18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Nike mobilná aplikácia – ako funguje online stávkovanie júl 2024

Mobilné stávkovanie je na vzostupe a stávkové kancelárie sa tomuto trendu rozhodne nevyhýbajú. Dnes už by ste iba ťažko našli kvalitnú stávkovú kanceláriu, ktorá svojim hráčom neponúka komfort a pohodlie mobilnej aplikácie.

Inak na tom nie je ani Niké, spoločnosť známa svojim pokrokovým prístupom. V rámci prípravy sme dôkladne otestovali aplikáciu Niké zo všetkých možných hľadísk a o výsledky sa s vami podelíme.

V tomto článku sa dozviete na aké zariadenia je aplikácia dostupná, ako ju stiahnuť aj nainštalovať. Viac si povieme o jednotlivých funkciách, ale aj bonusoch, ktoré Niké ponúka. V závere si zhrnieme výhody a nevýhody a povieme si, či sa aplikácia vôbec oplatí (spoiler alert, oplatí).

Nike aplikacia na stiahnutie

Ak vás zaujíma, kde sa dá Niké aplikácia stiahnuť, potom ste na správnom mieste. Pripravili sme si pre vás podrobný návod, ako ju stiahnuť a nainštalovať do vášho zariadenia. Postup sa líši v závislosti od operačného systému telefónu alebo tabletu. Preto sme si pre vás pripravili návod pre každý dostupný operačný systém samostatne.

Pre zariadenia Apple a Huawei je Niké aplikácia na stiahnutie dostupná jednoducho v App Store a App Gallery. Niké aplikácia Android je potrebné stiahnuť ako súbor a tiež povoliť v Nastaveniach zariadenia. Aplikácia zatiaľ nie je k dispozícii pre iné operačné systémy.

Dôležitá poznámka: ak z nejakého dôvodu nechcete alebo nemôžete využívať Niké aplikáciu, máme pre vás riešenie. Niké má totiž aj mobilnú verziu na adrese m.Niké.sk, ktorú môžete používať priamo v mobilnom prehliadači.

Ak by ste sa rozhodli pre túto možnosť, dobrou správou je aj to, že si môžete do mobilu pridať ikonu, ktorá bude slúžiť ako skratka do mobilnej verzie stránky.

Ako nainštalovať aplikáciu Niké pre iOS

Ak si plánujete nainštalovať aplikáciu Niké na vaše iOS zariadenie, stačí postupovať podľa týchto pár jednoduchých krokov:

 1. Otvorte App Store;
 2. Alternatívne otvorte stránku m.Niké.sk v telefóne alebo tablete, kliknite na ikonu Apple v spodnej časti a stránka vás do App Store presmeruje automaticky;
 3. V App Store nájdite aplikáciu Niké a kliknite na “Inštalovať”;
 4. V priebehu niekoľkých sekúnd máte aplikáciu Niké vo svojom zariadení;
 5. Teraz sa môžete prihlásiť do svojho účtu alebo sa v aplikácii zaregistrovať.
iOS Mobilná Verzia

Ako nainštalovať aplikáciu Niké pre Android

V prípade používateľov Androidu je celý proces o niečo zložitejší. Google Store totiž nepodporuje žiadne aplikácie, ktoré majú čokoľvek spoločné s hazardom alebo stávkovaním. Aplikáciu si preto musíte stiahnuť priamo zo stránky:

 1. Otvorte stránku m.Niké.sk v telefóne alebo tablete;
 2. V ponuke nájdite možnosť “Niké aplikácia” a potom kliknite na “Inštalovať”;
 3. Následne sa začne sťahovanie súboru;
 4. Po dokončení sťahovania v tablete alebo telefóne povoľte v nastaveniach inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov;
 5. Po dokončení inštalácie je proces ukončený a vy môžete začať využívať aplikáciu;
 6. Ďalším krokom je registrácia, alebo ak už hráčsky účet máte, prihlásenie.
Android Mobilná Verzia

Ako nainštalovať aplikáciu Niké pre HarmonyOS

Aplikácia Niké je k dispozícii priamo v obchode Huawei AppGallery:

 1. Prejdite do obchodu AppGallery;
 2. Nájdite mobilnú aplikáciu Niké a kliknite na tlačidlo “Inštalovať”;
 3. Po dokončení inštalácie by mal byť proces hotový a môžete začať používať aplikáciu;
 4. Ďalším krokom je prihlásenie sa do vášho účtu alebo registrácia.

Ako teda môžete vidieť, stiahnutie a inštalácia aplikácie Niké je v každom prípade jednoduchá a bezbolestná. Ak predsa váhate, stačí sa držať poskytnutých krokov a celým procesom prejdete do pár sekúnd.

Nike tipovanie aplikacia – ako sa prihlásiť

Pre Niké tipovanie aplikácia funguje pomerne jednoducho. Prihláste sa do svojho konta pomocou smartfónu alebo tabletu priamo v aplikácii Niké. Ako sme už spomenuli, aplikácia je k dispozícii pre systémy iOS, Android a Harmony, v prípade iného systému budete musieť zvoliť mobilnú verziu stránky.

Ak ste prešli procesom registrácia, prihlásenie je už následne len veľmi jednoduché. Stačí sa vrátiť na stránku alebo do aplikácie, kliknúť na “Prihlásenie”. V otvorenom okne následne vyplníte zvolené používateľské meno a heslo.

Dobrý tip pre používateľov aplikácie – ak je aj tento proces pre vás príliš zdĺhavý, aplikácia Niké teraz podporuje funkciu odomykania odtlačkom prsta. Túto funkciu môžete zapnúť v sekcii Nastavenia a urobí váš život s aplikáciou o niečo ľahším.

Prihláste sa

Nike aplikacia do mobilu – uvítacia ponuka

Na registráciu v spoločnosti Niké sa, podobne ako u väčšiny stávkových kancelárií, vzťahuje vstupný bonus. Tento bonus platí rovnako aj vtedy, keď je to čo používate Niké aplikácia do mobilu. O aký bonus presne ide?

Vstupný bonus Niké v skutočosti pozostáva z viacerých bonusov. Prvým z nich je 20 € zadarmo, ktoré dostanete jednoducho za dokončenie registrácie a overení totožnosti. Následne získate tiež 50 zatočení zdarma, čo sa hodí hlavne hráčom v kasíne.

Ako vždy pridávame upozornenie, že aj keď sa bonusy môžu zdať jednoduché, je treba zachovať opatrnosť. Pred tým, ako sa začnete snažiť o ich získanie sa preto dôkladne zoznámte s pravidlami konkrétneho bonusu.

Nike stavkovanie aplikacia – najdôležitejšie funkcie

Pre tých z vás, ktorí radi využívajú svoj smartfón na stávkovanie, sme pripravili prehľad všetkých dôležitých funkcií, ktoré aplikácia Niké ponúka svojim používateľom.

Prostredníctvom týchto aplikácií môžete tipovať, hrať a tiež sledovať zápasy naživo. Všetko v jednej jedinej aplikácii. Medzi to, čím Niké mobilná aplikácia vyniká v porovnaní s konkurenciou je jej jedinečný dizajn a jednoduchosť používania.

Skvelá je aj možnosť sledovať v aplikácii všetky priame prenosy. Presne tak, ako ste na to zvyknutí na stránke. Každý deň sú priamo v appke k dispozícii desiatky až stovky zápasov a stretnutí, ktoré teraz môžete sledovať v priamom prenose prostredníctvom Niké TV prakticky kdekoľvek, kam dosiahne vás internet. Zhrnutie funkcii samotných nájdete v ďalšej časti.

Niké aplikacia v skratke

Okrem už spomenutých výhod môžete v aplikácii tiež využívať všetky spôsoby platby, na ktoré môžete byť zvyknutý z webovej verzie Niké. Žiadne obmedzenia nečakajte ani čo sa týka funkcií. Z tohto hľadiska stávková kancelária dostála svojmu sloganu Niké je tipovanie aplikácia teda ponúka všetky funkcie, ktoré vám uľahčia stávkovanie.

Pre lepšiu predstavu si prezrite tento relatívne dlhý zoznam funkcií, v ktorom nájdete všetko, o čom ste možno ani nevedeli:

 • Stávky na všetky dostupné zápasy;
 • Live stávky;
 • Aktualne analýzy;
 • Štatistiky;
 • Hráčske fórum;
 • Prihlásenie pomocou otisku alebo FaceID;
 • Livestreamy športových udalostí na Niké TV;
 • Vklady a výbery;
 • Notifikácie;
 • Vernostný Klub Niké;
 • Niké Casino súčasťou aplikácie;
 • Kontrola tiketu;
 • Funkcia Live matchtracker;
 • Funkcia šejker;
 • Mapa pobočiek a otváracie hodiny;
 • Diskusné fórum;
 • Všetky bonusy;
 • Svetlý alebo tmavý režim.

Aplikácia Niké teda ponúka používateľom rovnaké alebo dokonca lepšie funkcie ako webová stránka stávkovej kancelárie. Všetky výhody, na ktoré ste zvyknutí, si tak môžete využívať aj v prípade, že ste na cestách.

Nike aplikacia a podporované zariadenia

Nižšie sme si pre vás pripravili pre prehľadnosť zoznam všetkých zariadení, ktoré sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou Niké. Ak vaše zariadenie nie je kompatibilné s aplikáciou Niké, určite nezúfajte. Stále totiž môžete použiť mobilnú verziu webovej stránky v prehliadači. Tá nie je o nič menej kvalitne spracovaná a ponúka všetky funkcie, ktoré nájdete v appke.

Operačný systémKompatibilita
AndroidÁno
iOSÁno
HarmonyOSÁno
Windows PhoneNie
BlackBerryNie

Použiteľnosť a bezpečnosť mobilnej aplikácie

Po používateľskej stránke je Niké mobilná aplikácia rozhodne príjemná. Ak by sme sa mali hlbšie zamyslieť nad dizajnom, do očí rozhodne bije moderná, dobre uchopená grafika a vábivá farebná schéma. Kombinácia týchto faktorov zaručuje, že je Niké SK aplikácia navyśe veľmi prehľadná a intuitívna.

Niké mobilná aplikácia navyše používa jeden z najmodernejších typov bezpečnostných šifrovaní bezpečnostné šifrovanie, takže sa vôbec nemusíte obávať o bezpečnosť svojich údajov. Okrem toho podporuje aplikácia aj prihlasovanie pomocou odtlačku prsta alebo FaceID, čo jej ešte pridáva na používateľskom zážitku.

Celkovo hodnotíme aplikáciu veľmi vysoko, pretože po technickej stránke má rozhodne čo ponúknuť. Okrem toho sa vďaka intuitívnemu dizajnu ľahko používa. To je ale u Niké už v podstate klasika.

Záverečné hodnotenie

V rámci tejto recenzie sme sa pozreli bližšie na to, ako sa vydarila mobilná aplikácia Niké. Otestovali sme jednotlivé funkcie, a to ako z pohľadu používateľského zážitku tak aj vnútorných mechanizmov.

Ukázali sme si, ako aplikáciu nainštalovať a viac sme si povedali aj o zabezpečení. V rámci záverečného hodnotenia musíme konštatovať, že sme s výsledkami pomerne spokojní. Aj napriek tomu však existuje istý priestor na zlepšenia.

Nižšie nájdete zoznam všetkých výhod a nevýhod, ktoré sme odhalili prehľadne na jednom mieste:

VýhodyNevýhody
Kompletná ponuka kurzových stávok a live stávokNedostupnosť v obchode Google Play
Možnosť skontrolovať si tiketNedostupné pre Windows Phone a Blackberry
Sledovanie živých prenosov
Prihlásenie pomocou odtlačku prsta
Prístup do kasína Niké
Plynulá, hladká aplikácia
Vernostný program
Mapa pobočiek Niké
Vklady a výbery

Často kladené otázky

Ak aj napriek tomu, že ste si prečítali celý článok stále máte nezodpovedané otázky, nezúfajte. Pripravili sme si pre vás totiž odpovede na všetky, ktoré nás napadli.

Je v Niké dostupná mobilná aplikácia?

Áno, je. Niké poriadne zapracovalo na dostupnosti. V súčasnosti sa tak dá stiahnuť Niké aplikácia Android, iOS aj HarmonyOS.

Ako prebieha Niké registrácia na mobile?

Registrácia na mobile prebieha v podstate rovnako ako na počítači. Všeobecne sa dá povedať, že je Niké registrácia jednoduchým procesom. Stačí vyplniť registračný formulár, overiť svoju identitu jedným z dostupných spôsobov a hotovo.

Aké doklady si vyžaduje Niké mobilná aplikácia pre registráciu?

Pre úspešné dokončenie registrácie cez mobilné zariadenie budete potrebovať dva dokumenty. nty. Prvý doklad je na výber z troch možností: občiansky preukaz, cestovný pas alebo povolenie na pobyt. V prípade druhého dokladu si môžete vybrať až z piatich možností: preukaz poistenca, povolenie na pobyt, cestovný pas, vodičský preukaz alebo občiansky preukaz.

Ponúka Niké stávková aplikácia bonusy za registráciu?

Áno, mobilná aplikácia Niké ponúka svojim používateľom bonus za registráciu. V rámci procesu registrácie dostanete na výber, či má byť bonus vyplatený pre stávkovanie alebo online kasíno. Výber je tak iba na vás.

Aké má aplikácia Niké výhody?

Medzi najväčšie výhody patrí kompletná ponuka kurzov a stávok naživo, kontrola tiketov, sledovanie živých prenosov a prístup do kasína Niké. Toto všetko je možné kedykoľvek a kdekoľvek. Stačí prístup k internetu a už sa nemusíte báť, že by vám niekedy niečo ušlo.

Kde sa dá Niké aplikácia stiahnuť?

Mobilná aplikácia Niké je k dispozícii pre iOS, Android a HarmonyOS. V prípade, že máte iOS alebo Harmony OS, je stiahnutie veľmi jednoduché – stačí jednoducho prejsť do vášho obchodu s aplikáciami, kde ju nájdete. V prípade používateľov Android musí byť súbor s aplikáciou stiahnutý zo stránky Niké.