomocou mobilného zariadenia, máte dve možnosti. Prvou možnosťou je prejsť na mobilnú verziu webu eTipos a prihlásiť sa na stránke, kde opäť budete potrebovať prihlasovacie údaje z registrácie.

Etipos prihlasenie app

Na stránke eTipos SK sa proces prihlásenia začína kliknutím na ikonu zobrazenú na obrázku. Po rozkliknutí tejto ikonu budete prezentovaný poliami, kde budete potrebovať vložiť vaše prihlasovacie údaje a dokončiť tak eTipos login.

Etipos login

Pokiaľ disponujete mobilným zariadením, ktoré pracuje na platforme Android, potom máme pre vás dobrú správu! eTipos prihlásenie SK je možné uskutočniť v mobilnej aplikácii, ktorá je dostupná zdarma pre užívateľov mobilných zariadení s Androidom.

Je možné prihlásiť sa do účtu eTipos z iných krajín?

eTipos prihlásenie (app, web, mobilný web) by malo byť funkčné aj zo zahraničia. Pokiaľ nie je samotná stránka spoločnosti nejakým spôsobom blokovaná alebo filtrovaná, prihlásenie sa by nemalo byť nijak obmedzené.

Pokiaľ ale narazíte na problémy s lokalitou pri vašich pokusoch dostať sa na stránku a prihlásiť sa do svojho eTipos konta, potom vám odporúčame použiť VPN za predpokladu, že virtuálnou privátnou sieťou disponujete.

Obnovenie prihlasovacieho hesla do systému eTipos – čo by ste mali vedieť?

Každému sa z času na čas stane, že zabudne svoje prihlasovacie heslo. Obzvlášť, keď si nenastavíte, alebo nechcete nastaviť, funkciu automatického doplňovania údajov. Na druhú stranu práve automatické doplňovanie údajov môže tiež spôsobiť, že pri zmene zariadenia si jednoducho nespomeniete na heslo, pretože ho za vás vždy vyplňovalo práve automatické doplňovanie. Je jedno, či sa jedná o eTipos prihlásenie app, web, alebo mobilný web.

V takom prípade stačí kliknúť na Zabudli ste heslo?, ktoré nájdete pod tlačítkom prihlásenia.

Etipos login

Po kliknutí sa pred vami zobrazí formulár, do ktorého je nutné zadať vaše prihlasovacie meno a e-mailovú adresu, na ktoré vám firma eTipos pošle vaš dočasné heslo, ktorým budete môcť uskutočniť eTipos prihlásenie a ktorým sa dostanete do svojho konta. Následne si heslo zmeníte podľa vašich predstáv. Tento proces je možné opakovať, takže pokiaľ znovu stratíte heslo, mali by ste byť schopný si ho obnoviť rovnakým spôsobom.

Etipos prihlasenie sk

Dostupné spôsoby vkladu

Tipos národná lotériová spoločnosť ponúka svojim zákazníkom niekoľko platobných metód, ktoré môžu využívať. Sú medzi nimi tie najhlavnejšie, s ktorými sa stretneme úplne všade, ale aj tie menej populárne, ktoré zrejme mnohí z vás využívať nebudú.

Medzi tie najrozšírenejšie metódy patria najmä vklad na účet pomocou bankového prevodu a platobných kariet. eTipos tiež ponúka možnosť vkladu finančných prostriedkov pomocou platobných brán TatraPay, SporoPay, VUBpay, či portálom Poštovej banky. Medzi tie netradičné formy patria vklady pomocou mobilných operátorov O2, Telekom Orange, ale tiež marketingovým kódom.

Etipos prihlasenie

Financie si na svoj hráčsky účet vložíte jednoducho cez tlačidlo „Môj účet – Vklady – Doplniť účet“. Zvolíte si spôsob platby, sumu a zadáte konkrétne cifry PINu, ktorý sme vám zaslali na e-mail hneď po registrácii.

Využiť môžete dobíjanie prostredníctvom platobných kariet MasterCard, Visa a Visa Electron. Tento spôsob dobíjania kreditu je rýchly – transakcie cez kartu bývajú spravidla spracované okamžite. Minimálna čiastka, ktorou je možné konto navýšiť je 1 €.

Prevod peňazí pomocou platobných brán je väčšinou instantný. Počítajte však s tým, že väčšina slovenských bánk začala v poslednom čase vyberať špeciálny poplatok za platby do spoloťností s hazardnými hrami.

Dobitie peňazí pomocou SMS platby umožňuje navýšenie účtu prostredníctvom SMS, ktorú hráč odošle zo svojho mobilného telefónu. Na číslo 300 odošlete SMS s unikátnym kódom a dobitie bude potvrdené spätnou SMS s cenou 1,99 €.

Ako vybrať svoje finančné prostriedky zo systému eTipos?

Tipos národná lotériová spoločnosť nie je, čo sa týka výberov peňazí z hráčskeho konta, zrovna tou najvšestrannjejšou. Vyberať svoje finančné prostriedky je totiž možné len pomocou bankového spojenia, teda priamo na váš bankový účet.

A to je možné len pri výhrach do 15 000 €. Pokiaľ je výhra maximálne do tejto sumy, výberom na účet si peniaze dokážete poslať. Ak je však výhra vyššia ako 15 000 €, budete sa musieť zastaviť na pobočke Tipos národná lotériová spoločnosť, kde pri vyššej sume musia najprv vykonať overenie vašej totožnosti.

Aj keď pevne veríme, že sa vám bude dariť a vyberať budete čo najčastejšie, taktiež musíme pripomenúť, že hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Tiež platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Čo na vás u Tipos SK čaká?

Tipos národná lotériová spoločnosť nie je len o lotériách. Postup času sa táto firma začala rozširovať a momentálne ponúka svojim klientom nielen lotérie, ale taktiež mnoho ďalších sekcií.

Veľmi obľúbenou sekciou sú kurzové stávky. Tipujte na vaše obľúbené športy, športové akcia a turnaje priamo z účtu loterijnej spoločnosti! Tipos ponúka relatívne širokú ponuku kurzových stávok vzhľadom na to, že to nie je primárne zameranie firmy.

Ďalšou veľmi populárnou sekciou je sekcia online kasína, kde nájdete obrovské množstvo hier. Najvyššie zastúpenie tu majú hracie automaty, ktorých sú tu doslova desiatky. Nesmie chýbať ani populárna stolová hra ruleta, ale ani kartové hry ako blackjack či poker.

Tipos sa taktiež snaží svojim zákazníkom dopriať rôzne bonusy, promo akcie, či turnaje. Väčšina bonusov sa vzťahuje na registráciu, teda pre nových hráčov, avšak nájdete tu aj pravidelné promo akcie pre existujúcich zákazníkov. Pokiaľ vás zaujímajú bonusy u eTiposu, pozrite sa na náš článok eTipos bonus.

Etipos prihlasenie sk

Národná lotériová spoločnosť a ich zákaznický servis

Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom podporu pri riešení problémov dvoma základnými formami. Tou hlavnou sú dve zákaznícke telefonické linky, kde svoje problémy vyriešite priamo s pracovníkom firmy po telefóne.

Pokiaľ chcete zvoliť inú formu kontaktu, máte možnosť vyplniť rôzne formuláre priamo na stránke eTiposu. Zvolíte si typo formulára, napr. ten pre technické problémy, vyplníte všetky dôležité detaily a formulár odošlete. Spoločnosť Tipos vás bude o priebehu a stave vašej žiadosti informovať.

FAQ

Tipos národná lotériová spoločnosť a stávková kancelária s kasínom je jedným z najvšestrannejších miest v hazardnom priemysle. Okrem obrovskej ponuky lotérii a e-žrebov tu môžete nájsť aj obsiahlu sekciu kurzových stávok. A aby toho nebolo málo, eTipos má tiež zaradené vo svojom portfóliu online kasíno.

Aby ste všetky tieto funkcie mohli využívať, stačí sa jednoducho zaregistrovať. Behom registrácie si zvolíte prihlasovacie údajte. eTipos login vás následne dostane do takmer neobmedzeného sveta zábavy.

Môžem sa do eTipos účtu prihlásiť pomocou mobilného zariadenia?

Áno, do svojho hráčskeho konta je možné pristupovať aj pomocou mobilného zariadenia. Pokiaľ disponujete mobilom alebo tabletom, ktorý beží na platforme Android, máte možnosť stiahnuť si zdarma mobilnú aplikáciu. Pokiaľ eTipos prihlásenie app aplikáciou nie je pre vaše zariadenie, odporúčame použiť mobilnú verziu webu.

Čo sa stane, keď som zabudol svoje eTipos heslo?

V prípade, že ste stratili, alebo si neviete spomenúť na vaše prihlasovacie heslo, stačí, keď na stránke eTipos kliknete na tlačítko Zabudli ste heslo?, ktoré je možné nájsť pod formulárom samotného prihlásenia. Následne vyplníte formulár, odošlete ho a spoločnosť vám zašle ďalší postup do e-mailu.

Musím byť prihlásený do účtu eTipos, keď chcem uzatvárať stávky?

Stávky nie je možné uzatvárať bez toho, než by ste predtým uskutočnili eTipos prihlásenie SK. Spoločnosť musí vedieť, kto uzatvára danú stávku. Bez plnohodnotnej registrácie a prihlásenia to nie je možné, pretože práve behom registrácie overíte svoj vek, ktorý musí byť minimálne 18 rokov.

Čo potrebujete na prihlásenie sa do svojho eTipos účtu?

Na to, aby ste sa prihlásili do svojho hráčskeho konta budete potrebovať prihlasovacie meno a heslo, ktoré ste si zvolili počas registrácie. Po úspešnej registrácii tiež obdržíte PIN pomocou e-mailu. Tento PIN kód bude dôležitý a budete ho používať pri vkladoch, výberoch, či stávkach. Je to šesťciferný kód a odporúčame vám si ho starostlivo uschovať.

Keďže Tipos je národná spoločnosť, využíva spravodajstvo a fotografie tlačovej agentúry TASR a má všetky práva vyhradené. Upozorňujeme, že publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a záznamov zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Na záver by sme chceli tiež pripomenúť, že hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Taktiež platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.