18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Betring registracia 2024 – všetko, čo o tom potrebujete vedieť

Online stávková kancelária Betring je na slovenskom trhu len krátko, ale už si vybudovala dobrú základňu fanúšikov. Zaujíma vás, ako funguje Betring registracia nových hráčov? V tomto prehľade vám krok za krokom vysvetlíme proces registrácie a odpovieme na vaše otázky.

Dozviete sa, ako sa zaregistrovať, na čo si dať pozor pri registrácii a kde získať registračný kód. Toto je váš prvý krok k úspechu. Prejdime si teda, ako to urobiť.

Betring registracia – ako si vytvoriť účet?

Betring registrácia je rovnako jednoduchá ako u iných slovenských stávkových kancelárií. Stačí postupovať podľa niekoľkých jasných pokynov a za pár minút budete mať registráciu hotovú a môžete začať stávkovať.
Ak chcete začať, stačí kliknúť na tlačidlo “Registrácia” na webovej stránke prevádzkovateľa a potom úplne vyplniť celý registračný formulár. Vždy sa uistite, že všetky údaje sú pravdivé a správne, aby ste sa vyhli zbytočným chybám.

 1. Tu nájdete podrobný návod na registráciu:
  Navštívte webovú stránku Betring a kliknite na tlačidlo “Registrácia” vpravo hore.
 2. Tým sa otvorí vyššie uvedený registračný formulár, ktorý musíte vyplniť – zadajte svoje používateľské meno a vyplňte požadované osobné údaje.
 3. Po vyplnení e-mailovej adresy, telefónneho čísla a adresy, súhlase s podmienkami a potvrdení, že máte viac ako 18 rokov, nasleduje overenie.
 4. Na váš mobilný telefón a e-mail vám bude zaslaná správa s aktivačným kódom.
 5. Kliknutím na aktivačné prepojenie v SMS alebo e-mailovej správe budete presmerovaní na svoje nové konto.
 6. Potom nasleduje overenie totožnosti hráča prostredníctvom nahratia dokumentu. Systém vás najprv požiada o nahratie fotografie prednej a zadnej strany vášho preukazu totožnosti.
 7. Úspešne ste dokončili prvý krok overenia totožnosti. Teraz už stačí len nahrať fotografiu tváre a ďalšiu fotografiu preukazu totožnosti. Môže to byť cestovný pas, vodičský preukaz alebo zdravotná karta. Opäť je potrebné predložiť fotografie na schválenie.
 8. Po overení a schválení vášho hráčskeho účtu a splnení registračných požiadaviek Betringu je čas požiadať o registračný bonus Betring a začať sa baviť.
 9. Teraz je všetko pripravené, proces registrácie Betring bol úspešne dokončený.

Betring Registracia

Betring – ako získať bonusy po registrácii?

Teraz, keď máte registráciu vo vrecku, je čas zamerať sa na sľúbené bonusy. V súčasnosti Betring ponúka nasledujúce bonusy pre nových hráčov:

 • Vstupný bonus 20 €: Vstupný bonus Betringu bez nutnosti vkladu na prvú stávku pre všetkých novo registrovaných hráčov. Upozorňujeme, že bonus je platný len 30 dní od registrácie.
 • Vkladový bonus až do výšky 2 000 €. Upozorňujeme, že do tohto bonusu sa započítavajú iba tikety s celkovým kurzom 3,00 alebo viac. Upozorňujeme, že výška bonusu závisí od vášho prvého vkladu. Ak vložíte iba 10 €, nikdy nedostanete vyšší bonus ako 10 €. Tento vstupný bonus Betring vám bude pripísaný postupne po trojnásobnom, šesťnásobnom a desaťnásobnom vklade.

Na vstupný bonus máte nárok ihneď po dokončení registrácie u tohto operátora. Bude vám automaticky pridelená na váš účet, takže sa nemusíte o nič starať.

Vstupný Bonus Betring

Betring registrácia – verzia pre mobilné zariadenia

Mobilná aplikacia Betring pre Android a iOS je skvelou voľbou pre hráčov, ktorí radi tipujú na cestách. Aplikácia je veľmi moderná a používateľsky prívetivá a určite si ju okamžite obľúbite. V skutočnosti obsahuje celú škálu kurzov a môžete v nej podávať stávky a kontrolovať tikety. V skratke budete mať prehľad o všetkých stávkach a nadchádzajúcich športových udalostiach.

Betring slovenská registrácia je veľmi jednoduchá a úplne podobná klasickej registrácii v prehliadači:

 1. Stačí kliknúť na tlačidlo Registrácia a zadať svoje osobné údaje.
 2. Súčasťou registrácie je aj overenie totožnosti nahratím občianskeho preukazu.
 3. Ako nový zákazník máte samozrejme nárok na vstupný bonus bez nutnosti zadávať špeciálny promo kód. To platí aj pre aplikáciu.

Betring Registrácia Mobilné Zariadenia

Betring registrácia – podmienky pri registrácii účtu

Ak chcete byť v platforme alebo aplikácii aktívni, musíte splniť niekoľko podmienok. Podmienky registrácie Betring zahŕňajú aj minimálny vek hráča. V skutočnosti musíte mať minimálne 18 rokov, aby ste mohli dokončiť svoju registráciu v Betringu.

Okrem toho sa na jednotlivé stávky vzťahujú aj určité podmienky. Minimálna stávka na Betring je 0,50 €, čo platí pre stávky SOLO aj AKO. Spoločnosť Betring môže samozrejme stanoviť ľubovoľné limity pre rôzne typy stávkových hier, preto je veľmi dôležité, aby ste si pred podaním stávky prečítali podmienky.

Maximálne limity u tejto stávkovej kancelárie sú obmedzené na maximálnu možnú výhru, ktorá je až 100 000 EUR.

Betring – ako stávkovať?

Ponuka kurzov v Betringu je naozaj široká a zahŕňa takmer všetky hlavné športy, hoci v porovnaní s konkurenciou je na výber menej odvodených stávok.

V ponuke sú samozrejme kurzy na futbal, hokej a tenis, ale môžete si staviť aj na MMA, zimné športy, elektronické športy, motoristické športy alebo dokonca biatlon, golf či kriket.

Navyše sa ponuka neustále rozširuje o nové športy. Každý si teda určite nájde niečo pre seba.

Najširšia ponuka stávok je samozrejme na futbal. Staviť môžete na výhry a prehry, žlté a červené karty alebo rohy.
Na Betring môžete podať 2 typy základných stávok:

 • Jednoduchá stávka SOLO:

S tiketom SOLO môžete podať tiket len na jeden zápas alebo jeden lístok. Je to veľmi jednoduché: vyberiete si tiket, kurz, zadáte výšku vkladu a tiket zatvoríte. SOLO stávky sú jednoduché stávky. To znamená, že máte len jeden lístok. Výhodou samostatného stávkovania je, že sa nemusíte spoliehať na to, že na tikete sa objaví niekoľko rôznych tipov. Na druhej strane nevýhodou v porovnaní so stávkami AKO je, že kurzy sú nízke a na dosiahnutie vyššej výhry musíte staviť viac.

 • Zložená stávka AKO

Tiket AKO alebo kombi je možné podať aj v stávkovej kancelárii Betring a nazbierať viacero tiketov spolu. Lístok AKO je však rizikovejší. Aby ste mohli vyhrať, musí byť plne víťazný. Inak nič nevyhráte. Jeden stratový tiket znamená stratu celého tiketu.

Treba povedať, že navigácia na stránke je veľmi intuitívna a pekná grafika vám všetko uľahčí.

Spôsoby výberu a vkladu v systéme Betring

Ak používate aplikáciu Betring prvýkrát, možno vás zaujíma, ako si môžete na svoje konto vložiť peniaze.

Vklady môžete uskutočniť prostredníctvom kariet VISA, MasterCard, Maestro a VISA Electron prostredníctvom služby Payou+. Vklady je možné uhradiť v minimálnej výške 10 €. Čo sa týka bankových prevodov, je možné využiť Slovenskú sporiteľňu (sporopay), VÚB ePlatby a Tatra banku (TATRAPAY). Samozrejme, prostriedky je možné previesť aj klasickým bankovým prevodom/inkasom.

Pre vyššie uvedené spôsoby platby je minimálny vklad stanovený na 10 € a maximálny na 10 000 €. V nasledujúcej tabuľke sme zhrnuli všetky metódy, ktoré platforma akceptuje na stránke aj v aplikácii.

Na dobitie účtu môžete použiť nasledujúce spôsoby platby:

Spôsob vkladu Poplatok Doba spracovania Minimálny vklad
Platobná karta Zadarmo Okamžite 10 €
VISA
MasterCard
VISA Electron
Maestro
Okamžitý prevod (ePlatba) Zadarmo 10 €
Slovenská sporiteľňa (SporoPay)
Tatra banka (TatraPay)
Všeobecná úverová banka (ePlatby VÚB)
Bankový prevod Zadarmo 1 – 3 pracovné dni 10 €

Iné platobné metódy, ako napríklad PaySafeCard alebo Skrill, zatiaľ nie sú na platforme k dispozícii.

Pri výbere z hráčskeho účtu je v súčasnosti k dispozícii iba bankový prevod, čo celý proces transakcie predlžuje. Ak chcete peniaze vybrať, zadajte sumu a IBAN účtu, na ktorý chcete peniaze poslať.

Betring – systém zákazníckych služieb

Zákaznícka podpora Betring je hráčom k dispozícii online ako live chat v slovenčine, takže odporúčame využiť túto formu komunikácie. Rýchlosť reakcie je takmer okamžitá, čo oceňujeme. Prostredníctvom e-mailu je odozva o niečo pomalšia. Práve online chat je výhodou Betring. U konkurentov sa táto možnosť vyskytuje len zriedkavo.

Zákaznícka podpora je hráčom k dispozícii každý deň prostredníctvom:

FAQ

Registrácia Betring zadarmo sa oplatí. Nielenže budete mať možnosť vsádzať na svojich obľúbených športovcov, ale stanete sa aj váženým členom najväčšej komunity stávkujúcich na Slovensku. Táto renomovaná stávková kancelária s licenciou vás nesklame. Vstúpte do sveta stávok čo najskôr a využite bonusové odmeny, ktoré Betring ponúka. Zaregistrujte sa v Betringu ešte dnes a presvedčte sa sami!

Ako sa môžem zaregistrovať v Betring?

Registrácia na stránke je rýchla a jednoduchá, stačí zadať základné informácie, ako je prihlasovacie meno, heslo, e-mail a telefónne číslo. Potom nasleduje overenie prostredníctvom SMS a e-mailu.

Kto má prístup k registrácii Betring?

U tohto prevádzkovateľa si môže vytvoriť účet každý, kto dovŕšil vek 18 rokov.

Môžem sa zaregistrovať do Betringu telefonicky?

Nie. Registračný proces Betringu nie je dokončený bez vyplnenia všetkých osobných údajov vrátane nahratia preukazu totožnosti s fotografiou.

Existuje Betring bonusový kód pre registráciu?

Pri registrácii nemusíte zadávať žiadny kód, bonus sa načíta automaticky.

Aké možnosti výberu sú k dispozícii na Betringu?

V súčasnosti si môžete svoje výhry vybrať bankovým prevodom. Pripravujú sa však v budúcnosti nové platobné metódy.

Má Betring podporu v slovenčine?

Áno, sú k dispozícii prostredníctvom e-mailu, telefónu a živého chatu. Pracovníci podpory sú vyškolení a radi vám pomôžu.

Je k dispozícii mobilná aplikacia Betring?

Stávkovanie na Betring je možné aj prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov. Na oficiálnej webovej stránke stačí prejsť do sekcie “mobilné zariadenia” a stiahnuť si aplikáciu pre Android alebo iOS. Potom môžete stávkovať odkiaľkoľvek bez akýchkoľvek obmedzení.