18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Mobilné stávkovanie – sprievodca pre začiatočníkov

Bookmakeri sa často snažia rozšíriť svoje služby pre svojich stávkarov. Jedným z takýchto spôsobov modernizácie ich služieb je mobilné stávkovanie, ktoré umožňuje používateľom stávkovať odkiaľkoľvek z mobilu alebo tabletu.

Práve v tomto článku sa pozrieme na všetko, čo súvisí s mobilným stávkovaním. Existujú nejaké výhody a nevýhody? A kde sa dajú mobilné aplikácie stiahnuť a nainštalovať? To všetko sa dozviete tu.

Ako stávkovať cez mobilný telefón?

Pokiaľ uvažujete o mobilnom stávkovaní, je dobré vedieť, že mobilné aplikácie ponúkajú, pokiaľ nie je uvedené inak, identické služby a funkcie ako web prevádzkovateľa. Medzi asi neužitočnejšie funkcie, ktoré môžete nájsť v mobilných aplikáciách, patria napríklad tieto.

Registrácia

Pokiaľ chcete u bookmakera vsádzať, budete najskôr musieť prejsť registráciou. Účet si môžete založiť pohodlne nielen na webe, ale aj v ponúkanej aplikácii.

Live stávky

V mobilných aplikáciách je často možné využívať aj živé mobilné stávkovanie, pokiaľ vám nestačia klasické predzápasové stávky. Často je tu tiež možné rovno sledovať živé zápasy a pri tom zároveň pozrieť stávky.

Vklady a výbery

U väčšiny prevádzkovateľov je možné cez ich aplikáciu okrem iného vkladať finančné prostriedky na váš účet. Rovnako tak môžete v aplikácii peniaze vyberať. Všetky dostupné platobné metódy, ktoré sú dostupné na webe bookmakera, by mali byť dostupné aj v appke.

Ostatné

Ak radi pred stávkovaním čítate predzápasové štatistiky, aj tie sú k dispozícii v aplikáciách bookmakerov. Veľmi často je tiež možné využiť v aplikácii fórum a chatovať s ostatnými stávkarmi. Obsah a funkcie aplikácií sa samozrejme líšia poskytovateľ od poskytovateľa. Pre bližšie informácie sa pozrite priamo k jednotlivému bookmakerovi.

Aké sú výhody a nevýhody mobilného stávkovania? 

V tejto časti sa pozrieme na výhody a nevýhody mobilného stávkovania, s ktorými sa v priebehu stávkovania v aplikácii môžeme stretnúť. Treba však podotknúť, že plusy jasne prevažujú a čoskoro zistíte prečo.

Asi najväčšou výhodou aplikácie je jej moderný vzhľad a užívateľská prívetivosť. Aplikácie sa totiž veľmi ľahko používajú a zvládne to úplne každý. V aplikácii samozrejme môžete využívať kompletnú kurzovú ponuku, rovnako ako na webe.

O vyššiu bezpečnosť sa postará možnosť prihlásiť sa do aplikácie pomocou Face ID alebo Touch ID. To znamená, že sa k stávkam dostanete iba vy. Túto možnosť si môžete sami nastaviť v nastavení vášho telefónu.

Ďalej by sme mali spomenúť možnosť sledovať každý deň veľké množstvo live prenosov z celého sveta. Túto funkciu síce neponúka v súčasnej dobe všetky, ale väčšina popredných bookmakerov áno. V tabuľke nižšie sa môžete pozrieť na všetky plusy a mínusy pekne zblízka a prehľadne.

PlusyMínusy
Úplná ponuka kurzových stávokNedostupnosť pre Windows Phone a Blackberry
Live stávky aj sledovanie živých prenosovNedostupnosť v obchode Google Play
Kontrola tiketuMenšia obrazovka zariadenia
Prívetivosť aplikácie
Vklady a výbery
Prihlásenie pomocou TouchID alebo FaceID
Aplikácie dostupné zadarmo
Mapa pobočiek
Vernostný klub

Najlepšie mobilné aplikácie pre stávkovanie

V tejto sekcii vám ponúkame prehľad mobilných aplikácií tých najobľúbenejších stávkových kancelárií. Všetky uvedené aplikácie sme osobne vyskúšali a prinášame vám náš verdikt. Pozrite sa, ktoré stávkové kancelárie majú aplikáciu a čo je potrebné na jej inštaláciu.

Tipsport aplikácia

Mobilné aplikácie Tipsport patria medzi tie najsťahovanejšie na našom trhu. A nie je sa čomu diviť. Jej dizajn je prakticky rovnaký ako webová verzia, navyše sa príjemne ovláda a rýchlo sa nahráva.

Je dobré povedať, že developeri neustále aplikáciu vylepšujú a snažia sa tipujúcim ponúknuť ten najlepší možný zážitok. Pravidelné aktualizácie tak určite nevynechajte.

Tipsport aplikácia ponúkne nielen širokú ponuku kurzových stávok, ale aj všetky live zápasy a live stávky na tie najzaujímavejšie ligy.

Zároveň sa v aplikácii máte možnosť spojiť s ostatnými tipérmi a porovnávať svoje stávky, prípadne sa aj inšpirovať. Komunita Tipsport je skutočne nemalá. Tipsport aplikácia je dostupná pre majiteľov zariadení Android, iOS alebo Huawei. Samozrejme je zadarmo.

Tipsport aplikácia

Fortuna aplikácie

Fortuna.sk je asi najväčším konkurentom Tipsportu u nás. Tiež jej aplikácia je veľmi vydarená a moderná. Mobilné stávkovanie je vďaka podarenej grafike a rýchlej aplikácii veľmi jednoduché a priamočiare.

Veľmi šikovné sú aj funkcie BetBuilder alebo Cash out, ktoré je možné v aplikácii bez problémov používať. Tipujúci určite ocenia možnosť prihlásiť sa pomocou tváre alebo odtlačku prsta, čo ponúka aj konkurenčný Tipsport.

Samozrejmosťou je aj Fortuna TV a možnosť sledovať na mobile tisíce živých prenosov. Stiahnutie aplikácie je možné zadarmo pre systémy Android alebo iOS. Pre viac informácií sa stačí pozrieť na oficiálne stránky prevádzkovateľa.

Mobilné stávkovanie

SYNOT TIP aplikácia

Mobilné stávkovanie pri stávkovej kancelárii SYNOT TIP je možné vďaka ich šikovnej aplikácii. Tá pôsobí na prvý pohľad jednoducho, ale nenechajte sa zmiasť, má všetky dôležité funkcie.

V aplikácii nájdeme nielen kompletnú ponuku športových stávok, ale aj prístup do ich kasína. Bohužiaľ SYNOT TIP neponúka v aplikácii sledovanie livestreamov, ako je to u iných prevádzkovateľov. Pokiaľ teda radi sledujete zápasy live, budete tak musieť urobiť na oficiálnom webe v prehliadači.

SYNOT TIP aplikácia je momentálne dostupná iba pre užívateľov s operačným systémom Android a iOS.

Aplikácia DOXXbet

Ďalej by sme mali spomenúť stávkovú kanceláriu DOXXbet. Aj tam je dostupné mobilné stávkovanie. Rovnako ako v ostatných aplikáciách, aj aplikácia DOXXbet ponúkne funkcie ako je BetBuilder, ale aj prístup do kasína.

Samozrejmosťou je aj možnosť uplatniť v aplikácii vstupné bonusy a ďalšie promo akcie. Stiahnuť si aplikáciu môžete do zariadení s operačným systémom Android a iOS.

Aplikácia DOXXbet

Niké aplikácia

Na záver tejto sekcie by sme radi zmienili aplikáciu od Niké. Cez aplikáciu môžete dokonca sledovať live streamy prostredníctvom Niké TV. Jedná sa o najobľúbenejšiu funkciu.

Tiež grafika zaujme, pretože máte možnosť zvoliť si denný alebo nočný režim. Aplikácia je navyše dostupná pre všetky zariadenia s HarmonyOS alebo iOS.

Odkiaľ si môžem stiahnuť aplikácie na stávkovanie?

Kde si môžete stiahnuť mobilnú aplikáciu stávkovej kancelárie? V dnešnej dobe je v podstate nevyhnutnosťou ponúknuť zákazníkom možnosť mobilného stávkovania. Poďme sa teraz spoločne pozrieť na to, kde je väčšina aplikácií k dispozícii a ako ich nainštalovať.

Samotné stiahnutie a inštalácia aplikácie vždy závisí od operačného systému vášho smartfónu alebo tabletu. Pripravili sme pre vás krátky a prehľadný návod, ako na to.

Proces inštalácie mobilných stávkových aplikácií – ako na to?

Proces inštalácie je veľmi jednoduchý. Tu sú uvedené všeobecné kroky:

 1. V mobilnom telefóne otvorte AppStore (iOS), Gallery App (pre telefóny Huawei) alebo Google Play (pre telefóny so systémom Android).
 2. Teraz vyhľadajte aplikáciu vo vyhľadávači.
 3. V podrobnostiach o aplikácii kliknite na tlačidlo Získať.
 4. Aplikácia sa teraz nainštaluje do vášho telefónu.
 5. Potom môžete začať naplno využívať služby stávkovej kancelárie.

Mobilné aplikácie krok za krokom pre Android

Ak vlastníte zariadenie so systémom Android, odporúčame vám postupovať podľa tohto sprievodcu:

 1. Otvorte webovú stránku operátora.
 2. Na karte Mobilné aplikácie kliknite na ikonu Android.
 3. Prejdite do nastavení zariadenia.
 4. Povoľte sťahovanie aplikácií.
 5. Kliknite na tlačidlo Inštalovať.
 6. Po dokončení inštalácie môžete začať stávkovať na svojom telefóne alebo tablete.

Krok za krokom aplikácia pre iOS

Ak vlastníte zariadenie so systémom iOS, odporúčame vám postupovať podľa tohto návodu:

 1. Otvorte obchod App Store vo svojom telefóne.
 2. Vyhľadajte aplikáciu stávkovej kancelárie.
 3. Kliknite na tlačidlo Inštalovať.
 4. Po dokončení inštalácie sa môžete prihlásiť a stávkovať nielen z domu, ale aj na cestách.

Aplikácia HarmonyOS krok za krokom

Ak máte zariadenie so systémom HarmonyOS, odporúčame vám postupovať podľa tohto návodu:

 1. Otvorte aplikáciu Gallery App v telefóne.
 2. Vyhľadajte mobilnú aplikáciu.
 3. Kliknite na tlačidlo Inštalovať.
 4. Po dokončení inštalácie sa môžete prihlásiť a uzatvoriť stávky.

Mobilné aplikácie na zariadeniach s inými operačnými systémami

Ak vlastníte zariadenie s iným systémom ako iOS, Android alebo HarmonyOS, odporúčame vám používať webové stránky prevádzkovateľa klasicky v prehliadači.

Webovú stránku stávkovej kancelárie si môžete pohodlne otvoriť aj v mobilnej verzii na svojom telefóne. Bohužiaľ, väčšina stávkových kancelárií v súčasnosti neponúka vlastnú aplikáciu pre telefóny so systémom Windows alebo Blackberry.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY – Mobilné stávkovanie

Musím sa zaregistrovať, aby som mohol stávkovať cez mobil? 

Áno, ak chcete podávať stávky na webovej stránke alebo v aplikácii, musíte mať vždy platnú a dokončenú registráciu.

Môžem vkladať peniaze prostredníctvom mobilných aplikácií?

Samozrejme. Takmer všetko, čo je možné na webe, sa dá v súčasnosti robiť aj v aplikácii.

Aké stávkové kancelárie ponúkajú mobilné stávkovanie?

Napríklad Tipsport, Fortuna, DOXXbet, Niké alebo SYNOT TIP.