18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Etipos registracia 2024 – všetko, čo o tom potrebujete vedieť

Zaujíma vás, ako funguje eTIPOS registrácia? Potom ste tu správne. Tento portál prevádzkuje slovenská národná lotériová spoločnosť TIPOS a jedná sa tak o historicky prvé slovenské online kasíno so širokou ponukou hier od tých najlepších vývojárov. Zistite, ako sa zaregistrovať, na čo si pri registrácii dať pozor a kde získať promo kód. Ide o váš prvý krok k úspechu. Poďme si teda povedať, ako na to.

Etipos registracia – ako si vytvoriť účet?

Proces registrácie eTIPOS je pomerne jednoduchou záležitosťou a zvládne ho každý za niekoľko málo minút. Ako odmena za úplnú registráciu je hráčom v tejto stávkovej kancelárii a kasína pripísaný registračný bonus eTIPOS. Poďme sa do toho pustiť!

Tu nájdete návod, ako sa zaregistrovať na tejto platforme ľahko a rýchlo. Pýtate sa, aké sú podmienky registrácie eTIPOS zadarmo? Stačí vám na to splnenie niekoľkých krokov:

 1. Kliknite na stránku eTIPOS stávkovej kancelárie a kasína.
 2. Aby bola eTIPOS registrácia platná, je nutné vyplniť základný registračný formulár, kam je potrebné zadať údaje ako je prihlasovacie meno, heslo, e-mail a telefón hráča.
 3. Nezabudnite v rámci registrácie zadať aj špeciálny eTIPOS registračný bonusový kód, vďaka ktorému vám bude následne pripísaný príjemný bonus do začiatku. eTIPOS ponuka bonusov je veľmi atraktívna, a preto neváhajte a promo kód využite.
 4. Ako ďalší prichádza na rad overenie totožnosti tipujúceho prostredníctvom SMS. Po zadaní kódu z SMS máte už hráčsky účet vytvorený.
 5. Chýbať nesmie ani overenie vašej e-mailovej adresy, a to kliknutím na overovací link, ktorý vám prišiel do mailu.
 6. Po registrácii vám potom príde e-mail, kde bude odkaz na nahranie dokumentov potrebných na overenie vášho účtu.
 7. Potom už si len môžete užívať zaslúžený bonusový balíček a staviť si alebo zahrať na obľúbenom slote.

Etipos Registracia

Etipos – ako získať bonusy po registrácii?

Ako prvá vás čaká eTIPOS slovenská registrácia. Na stránke eTIPOS kasína sa zaregistrujete, vyplníte všetky potrebné osobné údaje vrátane čísla občianskeho preukazu a čísla bankového účtu (IBAN). Akonáhle prebehne kompletná registrácia, môže hráč začať stávkovať.

Akonáhle budú splnené podmienky registrácie eTIPOS, bude vám na váš účet pripísaný registračný bonus eTIPOS. Šťavnatých bonusov ponúka táto platforma celý rad, od tých bez nutnosti vkladu, až po tie za vklad. Nechýbajú ani spiny zadarmo na určité sloty. Toto kasíno si rozmaznáva ako novo prichádzajúcich hráčov, tak veteránov, určite sa tu nebudete nudiť!

Registračný Bonus Etipos

Etipos registrácia – verzia pre mobilné zariadenia

Pre tých, ktorí uprednostňujú hranie na ceste do práce určite musíme spomenúť, že online kasíno eTIPOS.sk ponúka príjemnú a prehľadnú mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná pre zariadenia Android aj iOS.

eTIPOS.sk nemá len jednu jedinú aplikáciu, ale hneď tri. Jednu špeciálne pre lotérie, jednu pre kurzové stávky a jednu pre online kasíno. Vďaka tomu bude obsah prehľadnejší a stávkovanie alebo hry rýchlejšie. Pokiaľ vás zaujíma, čo každá z aplikácií vie, navštívte stránky kasína pre viac informácií a stiahnutie aplikácie.

A ako funguje eTIPOS registrácia zadarmo na mobile? Na mobile alebo tablete prebieha registrácia veľmi podobne ako v klasickej webovej verzii. Po zadaní osobných údajov musí hráč:

 • overiť svoje telefónne číslo
 • overiť e-mail
 • a nahrať svoj doklad totožnosti.

Po ukončení registrácie môžete na mobilnom zariadení tipovať ako klasicky, tak LIVE, LOTO, eŽreby alebo EUROJACKPOT.

Etipos Mobilné Zariadenia

Etipos registrácia – podmienky pri registrácii účtu

Kto sa chce registrovať na eTIPOS platforme, musí najprv prijať podmienky prevádzkovateľa. Všeobecne tu platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Aj z tohto dôvodu musí hráč nahrať svoj občiansky preukaz a preukázať tak svoj vek.

Na platforme nájdeme aj sekciu o nebezpečenstve hazardu. Všetci hráči by si mali byť vedomí, že hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát, je teda odporúčané ich hrať len na odreagovanie, nie zisk.

Tiež nadmerné hranie so sebou prináša možné zdravotné riziká a môže vytvoriť závislosť od hazardu. Aj to je nutné vziať na vedomie, než sa pustíte naplno do hry a zaregistrujete sa.

Etipos – ako stávkovať?

eTIPOS webová stránka a aplikácie sú veľmi prehľadné a užívateľsky pekne spracované. Dizajn webu je až nostalgický, čo niekoho zaujme, iný dá zase prednosť modernejším stránkam. Čo sa týka ponuky, eTIPOS má všetko, po čom len hráči túžia.

Ponuka stávok sa dá filtrovať podľa dátumu, druhu, ale aj podľa jednotlivých športov. Okrem klasických športov tu nájdeme aj cyklistiku, golf, motorky, kriket alebo judo. Všetko prehľadne zoradené v ľavom stĺpci v sekcii Šport. Jednoducho kliknite na váš obľúbený šport a pozrite si všetky vypísané stávkové príležitosti.

Etipos - ako stávkovať

Spôsoby výberu a vkladu v systéme Etipos

eTIPOS svojim hráčom ponúka pomerne bohatú škálu možností, ako urobiť vklady a výbery.

Na vklad môžete využiť nasledujúce metódy:

 • Bankový prevod cez: Tatrabanka (TatraPay), Slovenská sporiteľňa (SporoPay), Všeobecná úverová banka (PlatbyVUB), Poštová banka, OTP Banka (OTP Pay), Unicredit bank, ČSOB.
 • Platobná karta
 • ePlatba
 • SMS vklad: Možnosť dobitia cez SMS je v poslednej dobe veľmi obľúbenou záležitosťou, pretože sa jedná o veľmi jednoduchý a rýchly spôsob.
 • Vklad na pobočke
 • Paysafecard

Veľkou výhodou prevádzkovateľa eTIPOS je aj to, že tu nie je určený minimálny ani maximálny vklad. Jediné obmedzenie sa vzťahuje pri vklade na účet pomocou metódy paysafecard, kde môžete vložiť max. 2 000 EUR. U všetkých týchto metód je vklad okamžitý, s výnimkou bankového prevodu, ktorý väčšinou trvá aj niekoľko pracovných dní.

Naopak pre výber z účtu môžete využiť nasledujúcu metódu:

 • Bankový prevod

Pri výhrach nižších ako 15 000 EUR sa hráč sám rozhodne, či si výhru prevedie na bankový účet, alebo si ju pripíše na hráčske konto ako store credit. Pokiaľ je výhra vyššia ako 15 000 EUR, musí si ju výherca vyzdvihnúť osobne v sídle spoločnosti TIPOS.

Etipos – systém zákazníckych služieb

Pokiaľ máte nejaký problém s hráčskym účtom, registráciou alebo stávkami, je vám k dispozícii skúsená zákaznícka podpora, a to formou e-mailu, telefonicky alebo cez kontaktný formulár. Tu je prehľad kontaktov:

 • Tel. číslo – 18177 alebo 18277 denne od 7:00 do 22:00
 • E-mail – [email protected]
 • Reklamačný formulár – na stránke www.etipos.sk
 • Facebook – eTIPOS
 • Instagram – @etipossk

FAQ

eTIPOS registrácia stojí za to. Nielen, že budete mať možnosť tipovať na svoje obľúbené športy, zároveň sa stanete váženým členom najväčšej komunity stávkarov na Slovensku. Zaregistrujte sa v online kasíne eTIPOS.sk ešte dnes!

Do roku 2019 bol eTIPOS jediným bookmakerom so slovenskou licenciou pre online kasíno. Hoci od tej doby musí čeliť konkurencii, stále sa jedná o seriózneho prevádzkovateľa pod záštitou štátu.

Kto má prístup k registrácii Etipos?

Všetci občania SR starší ako 18 rokov.

Môžem sa na Etipos zaregistrovať telefonicky?

To bohužiaľ nie je možné. Súčasťou registrácie je ale verifikácia prostredníctvom SMS. Cez SMS je zároveň možné vkladať prostriedky na účet.

Existuje bonusový kód Etipos, prostredníctvom ktorého sa zaregistrujete?

Áno. Bonusový kód nájdete tu.

Je k dispozici mobilní aplikace Etipos?

Stávkovanie v eTIPOS je možné aj prostredníctvom mobilných telefónov. Na stránke eTIPOSU stačí zájsť do sekcie Mobil a stiahnuť si aplikáciu pre Android a iOS. Aplikácie sú k dispozícii pre telefóny aj pre tablety. Podávať stávky tak môžete odkiaľkoľvek bez obmedzenia.

Etipos App

Jak se zaregistrovat v Etipos?

Na stránke eTIPOS sa registrujete ľahko a rýchlo, stačí len zadať základné údaje ako je prihlasovacie meno, heslo, e-mail a telefón. Nasleduje overenie cez SMS a e-mail.

Existuje VIP bonus v Etipos?

eTipos ponúka hráčom aj vernostný bonus, ktorý spočíva v tom, že za každé vsadené 1 euro získate určitý počet bodov. Maximálny mesačný vernostný bonus je 350 EUR.