18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Fortuna: Vklad a výber v roku 2024

Aké sú platobné metódy u stávkovej kancelárie Fortuna? Fortuna vklad, Fortuna výber a mnoho ďalších užitočných vecí sa dozviete v našom krátkom, ale užitočnom článku, ktorý je vyhradený platobným metódam u spoločnosti Fortuna.

30 free spinov + 30€ bonus
18+|Platí pre nových klientov. Bezriziková stávka na 1. stávku (min. kurz 2.00). Bonus po registrácii. Neúspešná stávka? Fortuna vráti do 30 eur. Stávka do 7 dní, vyhodnotiť do 45 dní. Fortuna môže zmeniť alebo zrušiť ponuku. Full T&Cs

Fortuna vklad a výber – Ako jednoducho uskutočňovať transakcie

V súčasnosti sa väčšina vecí dá vybaviť z pohodlia domova. To sa vzťahuje aj na priemysel tipovania. Všetko od registrácie, vkladov a výberov, až po samotné stávkovanie či sledovanie živých prenosov, zvládnete z pohodlia domova.

Checete vedieť, akými spôsobmi je možné uskutočniť Fortuna vklad či Fortuna výber, tj. aké rôznorodé sú Fortuna platobné metódy? Potom ste na správnom mieste! V tomto článku sa dozviete všetky podrobnosti, ktoré súvisia s platbami u online stávkovej kancelárie Fortuna.

Ako funguje Fortuna vklad?

Ako presne vkladať peniaze na svoje hráčske konto? Tu je stručný prehľad:

  1. Zaregistrujete sa ako nový zákazník. Nezabudnite použiť náš jedinečný Fortuna promo kód (bez vkladu!), vďaka ktorému získate skvelý Fortuna bonus.
  2. Po registrácii sa prihláste do svojho konta.
  3. Prejdite do sekcie platieb.
  4. Zvolíte si požadovanú platobnú metódu.
  5. V ďalšom kroku zadáte všetky potrebné údaje a potvrdíte vklad.

Jednou z možností je, za predpokladu, že Fortuna registrácia je úspešne za vami, vklad priamo v kamennej pobočke Fortuny.

Ako funguje Fortuna výber

  1. Ako plnohodnotný hráč s kontom sa prihláste.
  2. Prejdete do sekcie užívateľského profilu a žiadosti o výber.
  3. Zvolíte si požadovanú platobnú metódu pre výber peňazí.
  4. V ďalšom kroku zadáte všetky potrebné údaje a potvrdíte výber.

Aj pre samotné výbery platí, že je tu možnosť zastaviť sa v kamennej pobočke Fortuny a vybrať si finančné prostriedky zo svojho hráčskeho konta osobne.

ID overovanie u Fortuny

U každej stávkovej kancelárie budete musieť prejsť procesom overovania totožnosti. Vyplýva to zo zákona, pretože tipovanie spadá pod hazardné hry, ktoré sú povolené až od veku 18 rokov. Taktiež je nutné, aby mal každý človek len jedno hráčske konto.

Fortuna od vás bude požadovať doklady totožnosti, aby overila vašu identitu. Dá sa to jednoducho spraviť z pohodlia domova, alebo priamo na niektorej z pobočiek.

Fortuna platobné metódy – podrobnosti

Zaujímajú vás konkrétne platobné metódy u Fortuny? Spoločne sa v ďalšej časti podrobne pozrieme na jednotlivé možnosti vkladov a výberov spolu s minimálnymi čiastkami a časom, ktorý je potrebný na spracovanie transakcie.

Platobnú metódu by ste mali zadať po registrácii čo najskôr, teda v prípade, že sa chystáte ukoristiť niektorý zo vstupných bonusov vďaka našemu Fortuna promo kódu. Pre získanie bonusu máte totiž obmedzený čas (zväčša od 7 do 15 dní).

Spôsoby vkladu

Možností vkladu ponúka Fortuna hneď niekoľko. Stačí, ak sa prihlásite do svojho užívateľského konta a prejdete do sekcie s názvom dotácia konta.

V nej si vyberiete spôsob platby, ktorým chcete vklad uskutočniť, prípadne je možné si dobiť účet osobne na pobočke.

Spôsob vkladu Min. / Max. vklad Poplatok za prevod Trvanie
 VISA / VISA Electron min. 1 €  zdarma ihneď
 MasterCard / Maestro min. 1 €  zdarma ihneď
 VÚB min. 1 €  zdarma ihneď
 Slovenská sporiteľňa min. 1 €  zdarma ihneď
 Tatrabanka min. 1 €  zdarma  ihneď
 Poštová banka min. 1 €  zdarma  ihneď
 ČSOB min. 1 €  zdarma  ihneď
 Prevodom na účet Fortuny (Tatrabanka) min. 0,01 €  zdarma  1 – 2 pracovné dni
 Na pobočke min. 1 €  zdarma  ihneď

Fortuna platobné metódy - podrobnosti

Spôsoby výberu

Metód na výbery z konta ponúka už Fortuna o niečo menej, ale myslíme si, že to nie je tak veľký problém, keďže v ponuke sú tie hlavné spôsoby, ktoré využívame všetci.

Je však nutné podotknúť, že každý výber ponúka úplne  bezplatne. Požiadavku o Fortuna výber môžete uskutočniť ako po prihlásení, tak prostredníctvom vašeho telefónu (aj pomocou SMS).

Výbery sa dajú uskutočniť aj priamo na niektorej z pobočiek stávkovej kancelárie Fortuna.

Spôsob výberu Min. / Max. čiastka Poplatok za prevod Trvanie
 Bankový prevod  min. 10 €  zdarma 1 – 2 dni
 Výber na pobočke  min. 0,01 €  zdarma ihneď
 SMS na číslo uvedené na webe Fortuna  min. 10 €  zdarma 1 – 2 dni

Často kladené otázky – FAQ

Fortuna vklad: aké metódy sú k dispozícii?

Od platobných kariet, cez bankový prevod až po vklad na pobočke. Všetky metódy vkladov nájdete v prehľadnej tabuľke vyššie.

Fortuna výber: aké metódy sú k dispozícii?

Pre výbery máte k dispozícii bankový prevod, kreditné a debetné karty, či výber na pobočke. Pozrite si tabuľku s prehľadom vyššie.

Aké sú poplatky za Fortuna platobné metódy? Existujú nejaké?

Fortuna v minulosti zrušila všetky poplatky pri vkladoch a výberoch. Mimo nich si účtuje iba manipulačnú prirážku 6% pri vsadenej čiastke na tiket.

Ako funguje overenie totožnosti, aké sú potrebné doklady?

Každý bookmaker si potrebuje overiť vašu totožnosť zo zákona. Z tohto dôvodu potrebujete preukaz totožnosti (občiansky preukaz, pas, alebo povolenie k pobytu).

Prečo si potrebuje Fortuna overiť totožnosť?

Z právneho hľadiska je to nutnosť pre akýkoľvek druh hazardu. Overením totožnosti dokážete, že spĺňate potrebný vek 18 rokov.

Je stanovená minimálna čiastka pre vklad?

Áno, ale prevažná väčšina platobných metód povoľuje vklad už od 1 €. Výnimkou je prevod na účet Fortuny, kde minimálna čiastka predstavuje 0,01 €.

Je stanovená minimálna čiastka pre výber?

Pokiaľ si chcete previesť výhernú čiastku na váš účet, musí to byť v bezhotovostnom prevode (cez banku alebo SMS) suma minimálne 10 €.

Je možné stávkovať mimo SR?

Áno, Fortuna ponúka stávkovanie cez internet aj mimo územia Slovenskej republiky za predpokladu, že je Fortuna zákonne oprávnená na danom území operovať.