18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Tipsport registrácia. Ako si založiť účet u stávkovej kancelárie Tipsport?

Tipsport patrí medzi najznámejšie stávkové kancelárie na Slovensku. Pokiaľ sa chystáte založiť si účet u niektorej zo stávkových kancelárií, možno vám práve náš návod a recenzia pomôžu s výberom. Tipsport registrácia bude pre vás hračkou.

Tipsport registrácia krok za krokom

Pre registráciu stačí prejsť na stránku Tisportu niektorým z odkazov na našej stránke. Následne v pravom hornom rohu uvidíte tlačítko Tipsport Registrácia. Po kliknutí naň budete presmerovaný k registračnému formuláru. Tu vyplníte základné údaje o vašej osobe. Taktiež sa nezabudnite pozrieť na náš Tipsport akčný kód, ktorým si zabezpečíte skvelý vstupný bonus.

Tipsport registrácia | Tipsport akčný kód
Ako si založiť účet u stávkovej kancelárie Tipsport?

Registrácia krok za krokom:

 • Prejdite na stránku stávkovej kancelárie Tisport.
 • Kliknite na “Registrácia” v pravom hornom rohu.
 • Vyplňte pravdivo formulár s vašimi osbnými údajmi.
 • Nezabudnite sa pozrieť na Tipsport akčný kód.
 • O priebeh registrácie budete informovaný pomocou emailu.
 • Potvrďte svoju identitu.
 • Pokračujte na Tipsport prihlásenie.
 • Vložte finančné prostriedky a získajte bonus.
 • Môžete začať stávkovať!

Je možné získať Tipsport bonus po registrácii?

Tipsport ponúka novým zákazníkov hneď niekoľko vstupných bonusov. Pre tých, ktorí však plánujú u Tipsportu len stávkovať je k dispozícii len jeden bonus, ktorý ale zahŕňa dva rôzne druhy bonusu.

Prvým je bonus, ktorý závisí na vašom počiatočnom vklade a to až do výšky 4 000 EUR. Druhým bonusom je stávka zdarma v hondote 20 EUR. Oba tieto bonusy môžete získať pokiaľ je vaša Tipsport registrácia úspešná.

Tipsport bonus

Navyše má Tipsport pre svojich zákazníkov pripravený vernostný program. Stávkovaním zbierate tzv. Nety, ktoré majú hodnotu vyjadrenú v eurách a môžete ich použiť ako vklad pre vaše stávky. Okrem toho existuje aj tzv. Tipkonto, kde máte možnosť získať späť určité percento vašich finančných prostriedkov.

Tipsport aplikácia – Registrácia

Cez mobilnú aplikáciu sa bohužiaľ, aspoň momentálne, nedá zaregistrovať. Tento proces musíte absolvovať na stránke Tipsport stávkovej kancelárie. Každopádne pomocou mobilu sa na stránku Tipsportu dostanete a registrácia pomocou mobilného zariadenia teda je možná. Tipsport aplikácia vám potom slúži priamo na stávkovanie a je k dispozícii ako pre Android, tak pre iOS. Mobilný web je ďalšou z možností, ako stávkovať na cestách. Tipsport mobil zabezpečí, že budete mať stávky na dosah, nech už ste kdekoľvek.

Tipsport aplikácia registrácia

Tipsport prihlásenie a kurzová ponuka

Po úspešnej registrácii sa môžete pomocou vašich prihlasovacích údajov prihlásiť do vášho hráčskeho účtu. Potom stačí už len vložiť na účet peniaze a pozrieť sa do kurzového lístka.

Kurzová ponuka je široká a splňuje najvyššie štandardy. Na výber máte obrovské množstvo športov, na ktoré si môžete uzatvoriť vaše stávky. Okrem najpopulárnejších športov máte na výber aj tie menej populárne a nie až tak obľúbené. Od futbalu, tenisu, hokeja cez MMA, volejbal, motošporty, až po šípky či kriket.

U tých najpopulárnejších športov nájdete množstvo líg a súťaží. U futbalu je Tipsport ponuka naozaj obrovská. Od tých najznámejších súťaží, ako napr. Liga majstrov či Majstrovstvá sveta či Európy, sú k dispozícii všetky najvyššie a najkvalitnejšie futbalové súťaže ako Premier League, La Liga, Ligue 1 atď. Okrem toho tu však nájdete a nižšie ligy. Napr. čo sa týka Anglických súťaží, k dispozícii máte aj 3. či 4. Ligu.

Čím populárnejší šport, tým širšia kurzová ponuka. Sme si istí, že aj ten najnáročnejší tipér si u tejto stávkovej kancelárie príde na svoje. Tipsport prihlásenie či Tipsport registrácia určite stojí za zváženie.

Taktiež je tu pre nadšencov live stávok samostatná sekcia Tipsport online stávky naživo, kde si môžete staviť na vybrané zápasy z rôznych športov stávky naživo. Dokonca je k vybraným udalostiam k dispozícii aj živý prenos, kde môžete priamo sledovať priebeh zápasu a podľa toho sa rozhodnúť, akú stávku uzatvoríte.

Promo akcie

Pokiaľ je Tipsport registrácia za vami, môžete sa okrem bonusu tešiť aj na pravidelné promo akcie. Stávková kancelária ponúka okrem rôznych vernostných programov aj ďalšie promo akcie, ktoré sa môžu vzťahovať na určité udalosti, alebo sa objavujú sezónne. Viac informácii zistíte týmito krokmi: Tipsport prihlásenie -> Bonusy, alebo promo akcie.

Platobné metódy: ako uskutočniť vklady a výbery

Hneď ako je Tipsport registrácia dokončená, môžete na svoj účet vložiť peniaze niektorou z nižšie uvedených metód. Až na bankový prevod, ktorý trvá zvyčajne 1 až 3 dni, sú všetky ostatné metódy vkladu okamžité, teda za predpokladu, že transakcia prebehla v poriadku.

Vklady

Vklady môžete uskutočniť pomocou nasledujúcich metód hneď, ako dokončíte Tipsport prihlásenie do svojho hráčskeho konta.

Metóda Poplatok Limit (min / max) € Doba spracovania
Bankový prevod Bez poplatku Bez obmedzenia 1 až 3 pracovné dni
Platobné karty Bez poplatku 1 / 40 000 Okamžite
Paysafecard 5% 1 / 1000 Okamžite
Skrill Bez poplatku 40 / 10 000 Okamžite
Na pobočke Bez poplatku 0,01 / 1 500 Okamžite

Majte na pamäti, že bez poplatku je to zo strany Tipsportu. Samotná banka si poplatok účtovať môže.

Výbery

Čo sa týka výberov tak je to veľmi podobné, ako u vkladov s výnimkou využitia platobných kariet.

Metóda Poplatok Limit (min / max) € Doba spracovania
Bankový prevod Bez poplatku 5 / 100 000 Do 2 pracovných dní
Paysafecard Bez poplatku 40 / 2 500 1 až 3 pracovné dni
Skrill Bez poplatku 40 / 10 000 Do 2 pracovných dní
Na pobočke Bez poplatku 1 / 1 000 Za normálnych okolností okamžite

Ako uzatvárať stávky u Tipsport

Vytváranie a uzatváranie tiketov je u Tipsport jednoduché. Sme si istí, že ani nováčikovia nebudú mať problém sa v kurzovej ponuke orientovať. Stačí si na ľavej strane obrazovky vybrať príslušný šport. Následne sa vám objavia všetky udalosti a ligy viažúce sa k danému športu. V strede obrazovky sa vám priebežne upravuje ponuka podľa vašeho výberu z hlavnej ponuky z ľavej časti obrazovky. Nakoniec si dokážete vyfiltrovať konkrétnu ligu alebo súťaž a objavia sa vám všetky zápasy z ponuky. Následne si stačí vybrať konkrétny zápas a vy budete vidieť všetky dostupné možnosti, na ktoré môžete uzatvoriť svoje stávky.

Ako uzatvoriť jednozápasovú stávku

Pokiaľ chcete uzatvoriť tiket s jediným zápasom, tu je návod. Predpokladáme, že Tipsport registrácia je už za vami a tiež, že ste vykonali Tipsport prihlásenie:

 • Z hlavnej ponuky športov vyberte konkrétny šport.
 • V rámci daného športu vám budú zobrazené ponúkané ligy a súťaže.
 • Kliknite na konkrétnu ligu.
 • Objaví sa vám ponuka všetkých zápasov danej ligy.
 • Vyberte zápas z tejto ligy, na ktorý si chcete staviť.
 • Následne si vyberte možnosť, na ktorú chcete vytvoriť tiket (1X2, Over / Under atď.).
 • Na pravej strane sa vám objaví tiket kde uvidíte výsledný kurz.
 • Zadajte požadovaný vklad a kliknite na tlačítko Staviť.

Ako uzatvoriť tiket s viac zápasmi (AKU alebo Kombi)

Pri výbere viacerých zápasov na tiket máte možnosť uzatvoriť AKU tiket, kde sa všetky kurzy vybraných zápasov vynásobia v jeden výsledný kurz, na ktorý potom vložíte určitú čiastku. Druhou možnosťou je Kombi tiket, kde dané zápasy môžete rozdeliť do skupín a nakombinovať jednotlivé skupiny medzi sebou. Vklad sa potom rozdeľuje práve na jednotlivé kombinácie.

Tipsport aku tiket tipsport kombi tiket

Tu je návod:

 • Z Tipsport ponuky športov vyberte šport.
 • Vyberte súťaž.
 • Vyberte zápasy z tejto ligy, na ktoré si chcete staviť.
 • Vytvoríte tak tiket (na pravej strane bude vidieť všetky vybraná tipy).
 • Pre AKU tiket stačí vložiť požadovanú sumu a Staviť.
 • Pre Kombi tiket budete môcť jednotlivé zápasy priraďovať do skupín a následne vložíte požadovanú čiastku.

Zákaznická podpora

Nedarí sa vám Tipsport registrácia? Máte problémy s overením totožnosti? Máte otázky ohľadne tiketov, ponuky, živých prenosov či živých stávok? A čo vklady a výbery? Zákaznická podpora Tipsport vám rada pomôže s vašimi otázkami.

Tipsport online podporu môžete kontaktovať pomocou telefónnej linky, alebo pomocou emailovej adresy. Oba kontakty nájdete priamo na stránke stávkovej kancelárie, úplne dolu v pätičke stránky, hneď ako dokončíte Tipsport prihlásenie. Určité informácie a otázky vám budú zodpovedané aj priamo na pobočke. Podporu máte k dispozícii aj pri použití verzie Tipsport mobil.

Majte na pamäti, že stávky patria medzi hazardné hry a preto sa vždy uistite, že stávkujete len s takým obnosom, ktorý si môžete dovoliť prehrať. Tipujte vždy zodpovedne a myslite na následky, ktoré by nezodpovedné tipovanie mohlo so sebou prinášať.