18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

eTipos Recenzia: Naše hodnotenie stávkovej kancelárie

Jedna z najznámejších portálov na Slovensku eTipos zahŕňa širokú ponuku stávok, kasín a rozličných hier. Na túto stávkovú kanceláriu sme sa pozreli bližšie a pripravili sme si stručné hodnotenie funkcií, ktoré táto spoločnosť ponúka.

Namiesto Tipos – Fortuna! (Podľa nášho názoru je to zaujímavejšia právnická bookmaker)

eTipos Recenzia
Uvítací bonus Uvítací bonus až 10 €

5/5

 Stávky 4/5
Kurzy 5/5
Streaming/Live stávky 2/5
Aplikácia 4/5
Platobné metódy 5/5
 Zákaznícky servis 4/5
Priemerná známka  4/5

etipos recenzia

eTipos Recenzia: Uvítacie bonusy – hodnotenie 5/5

Takmer každá stávková kancelária ponúka pre nových zákazníkov možnosť získania vstupného bonusu. Vďaka tejto akcii môžete ku svojej prvej stávke získať finančnú výhodu ktorú sa vždy oplatí využiť. Aké uvítacie bonusy ponúka stávková spoločnosť eTipos?

Na eTipos nájdete niekoľko vstupných bonusov, ktoré môžete pri registrácií a splnení istých podmienok získať. Pozrite sa s nami na niektoré z nich:

 • Uvítací bonus až do výšky 10 

Tento bonus je pripravený pre každého nového zákazníka, ktorý uskutoční svoj prvý peňažný vklad, vo výške od 10€ do 49€. Použitie tohoto bonusu je strategicky rozdelené medzi dve sekcie eTiposu, Šport a Kasíno. Čo to znamená? Zo získaného bonusu v celkovej hodnote 10€ bude možné čerpať 50% (5€) na Kasínové hry a druhú polovicu na športové udalosti. V prípade splnenia relevantných podmienok, vklad nad 50€, je tento bonus dokonca možné kombinovať s výhodou Extra bonus na 1. vklad.

POZOR, uvítací bonus je nutné vyčerpať do 30 dní, inak Vám prepadne.

 • Extra bonus na 1. vklad

Ak uskutočníte vklad nad sumu 50 €, môžete získať 50% bonus až do výšky 350 € – čím viac vložíte, tým viac získate. Nasleduje hra o peniaze v rôznych kasínových hrách ktoré majú rôznu váhu – pozrite si tabuľku.

Tabuľka: hodnoty stávok v jednotlivých hrách
Hra Priznaná hodnota vkladu na stávky (%)
Výherné prístroje 100 %
eŽreby 100 %
ePoker a Multipoker 100 %
Všetky blackjackové hry 100 %
Všetky video poker hry 50 %
Všetky rulety + MultiRuleta 30 %
Baccarat 30 %
Texas Holdem stoly a Poker turnaje 0 %
Ostatné hry 100 %

Podmienka na ktorú sa oplatí myslieť je že do 60 dní treba od registrácie je treba vložiť peniaze na stávky v kasínových hrách vo výške minimálne 30x prvý vklad.

Pokiaľ Vás zaujímajú bližšie informácie o bonusoch na eTipos, prečítajte si náš podrobnejší článok o bonusoch.

eTipos Recenzia: Uvítacie bonusy

Ponuka dostupných stávok – hodnotenie 4/5

Aké stávky je možné podať na portáli eTipos?

V nasledujúcich riadkoch nájdete prehľadný zoznam dostupných stávok, ktoré táto stávková spoločnosť ponúka:

 • Športové stávky

Tipovanie na výsledky športových zápasov nebolo nikdy jednoduchšie! Ak chcete znásobiť svoj pôžitok zo sledovania športu a ešte si tým aj zarobiť, neváhajte a nalogujte sa na eTipos.sk. V ponuke športových stávok nájdete všeličo, od klasických populárnych športov ako hádzaná, hokej, či volejbal, cez futbal ktorý má najširšiu ponuku zápasov, až po rôzne výnimočné chuťovky a poháre a ligy.

Okrem všeobecného tipovania máte takisto možnosť si staviť na Live zápasy v oblasti futbalu, tenisu a ľadového hokeja, ktoré sa odohrávajú v reálnom čase a tak umožňujú vidieť aktuálne skóre ako aj lepšie nahliadnutie do chodu zápasu. Navyše táto stránka poskytuje možnosť filtrovania a tak lepšieho sa sústredenia sa na želaný šport.

 • Virtuálne športy

Medzi virtuálnymi športami nájdete napríklad futbal, dostihy a chrty, na ktoré môžete uzavrieť svoje stávky.

Kurzová ponuka, ako aj všetky druhy stávok, sú v prípade virtuálnych športov rovnaké ako v prípade tých reálnych a sú popísané v platnom Hernom pláne. Ako to funguje? Virtuálne stávky sú stávky počítačom simulovaných udalostí kde je výsledok určený náhodným generátorom. Takýto výsledok je následne buď prehratý celý, zobrazený prostredníctvom animovanej grafiky, alebo poskladaný z fragmentov reálneho podujatia. Ako si vykalkulované kurzy? Štandardne, ako pri reálnych hrách. Tzn. súper s vyššou pravdepodobnosťou výhry má nižší kurz a súper s nižšou pravdepodobnosťou vyhrať má kurz vyšší.

Okrem hlavných stávok je možné si tipnúť aj tzv odvodené stávky, napríklad ‘dvojtip’ alebo ‘presný počet gólov v zápase’.

Ďalšie typy stávok potenciálne k dispozícii sú napríklad prostredníctvom Virtuálneho stávkového tiketu. Tzn. ‘Jednoduchá Stávka’, ktorou sa jednoducho dá tipnúť na určitú udalosť, ‘Kombi Stávka’ kde je pre dosiahnutie výhry nutné uhádnuť všetky tri udalosti, a napokon ‘Systémová Stávka’ kde je nutné uhádnuť dve z troch tipovaných udalostí.

Ďalej sa dá takisto tipovať na virtuálne futbalové udalosti, a to na ‘výsledok zápasu’, ako ‘dvojtip’, ‘nad/pod 2.5’ (kde si hráč tipne hranicu počtu gólov v zápase), alebo ‘obaja dajú gól/tím nedá gól’ (kde hráč tipuje či sa obom tímom podarí streliť gól v riadnom hracom čase alebo či napríklad jeden tím nebude skórovať vôbec), ‘presný výsledok’ alebo ‘počet gólov’ (kde si hráč tipne presný súčet gólov oboch tímov na konci udalosti).

Ak by ste si chceli tipnúť na výsledky chrtích alebo konských dostihov, stačí si na vrchu obrazovky vybrať účastníka aj s jeho kurzom. Tak ako v prípade futbalu, stávky generované počítačom simulovanými udalosťami a výsledok je určený náhodným generátorom. Následne je výsledok buď prehratý celý, zobrazený prostredníctvom grafiky, alebo poskladaný z fragmentov záznamu skutočného podujatia. Kurzy na rôznych súper sú vytvorené štandardným spôsobom, tzn. súper s vyššou pravdepodobnosťou výhry má nižší kurz a súper s nižšou pravdepodobnosťou výhry má kurz vyšší.

K dispozícii sú buď ‘stávka na víťaza’ alebo ‘stávka na umiestnenie’ (hráč tipuje na umiestnenie účastníka v prvej trojke alebo dvojke – v závislosti od celkového počtu účastníkov), ďalej ‘stávka na presné poradie prvých dvoch’ a ‘stávka na presné poradie prvých troch’.

Je takisto dobré si zapamätať že systémové stávky je možné podávať iba kombináciou systémových udalostí.

 • Live stávky

stávky v reálnom čase, z pohodlia Vášho domova!

tipos live stavky

Tipos kurzy – hodnotenie 5/5

Pri výbere stávkovej kancelárie sú mnohokrát dôležité kurzy. Pozreli sme sa na to, aké kurzy portál ponúka.

Pre porovnanie kurzov sme si vybrali priateľský futbalový zápas medzi krajinami Island a Peru.

Portál eTipos ponúkal pred zápasom najvýhodnejší kurz, ktorý mal pre výhru Islandu kurz 3,7 a pre výhru Peru 1,35. Pokiaľ by ste vsadili 3 € na remízu tímov v riadnom hracom čase, získali by ste pri kurze 2,12 celkovú výhru 6,36€. Avšak okrem veľmi výhodného kurz môžete svoju výhru ešte ďalej navýšiť – pokiaľ vsadíte na niekoľko stávok naraz, môžete získať kumulatívny bonus až do výšky 100%.

eTipos Recenzia: Streaming a Live stávky – hodnotenie 2/5

Live stávky sú relatívne nový trend na ktorý je však internetové prostredie ako stvorené. Ponúkajú totižto možnosť tzv. živého tipovania, kedykoľvek počas zápasu a na čokoľvek – počet g=lov ktoré ešte padnú, kto bude vhadzovať aut, kto dostane žltú kartu,… Možnosti sú v podstate neobmedzené a najlepšie na tom je že svoje stávky môžete založiť na skutočnom priebehu udalostí.

Je možnosť sledovania živých zápasov pri Live stávkach?

Hoci portál Tipos ponúka možnosť stávkovania na Live zápasy, chýba mu zásadná funkcia streamovania zápasov. Nie je teda možné sledovať zápasy naživo priamo na Tipos webstránke.

Tipos aplikácia – hodnotenie 4/5

Je možné podať stávky cez mobilnú aplikáciu? Aké funkcie zahŕňa? Pozrite si našu stručnú recenziu.

Stávková kancelária TIPOS má k dispozícii mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej môžete stávkovať bez obmedzení kdekoľvek a kedykoľvek a je dostupná je na smartfóny s operačným systémom Android a iOs. Pokiaľ však patríte medzi skutočných fanúšikov stávok, kasína, a číselných lotérií, nestačí Vám však inštalácia iba jednej aplikácie. V skutočnosti je potrebné stiahnutie a inštalácia 3 rôznych Tipos aplikácií.

Bližšie informácie o mobilnej aplikácii eTipos, ako aj návode používania a inštalácii nájdete v článku o mobilnej aplikácii.

Tipos aplikácia

eTipos platobné metódy – hodnotenie 5/5

Prehľad platobných metód, ktoré Tipos ponúka pre uskutočnenie vkladov a metód. Tipos dáva zákazníkom k dispozícii niekoľko spoľahlivých a bezpečných platobných metód.

Zoznam platobných metód:

 • Platobné karty
 • PaySafeCard
 • Internet Banking
 • SMS Platby

platobné metódy

Zákaznícky servis – hodnotenie 4/5

V prípade akýchkoľvek problémov s vaším účtom alebo stávkou je možné kontaktovať Tipos zákaznícku podporu. Sú dve možnosti ako na to:

 • Telefónna infolinka kde Vám vyškolení pracovníci radi odpovedia na akékoľvek otázky ohľadom Tiposu a Stávkovania
 • E-Mailový kontakt kde Vám radi poskytnú potrebné informácie v písomnej forme
 • Telefonicky Ak máte otázky na spoločnosť ako takú, je dobré pozrieť si kontakt na Vaše regionálne stredisko

Napriek absencii modernejších kontaktných metód ako napríklad chat, telefonická infolinka je príjemná a schopná poskytnúť relevantné informácie a E-mailová komunikácia má brisknú odozvu.

Viac informácií ohľadne zákazníckej podpory a ďalších informácií nájdete v našom podrobnejšom článku.

eTipos Recenzia – Naše celkové Tipos hodnotenie 4/5

Ako si počal Portál Tipos v porovnaní s konkurenciou? Hore sme pozorne preskúmali a prehodnotili jednotlivé funkcie a teraz ich príslušne ohodnotíme.

V nasledujúcej tabuľke sme pre Vás zhrnuli a ohodnotili faktory ktoré v prípade stávok a stávkových kancelárií považujeme za dôležité a následne sme ich ohodnotili kladne alebo záporne. Prezrite si ich pozorne – každý z týchto bodov môže byť pri výbere pre Vás vhodného stávkového portálu tým rozhodujúcim.

eTipos Recenzia – Čo hodnotíme pozitívne eTipos Recenzia – Čo hodnotíme negatívne
  Dobré stávkové kurzy   Chýbajúca funkcia streamingu
 Prehľadné stránky  Nejednotná mobilná aplikácia
   Kvalitná zákaznícka podpora