18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Betring aplikacia – stiahnite si najnovšiu verziu pre Android a iOS

Betring aplikacia pochádza od online stávkovej kancelárie Betring, ktorá je na slovenskom trhu od roku 2021. Keďže mobilné stávkovanie je dnes už samozrejmosťou, tento prevádzkovateľ prináša stávkarom nový koncept športového stávkovania v podobe vlastnej ultramodernej aplikácie, ktorú môžete používať kedykoľvek a kdekoľvek.

V tejto recenzii sa zameriame konkrétne na aplikáciu Betring a podrobne si prejdeme všetky jej užitočné funkcie.

Betring aplikacia – ako stiahnuť aplikácie pre Android a ios?

Podobne ako u konkurencie, jediným spôsobom, ako získať aplikáciu Betring pre váš smartfón s Androidom, je prostredníctvom oficiálnej webovej stránky betring.sk. Ak však vlastníte zariadenie Apple, aplikáciu si môžete stiahnuť priamo z obchodu App Store.

Betring App

Pokyny na stiahnutie Betring aplikácie Android

Stiahnutie aplikácie je veľmi jednoduché a zvládne ho každý v priebehu niekoľkých sekúnd. Spôsob inštalácie sa líši v závislosti od typu zariadenia.

Ak si chcete stiahnuť Betring app do svojho zariadenia, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Navštívte webovú stránku Betring
 2. Na stránke kliknite na tlačidlo “Stiahnuť pre Android”.
 3. Stiahnite si súbor aplikácie.
 4. Po stiahnutí súboru sa aplikacia nainštaluje. Stačí v nastaveniach povoliť možnosť inštalovať aplikácie z neznámych zdrojov.
 5. Po inštalácii stačí otvoriť aplikáciu a zaregistrovať sa priamo v aplikácii.

Pokyny na stiahnutie Betring aplikácie iOS

 1. Navštívte webovú stránku Betring.sk
 2. Na obrazovke kliknite na tlačidlo “Stiahnuť v App Store”.
 3. Potom budete presmerovaní do oficiálneho obchodu App Store.
 4. Teraz stačí nainštalovať aplikáciu do iPhonu alebo iPadu.
 5. Potom sa stačí zaregistrovať alebo prihlásiť do svojho konta.

Mobilná aplikacia Betring alebo počítačová stránka – čo je lepšie?

Mobilná aplikacia Betring je skvelou voľbou pre hráčov, ktorí radi tipujú a hrajú na cestách. Navyše je k dispozícii pre Android aj iOS.

Aplikácia je veľmi moderná a používateľsky prívetivá. Vďaka prehľadným funkciám si ho zamilujete. Samozrejme, môžete si prezerať celú škálu kurzov, uzatvárať stávky a kontrolovať tiket, alebo dokonca sledovať priame prenosy. Čo viac si môžete priať? Teraz budete mať svoje stávkovanie pod kontrolou, nech ste kdekoľvek.

Prejdime si všetky výhody a nevýhody mobilnej aplikácie Betring v nasledujúcej tabuľke:

Stávky kedykoľvek a kdekoľvek Aplikácia Betring nie je dostupná v službe Google Play
Skvelá grafika
Široká škála stávkových kurzov
Kontrola tiketu priamo v aplikácii
Vklady a výbery v aplikácii
Priamy prenos z RingTV priamo v aplikácii
Funkcie Cashout a RingBuilder v aplikácii

Ako si zaregistrovať účet pomocou aplikácie Betring?

Registrácia v aplikácii je veľmi jednoduchá a úplne podobná klasickej registrácii v prehliadači. Stačí kliknúť na tlačidlo REGISTROVAŤ a zadať svoje osobné údaje. Súčasťou registrácie je aj overenie totožnosti nahratím občianskeho preukazu.

Ako nový zákazník máte samozrejme nárok na vstupný bonus bez nutnosti zadávať špeciálny promo kód. To platí aj pre aplikáciu. Využite ju!

Betring Registrácii

Betring aplikacia – možnosti vkladu

Ak používate aplikáciu Betring prvýkrát, možno vás zaujíma, ako si môžete na svoje konto vložiť peniaze. V nasledujúcej tabuľke sme zhrnuli všetky metódy, ktoré platforma akceptuje na stránke aj v aplikácii.

Vklady môžete uskutočniť prostredníctvom kariet VISA, MasterCard, Maestro a VISA Electron prostredníctvom služby Payou+. Vklady je možné uhradiť v minimálnej výške 10 €. Čo sa týka bankových prevodov, je možné využiť Slovenskú sporiteľňu (sporopay), VÚB ePlatby a Tatra banku (TATRAPAY). Samozrejme, prostriedky je možné previesť aj klasickým bankovým prevodom/inkasom.

Spôsob vkladu Poplatok Doba spracovania Minimálny vklad
Platobná karta Zadarmo Okamžite 10 €
VISA
MasterCard
VISA Electron
Maestro
Okamžitý prevod (ePlatba) Zadarmo 10 €
Slovenská sporiteľňa (SporoPay)
Tatra banka (TatraPay)
Všeobecná úverová banka (ePlatby VÚB)
Bankový prevod Zadarmo 1 – 3 pracovné dni 10 €

Športové stávky

Po prihlásení si užijete kopec zábavy v priateľskom prostredí aplikácie. Na ľavej strane si môžete pozrieť celú ponuku športových a iných stávok.
Okrem toho môžete sledovať históriu svojho konta alebo manuálne kontrolovať jednotlivé tikety v hornej lište.

Nájdete tu aj aktuálne propagačné akcie a bonusy, funkciu vyhľadávania alebo diskusné fórum. Zobrazenie všetkých športov je veľmi prehľadné a praktické. S aplikáciou budete mať všetko na dosah ruky. Môžete sledovať jednotlivé udalosti alebo si hneď staviť na svojich favoritov.

Ak vás zaujímajú aktuálne štatistiky zápasov, živé prenosy, komentáre k turnajom alebo len radi chatujete s ostatnými tipujúcimi, aplikácia vám na to ponúka priestor.

Betring aplikacia – ako podať stávku?

Po prihlásení do aplikácie pomocou prihlasovacích údajov môžete začať stávkovať. Rozhranie aplikácie je veľmi intuitívne a určite sa v ňom okamžite zorientujete.

Ak vás zaujíma, ako takéto stávkovanie v aplikácii funguje, určite vás poteší, že je to úplne rovnaký postup ako v tradičnom prehliadači. Tento prehľadný návod bude pre vás užitočný. Stačí postupovať podľa týchto krokov:

 1. Otvorte aplikáciu betring.sk alebo si stiahnite mobilnú aplikáciu Betring.
 2. Zobrazí sa pred vami ponuka stávok Betring. Teraz vyberte šport (napr. futbal).
 3. Potom stačí kliknúť na vybraný kurz (napr. 2,50).
 4. Do políčka zadajte sumu, ktorú chcete staviť (napr. 200 Kč).
 5. Teraz kliknite na políčko Potvrdiť.
 6. Vaša stávka bola podaná.
 7. Ak váš tiket vyhrá, výhra sa pripíše na vaše konto.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať zákaznícku podporu Betringu, kde je vám každý deň k dispozícii profesionálny personál.

Možnosti vyberu v Betring app

Aplikácia môže ako spôsob výberu finančných prostriedkov používať známy bankový prevod. Výbery bankovým prevodom s minimálnym limitom 10 € zvyčajne trvajú maximálne 3 pracovné dni. Keďže tento operátor nemá kamenné pobočky, peniaze sa posielajú priamo na váš bankový účet vo vašej banke.

Betring plánuje v budúcnosti pridať Skrill k metódam výberu. Uvidíme, kedy sa táto nová funkcia objaví aj v aplikácii.

Aplikácia Betring

Najlepšie funkcie mobilnej aplikácie Betring

Ako sme už povedali, Betring je jednou z najlepších aplikácií na trhu. Je veľmi jednoduchý a ľahko sa používa, takže s ním môže vsádzať aj úplný začiatočník. Vďaka ich rozsiahlej ponuke kurzov a stávkovaniu naživo si môžete vychutnať všetky športy. Nemáme na mysli len klasickú trojicu futbal, hokej a tenis, ale aj sezónne športy ako biatlon a F1. V aplikácii si určite nájdete svoj obľúbený šport.

Medzi ďalšie výhody aplikácie Betring patrí jednoduchosť výberov a vkladov pomocou známych a bežne používaných metód. Prvý vklad môžete uskutočniť kreditnou kartou alebo bankovým prevodom.

Musíme spomenúť aj najobľúbenejšiu funkciu aplikácie a prehliadača, ktorou je živý prenos zápasov. Vďaka praktickej aplikácii môžete teraz sledovať všetky zápasy na svojom telefóne, nech ste kdekoľvek. Navyše máte možnosť podávať stávky počas vysielania.

V aplikácii si môžete skontrolovať všetky svoje lístky a prezerať históriu. Všetko na jednom mieste. Tomu sa hovorí pohodlie.

Priamy prenos a stávkovanie počas hry v prípade mobilnej aplikácie Betring

Betring sk aplikacia ponúka aj priame prenosy všetkých športových podujatí vďaka ringTV. Máte možnosť sledovať najpopulárnejšie zápasy vrátane Serie A, FA Cupu a majstrovstiev sveta. Konajú sa tu aj tenisové turnaje ATP, French Open, WTA a populárne Grand Slamy.

Live stávkovanie na Betring je rýchle a jednoduché priamo v aplikácii a funguje rovnako ako stávkovanie na platforme. Nájdete tu live stávky na futbal, hokej, tenis, volejbal, basketbal, ako aj e-gaming.

Služba ringTV umožňuje sledovať tisíce živých prenosov online priamo v aplikácii. Ako to robíte? Stačí prejsť do sekcie LIVE v aplikácii a ak je k dispozícii živý prenos, stačí kliknúť na tlačidlo “PLAY”.

Najväčšími konkurentmi RingTV sú Tipsport TV, Fortuna TV alebo Niké TV. RingTV sa však určite oplatí vyskúšať už len pre ich skvelé rozlíšenie a širokú ponuku vysielaných zápasov.

FAQ

Stávky prostredníctvom aplikácie stávkovej kancelárie ponúkajú mnoho výhod, z ktorých najdôležitejšia je možnosť podávať a sledovať stávky kdekoľvek na cestách. Okrem toho sú telefóny, tablety a notebooky so systémami Android a iOS súčasťou moderného života a možnosť prepínať medzi prácou a zábavou je jednoducho pohodlná.

Vďaka technológiám s dlhou výdržou batérie, HD obrazovkám a rýchlemu internetovému pripojeniu, bez ktorého si iPhony a telefóny so systémom Android nevieme predstaviť, je mobilný zážitok ešte lepší ako pri stávkovaní na počítači.

Zariadenia so systémom Android a iOS majú dnes neuveriteľnú kvalitu zvuku, vďaka ktorej živé športové prenosy znejú a vyzerajú úplne skvele a realisticky.

Aplikácia Betring sk je veľmi intuitívny nástroj pre vaše stávkovanie mimo domova. Funguje bez problémov a hladko, rovnako dobre alebo dokonca o niečo lepšie ako na počítači. Aplikácia podporuje všetky funkcie vrátane podania a kontroly stávky. Je k dispozícii pre zariadenia so systémom Android a iOS. Celkový dojem z aplikácie je veľmi dobrý a dá sa porovnať s konkurenciou.

Ako si stiahnuť aplikáciu Betring pre Android?

Prostredníctvom oficiálnej webovej stránky prevádzkovateľa.

Ako stiahnuť aplikáciu Betring pre iOS?

Jednoducho v App Store.

Musím si stiahnuť aplikáciu?

Ak chcete stávkovať priamo na svojom mobile alebo tablete, bez stiahnutia aplikácie to nejde. Ak vám však vyhovuje stávkovanie na počítači, aplikáciu si sťahovať nemusíte.

Ponúka spoločnosť v aplikácii aj uvítacie bonusy?

Áno, pri prvej registrácii v aplikácii máte šancu vyhrať uvítací bonus.

Môžem používať svoje mobilné konto na počítači?

Áno, časy viacerých účtov sú už dávno preč. Na prístup do počítača alebo notebooku použite to isté používateľské meno a heslo, ktoré ste vytvorili v zariadení.

Sú aplikácie legálne?

Áno, stávkovanie na mobilnom zariadení je legálne, pokiaľ hráte v krajine, ktorá umožňuje online hranie.