18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Aké spôsoby vkladov a výberov ponúka Fortuna počas roka 2024?

Aké sú platobné metódy u stávkovej kancelárie Fortuna? Fortuna vklad, Fortuna výbery a mnoho ďalších užitočných vecí sa dozviete v našom krátkom, ale užitočnom článku, ktorý je vyhradený platobným metódam u spoločnosti Fortuna.

Fortuna vklad a výber – Ako jednoducho vykonávať transakcie?

V súčasnosti sa väčšina vecí dá zrealizovať z pohodlia domova. To sa vzťahuje aj na stávkovanie. Všetko od registrácie, vkladov a výberov, až po samotné stávkovanie či sledovanie živých prenosov, zvládnete z pohodlia domova.

Túžite vedieť, akými spôsobmi je možné uskutočniť Fortuna vklad či Fortuna výbery, tzn. ako rôznorodé sú Fortuna platobné metódy? Potom ste na správnom mieste.

V tomto článku sa dozviete všetky dôležité informácie, ktoré súvisia s transakciami u online stávkovej kancelárie Fortuna. Všetko prehľadne a zrozumiteľne.

Ako funguje Fortuna vklad?

Pokiaľ vás zaujíma, ako presne funguje vkladanie peniaze na Fortuna konto, tu sme si pre vás pripravili stručný prehľad krok za krokom.

 1. Zaregistrujete sa ako nový zákazník. Nezabudnite použiť náš jedinečný Fortuna promo kód, vďaka ktorému získate Fortuna bonus.
 2. Po registrácii sa prihláste do svojho konta.
 3. Prejdite do sekcie platieb.
 4. Zvolíte si požadovanú platobnú metódu.
 5. V ďalšom kroku zadáte všetky potrebné údaje a potvrdíte vklad.

Jednou z možností je, za predpokladu, že Fortuna registrácia je úspešne za vami, vklad priamo v kamennej pobočke Fortuny.

Výška minimálneho vkladu závisí od vybranej metódy. Väčšinou však ide o min. vklad 1 €. U niektorých metód, ako je napríklad vklad cez kartu Paysafecard, je to 5 €. Čítajte ďalej a dozviete sa aj ďalšie informácie k dobitiu konta.

Jednou z možností je, za predpokladu, že Fortuna registrácia je úspešne za vami, vklad priamo v kamennej pobočke Fortuny.

Ako funguje Fortuna výber

Tu nájdeme postup, ako realizovať Fortuna výbery v niekoľkých krokoch:

 1. Najprv sa prihláste do účtu.
 2. Prejdete do sekcie užívateľského profilu a žiadosti o výber.
 3. Zvolíte si požadovanú platobnú metódu pre výber peňazí.
 4. V ďalšom kroku zadáte všetky potrebné údaje a potvrdíte výber.

Aj pre samotné Fortuna výbery platí, že je tu možnosť zastaviť sa v kamennej pobočke Fortuny a vybrať si finančné prostriedky zo svojho hráčskeho konta osobne.

Overenie identity u Fortuny

Pri každej stávkovej kancelárii budete už dnes musieť prejsť procesom overovania totožnosti. Vyplýva to zo zákona, pretože tipovanie spadá pod hazardné hry, ktoré sú povolené až od veku 18 rokov.

Tiež je nutné, aby mal každý človek len jedno hráčske konto. Našťastie je overenie totožnosti ľahké a rýchle a môžete ho vykonať z domu.

Fortuna od vás bude po registrácii požadovať dva doklady totožnosti, aby overila vašu identitu. Dá sa to jednoducho urobiť z pohodlia domova alebo priamo na niektorej z pobočiek.

Fortuna spôsoby vkladu

Možností vkladu ponúka Fortuna hneď niekoľko. Stačí, keď sa prihlásite do svojho užívateľského účtu a prejdete do sekcie s názvom dotácie účtu. V nej si vyberiete spôsob platby, ktorým chcete vklad vykonať, prípadne je možné si dobiť účet osobne na pobočke.

Samozrejmosťou sú možnosti ako platba kreditnou kartou, prevodom, osobne na pobočke, ale aj dobitie cez mobil či SMS. Záleží na vás, čo vám vyhovuje najviac. V tabuľke nižšie nájdete všetky podrobnosti k platbám, vrátane doby spracovania, poplatku či minimálnej čiastky.

Spôsob vkladuMin. / Max. vkladPoplatok za prevodTrvanie
 VISA / VISA Electronmin. 1 € zdarmaihneď
 MasterCard / Maestromin. 1 € zdarmaihneď
 VÚBmin. 1 € zdarmaihneď
 Slovenská sporiteľňamin. 1 € zdarmaihneď
 Tatrabankamin. 1 € zdarma ihneď
 Poštová bankamin. 1 € zdarma ihneď
 ČSOBmin. 1 € zdarma ihneď
 Prevodom na účet Fortuny (Tatrabanka)min. 0,01 € zdarma 1 – 2 pracovné dni
 Na pobočkemin. 1 € zdarma ihneď
Fortuna platobné metódy - podrobnosti

Ako vložiť peniaze cez Google Pay a Apple Pay?

Ak máte platobné karty, môžete si dobiť váš účet vo Fortune aj cez službu Apple Pay, čo je virtuálna peňaženka na vašom mobile so systémom iOS.

Pokiaľ máte kompatibilné mobilné zariadenie, môžete si vašu kartu ľahko do Apple Pay pridať. Google Pay pre zariadenia Android zatiaľ u Fortuny nenájdete. Pokiaľ vás zaujíma, ako si dobiť účet cez Apple Pay, stačí si prečítať náš návod nižšie:

 1. Prihláste sa v mobile do Fortuny.
 2. Kliknite na svoj profil.
 3. Vyberte sekciu Dotácia konta a ikonku požadovanej metódy.
 4. Zvoľte ľubovoľnú čiastku.
 5. Stlačte tlačidlo Vklad a potvrďte platbu pomocou Apple Pay.

Ako vložiť peniaze cez mobil?

Vo Fortune je možné tiež vložiť deposit pomocou vášho mobilného telefónu. Áno, je to tak, ľahko a rýchlo, kdekoľvek a kedykoľvek. Tento mobilný vklad je možné uskutočniť vďaka modernej mobilnej aplikácii Fortuna.

Aplikácia Fortuna je dostupná zadarmo pre všetky zariadenia so systémom Android a iOS. Vďaka tomu môžete realizovať Fortuna vklad na váš účet aj cez váš mobil alebo tablet. Pokiaľ vás zaujíma, ako si dobiť účet cez mobil, stačí si prečítať náš návod nižšie:

 1. Otvorte Fortuna aplikáciu na mobile.
 2. Kliknite na svoj profil.
 3. Vyberte sekciu Dotácia konta.
 4. Zvoľte ľubovoľnú čiastku.
 5. Stlačte tlačidlo Vklad a potvrďte platbu.

Ako vložiť peniaze prostredníctvom Paysafecard?

Ak používate peňaženku Paysafecard, máme pre vás dobrú správu. Vo Fortuně môžete tento spôsob dobíjania použiť na svoj vklad. Jedinou podmienkou je, aby ste mali účet Paysafecard na svoje meno.

Predplatenú kartu Paysafecard je možné zaobstarať napr. v supermarketoch BILLA alebo na čerpacích staniciach OMV po celom Slovensku. Tu je detailný návod, ako si dobiť účet Fortuna pomocou Paysafecard:

 1. Najprv sa prihláste do účtu.
 2. Po prihlásení stačí kliknúť na ikonu svojho profilu hore vpravo.
 3. Kliknite na Vklady a výbery. Kliknite na Dotácia konta.
 4. Potom už len z ponuky vyberte svoju požadovanú platobnú metódu vkladu, teda My Paysafecard.
 5. Kliknite a vyplňte čiastku. Stlačte Vložiť.
 6. Následne budete presmerovaní na prihlásenie k vášmu účtu Paysafecard, kde potvrdíte platbu.

Čo sa týka sumy, ktorú môžete vložiť, prostredníctvom Paysafecard môžete vložiť od 5 € do 1 000 €. Počítajte však s poplatkom vo výške 5 % z vkladu, ktorý si Paysafecard účtuje.

SMS Fortuna

Ako vložiť peniaze prostredníctvom SMS?

V roku 2023 pridala Fortuna do svojho repertoáru aj SMS dobíjanie. Je to veľmi jednoduché. Stačí si v novinovom stánku zakúpiť kartu na dobíjanie kupónov Fortuna prostredníctvom SMS a po prihlásení do účtu zadať desaťmiestne číslo na karte do príslušného poľa. Vklad bude pripísaný okamžite.

Jedinou nevýhodou tejto služby je poplatok 10 % účtovaný mobilnými operátormi. Ani v tomto prípade si stávková kancelária neúčtuje Fortuna poplatok za vklad.

V rámci tohto spôsobu môžete vložiť minimálne 5 € a maximálne 20 €, čo považujeme za ďalšie obmedzenie zo strany operátora. Na rýchly vklad je to však určite šikovná služba, ktorá sa môže hodiť.

Aké spôsoby výberu ponúka Fortuna?

Fortuna ponúka základné spôsoby výberu, ktoré sú známe všetkým používateľom. V porovnaní s možnosťami vkladov je však ponuka obmedzená.

V nasledujúcej tabuľke si môžete prehľadne pozrieť, ktoré metódy Fortuna ponúka. Ide najmä o klasické bankové prevody alebo Fortuna výber na pobočke. Okrem toho sme zistili aj minimálne a maximálne sumy na výber Fortuna, ako aj čas spracovania a poplatok.

Spôsob výberuMin. / Max. čiastkaPoplatok za prevodTrvanie
 Bankový prevod min. 10 € zdarma1 – 2 dni
 Výber na pobočke min. 0,01 € zdarmaihneď
 SMS na číslo uvedené na webe Fortuna min. 10 € zdarma1 – 2 dni

Fortuna výplaty – Ako sa vyplácajú výhry?

Ak ste vyhrali na Fortune, teraz je čas vybrať si svoje peniaze. Nižšie vám vysvetlíme, ako to urobiť. Celý proces je veľmi rýchly a zvládne ho každý. Ako získať výplatu vo Fortuně:

 1. Prvým krokom je prihlásenie sa do svojho účtu.
 2. Teraz kliknite na ikonu svojho profilu.
 3. V menu kliknite na položku Vklady a výbery.
 4. Teraz kliknite na Žiadosti o výber Fortuna.

V žiadosti si môžete vybrať z dvoch možností výplaty:

 • Bankový prevod na váš účet – V tomto prípade stačí vo vašom profile zadať IBAN vášho bankového účtu a sumu, ktorú chcete poslať na váš účet. Fortuna vám potom výhru okamžite pošle na váš bankový účet.
 • Výplata v kamennej pobočke Fortuny – Ďalšou možnosťou je nechať si vyplatiť výhru v najbližšej pobočke Fortuny. Jednoducho vyberte túto možnosť a zadajte sumu, ktorú si chcete vybrať. Fortuna vám následne pošle potvrdzujúci e-mail a vy sa potom môžete vybrať do vybranej pobočky.

Ako vybrať peniaze bankovým prevodom?

Či už chcete peniaze poslať na svoj účet, alebo si ich vyzdvihnúť osobne v pobočke, v oboch prípadoch musíte najprv požiadať o výber vo svojom profile vo Fortuně online. Takúto žiadosť o výber môžete jednoducho vytvoriť nasledovne:

 1. Najprv sa prihláste do svojho účtu.
 2. Potom kliknite na sekciu Vklady a výbery.
 3. V ďalšom kroku kliknite na Žiadosti o výber.

Tam si vyberiete spôsob výberu, t. j. buď na váš slovenský bankový účet, alebo na jednu z pobočiek Fortuny vo vašom meste. Ak sa rozhodnete pre výber na svoj bankový účet, musíte zadať IBAN svojho slovenského bankového účtu. Ľahko ho nájdete vo svojom internetovom bankovníctve.

Keď tak urobíte, dostanete potvrdenie o úspešnej žiadosti a informáciu, že peniaze sú na ceste. Prevod na váš bankový účet zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni. Buďte preto prosím trpezliví.

Ako vybrať peniaze v pobočke Fortuna?

V oboch prípadoch, t. j. Fortuna vyber na účet aj pri výbere na pobočke, musíte o výber požiadať vopred na svojom účte.

Žiadosť o výber môžete jednoducho vytvoriť po prihlásení sa do svojho online účtu v časti Vklady a výbery a potom Žiadosti o výber. Práve v tejto časti si vyberiete, či chcete peniaze poslať na svoj bankový účet, alebo ich chcete vybrať v niektorej z kamenných pobočiek Fortuny.

Mapu všetkých pobočiek vo vašom okolí nájdete na webovej stránke spoločnosti Fortuna na karte Pobočky. Osobne si môžete na pobočkách Fortuny vybrať maximálne 4999,99 € denne, pričom minimálna výška výberu je 1 €. Určite vás poteší, že výber na pobočke Fortuna je okamžitý.

Často kladené otázky – FAQ

Hľadáte odpoveď na vaše otázku? Pozrite sa, či nenájdete odpoveď nižšie v sekcii často kladených otázok. Sme si istí, že tu nájdete to, čo hľadáte.

Môžem si vo Fortuně vybrať peniaze cez SMS?

Nie, výhry si môžete nechať vyplatiť na svoj bankový účet alebo si ich vybrať v stávkovej kancelárii Fortuna. Finančné prostriedky však môžete do Fortuny vložiť aj cez mobilný telefón prostredníctvom SMS.

Aké sú poplatky za Fortuna platobné metódy? Existujú nejaké?

Fortuna v minulosti zrušila všetky poplatky pri vkladoch a výberoch. Mimo nich si účtuje iba manipulačnú prirážku 6% pri vsadenej čiastke na tiket.

Ako funguje overenie totožnosti, aké sú potrebné doklady?

Každý bookmaker si potrebuje overiť vašu totožnosť zo zákona. Z tohto dôvodu potrebujete preukaz totožnosti (občiansky preukaz, pas, alebo povolenie k pobytu).

Prečo si potrebuje Fortuna overiť totožnosť?

Z právneho hľadiska je to nutnosť pre akýkoľvek druh hazardu. Overením totožnosti dokážete, že spĺňate potrebný vek 18 rokov.

Je stanovená minimálna čiastka pre vklad?

Áno, ale prevažná väčšina platobných metód povoľuje vklad už od 1 €. Výnimkou je prevod na účet Fortuny, kde minimálna čiastka predstavuje 0,01 €.

Je stanovená minimálna čiastka pre výber?

Pokiaľ si chcete previesť výhernú čiastku na váš účet, musí to byť v bezhotovostnom prevode (cez banku alebo SMS) suma minimálne 10 €.

Je možné stávkovať mimo SR?

Áno, Fortuna ponúka stávkovanie cez internet aj mimo územia Slovenskej republiky za predpokladu, že je Fortuna zákonne oprávnená na danom území operovať.