18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Stávka na víťaza Euro 2024: Kurzy stávok na Euro 2024, predpovede, favoriti

Majstrovstvá Európy vo futbale 2024 sú za rohom a už v júni sa všetci fanúšikovia tohto futbalového sviatku môžu tešiť na začatie. V tomto článku sa zameriame na tie najdôležitejšie informácie ohľadom Eura 2024. Nebude chýbať zoznamu favoritov, prognózy ani aktuálne kurzy stávok na Euro 2024. Dostane sa Slovensko do ďalšieho kola? Poďme to sledovať..

Euro 2024 predpovede: Ako si vedie Slovensko?

Nedávno sme sa v Hamburgu v rozlosovaní dozvedeli, s kým sa Slovensko stretne na ME 2024 v Nemecku. Hneď 17. júna 2024 sa slovenský tím postaví tímu Belgicka. A stávkové kancelárie na nič nečakajú a už vypisujú kurzy na tento očakávaný zápas. Napríklad Tipsport.sk tipuje na víťazstvo Belgicka s kurzom 1,45.

Zatiaľ vieme len o ďalšom jednom zápase s Rumunskom. Ďalšie stretnutie bude s Ukrajinou.

V rámci ME 2024 sa uskutoční celkom 51 zápasov. Celý turnaj bude trvať mesiac. V júli, konkétne 14. júla, sa tak dozvieme, kto si domov odnesie trofej. Posledný boj o titul sa bude konať na Olympijskom štadióne v Berlíne.

Náš národný tím sa bude zúčastňovať šampionátu už tretíkrát v rade, so súpermi to ale nebude mať ľahké. V skupine E je so Slovenskom tiež už spomínané Belgicko (súboj 17. júna vo Frankfurte), a Rumunsko (súboj 26. júna vo Frankfurte). Nechajme sa prekvapiť, ako tieto zápasy dopadnú a kto sa pozrie do ďalšieho kola.

Slovenský tím je tento rok v dobrej forme a určite do toho bude chcieť dať maximum a dostať sa ďalej.

Euro 2024 favoriti

Čo sa týka favoritov súťaže, aj tam už nám stávkové kancelárie vypísali prvé predpovede. Zatiaľ sa zdá, že stávkovky veľa veria tímu Anglicka, Francúzska a Nemecka.

Kurzy stávok na Euro 2024

Nižšie uvádzame najaktuálnejší zoznam favoritov na celkové víťazstvo vrátane približného aktuálneho kurzu. Ako vidíte, na víťazstve Slovenska je zatiaľ vypísaný kurz 10,0, čo ale zatiaľ nič neznamená, pretože ako viete, počas turnaja sa môže stať úplne čokoľvek.

  • Anglicko (4,6)
  • Francúzsko (4,7)
  • Nemecko (7,5)
  • Slovensko (10,0)

Medzi najväčších favoritov sa radia aj Portugalci na čele s Ronaldom, alebo Španieli. Úradujúci majstri Európy v podobe Talianska sa v kvalifikácii veľmi nepredviedli. Zahrajú sa so Španielmi, Chorvátmi a prekvapením v podobe Albánska.

Čo sa týka ocenenia, každý tím, ktorý prešiel kvalifikáciou, dostane automaticky 9,25 milióna EUR. Za každé víťazstvo v skupine potom 1 milión EUR, za nerozhodný výsledok pol milióna EUR.

Tímy, postupujúce do osemfinále, si prídu na 1,5 milióna EUR. Tímy, postupujúce do štvrťfinále na 2,5 milióna EUR a semifinalisti dostanú dokonca 4 milióny EUR. Pre finalistov je pripravená čiastka 5 miliónov EUR.

Euro 2024 sľubuje, že bude obrovské, s toľkými európskymi veľmocami bojujúcimi o trofej. Teraz je o niečo jednoduchšie predpovedať zápasy turnaja. Teraz máme predstavu o tímoch na Euro 2024, tu je náš prehľad o pravdepodobných podozrivých, ktorí tento rok v júli zdvihnú trofej.

Anglicko

Anglický tím vyzerá silnejšie ako kedykoľvek predtým. Harry Kane a Jude Bellingham si práve teraz užívajú dve z najlepších individuálnych sezón spomedzi všetkých hráčov v Európe, zatiaľ čo Phil Foden, Bukayo Saka, Declan Rice, John Stones a Trent Alexander-Arnold boli v Premier League vzrušujúci.

Tím má rovnako dobrú šancu ako ktorýkoľvek iný, čím sa stal favoritom na získanie trofeje, ale história nesúhlasí. Toto je turnaj, ktorý Anglicko nikdy nevyhralo, najbližšie je to samozrejme na Euro 2020. V skutočnosti je to najúspešnejší tím v histórii majstrovstiev Európy, ktorý nikdy nezískal titul.

Francúzsko

Kylian Mbappe vedie hviezdne obsadenie, samozrejme, aj keď existujú aj iní veľkí hráči. Antoine Griezmann a Olivier Giroud majú veľa skúseností, William Saliba, Eduardo Camavinga a Aurelien Tchouameni sú zázračné deti a Mike Maignan je dobrým vylepšením brankára Huga Llorisa.

Mbappe sa bude chcieť pomstiť, pretože v posledných dvoch medzinárodných výletoch prežil bolestivé odchody. Ale aj keď je Francúzsko na ihrisku očividne požehnane, vo vyraďovacom formáte sa môže stať čokoľvek.

Nemecko

Toto je možno najslabší tím Nemecka za celú generáciu. Tím bol otrasený manažérskymi zmenami, zatiaľ čo zásoba nemeckých hráčov, z ktorých si možno vyberať, sa neustále zmenšuje, pričom len desať rokov po tom, čo prvýkrát vyhrali majstrovstvá sveta, je tak málo superhviezd.

Majú talent dať sa dokopy, kedykoľvek na tom záleží, a s domácim publikom za chrbtom môžu vytiahnuť niečo špeciálne. Nie je to tak, že by boli úplne bez talentu, s niektorými z najlepších hráčov na Zemi. Nemecko nie je tentoraz zlou stávkou.

Ako fungujú kurzy stávok na Euro 2024?

Stávkové kurzy v podstate udávajú určitú pravdepodobnosť, že daný výsledok vyjde. Pokiaľ to myslíte so stávkovaním vážne, poďte sa s nami pozrieť na to, ako fungujú kurzy stávok na Euro 2024.

Stávkové kurzy si treba poriadne preštudovať a rozumieť im, než sa do nich pustíte. Akonáhle ich budete ovládať, bude sa vám lepšie orientovať v problematike stávok. Základom úspechu je prečítať si predikcie, štatistiky a stávkové tipy, jedine tak vás kurzy stávok na Euro 2024 nezaskočia.

Kurzy stávok na Euro 2024: Ako vypočítať percento výplaty?

Pokiaľ si chcete vypočítať potenciálnu výhru, je to veľmi jednoduché. Akonáhle stávkový kurz vynásobíte vkladom, vyjde vám potenciálna výhra. Napríklad ak si stavíte 10 000 Kč na víťazstvo slovenského tímu v budúcom zápase s kurzom 10,0, potenciálna výhra bude 10 000 Kč × 10 = 100 000 Kč.

Platí teda, že čím nižší je teda kurz, tým vyššia je podľa bookmakerov šanca, že daná udalosť nastane.

Aké stránky s kurzami na Euro 2024 doporučujeme?

Všetky stávkové kancelárie, ktoré uvádzame na našej stránke, sú riadne preverené a garantujeme, že ide o legálnych prevádzkovateľov stávok u nás.

Pokiaľ by ste radi vsádzali na niektorý futbalový zápas ME 2024, nebojte sa pri tom využiť registračný bonus bookmakerov, ktoré uvádzame na našej stránke. Treba povedať, že každá stávková kancelária ponúka rôznu výšku vstupných bonusov a preto nie je od veci pred stávkovaním porovnať všetky ponuky.

To isté platí aj pri kurzových ponukách. Tie sa tiež líšia podľa bookmakera a preto odporúčame kurzy stávok na Euro 2024 najskôr v pokoji porovnať, než si vyberiete, u koho vsádzať.

Momentálne neexistujú žiadne špeciálne Euro 2024 stávkové bonusy, vždy ale môžete využiť registračné vstupné odmeny pre nových tipujúcich.

Prečo záleží na vysokých kurzoch?

Ak ste nováčikmi na poli športového stávkovania, radi by sme vám vysvetlili najskôr pár základných vecí. Začneme nízkym kurzom – čo znamená?

Dalo by sa povedať, že pokiaľ je na udalosť vypísaný nízky kurz, znamená to, že tým viac je pravdepodobné, že konkrétny výsledok nastane. Naopak čím vyšší kurz, tým menšia šanca, že nastane výsledok.

Avšak zároveň platí, že čím vyššia je kurz, tým menšia je šanca, sa vyplní výsledok, na ktorý bol kurz vypísaný. To ale znamená aj naopak, ak výsledok s vysokým kurzom nastane, bude logicky vyššia aj vaša prípadná výhra. A to je dobré mať na pamäti.

FAQ – Kurzy stávok na Euro 2024

Akí sú EURO 2024 favoriti?

Anglicko, Francúzsko, Nemecko.

Čo znamená nízky kurz? 

Platí, že čím nižší je vypsaný kurz, tým vyššia je podľa bookmakerov šanca, že daná udalosť nastane.

Kde sledovať kurzy?

Všetky štrajkové kancelárie, ktoré uvádzame na našej stránke, sú riadne preverené a garantujeme, že ide o legálnych prevádzkovateľov stávok u nás.