18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Redakčná politika

Či už ste začiatočník, profesionál, plánujete odchod do dôchodku, kupujete nehnuteľnosť, pripravujete sa na skúšku na obchodnej škole alebo vediete malú firmu, máte otázky, na ktoré potrebujete odpovede. Váš finančný život je plný osobných rozhodnutí a výziev.

Považujeme za dôležité povedať vám, že všetky články, od ktorých môžu závisieť vaše rozhodnutia, píšeme my.

Princípy

Nestrannosť: pri vydávaní odporúčaní o prevádzkovateľoch kasín kladieme dôraz na kontext a uvádzame všetky fakty. Naše údaje vychádzajú z dôkladného výskumu a nie sú napísané s cieľom podporiť konkrétny ekonomický alebo politický názor.

Presnosť. Každú tému konzultujeme a spolupracujeme s najkvalifikovanejšími odborníkmi. Akékoľvek chyby, nepresnosti alebo nedorozumenia, ktoré naši čitatelia nájdu, okamžite prešetríme a opravíme. V prípade opráv nás prosím kontaktujte.

Inkluzívnosť

Posilňujeme: poskytujeme vám informácie, ktoré môžete s dôverou používať bez ohľadu na úroveň vašich skúseností.

Etika

Zaväzujeme sa dodržiavať etický kódex Spoločnosti pre rozvoj obchodného vydávania a písania (SABEW).

Náš obsah sa riadi a podporuje zásadami etickej žurnalistiky Spoločnosti profesionálnych novinárov: byť presný a čestný, minimalizovať škody, konať nezávisle, byť zodpovedný a transparentný.

PhD. obsah má len informačný charakter a nenahrádza radu licencovaného alebo certifikovaného právnika, účtovníka, finančného poradcu alebo iného certifikovaného finančného odborníka.

Proces úprav

Naša redakcia a sieť skúsených prispievateľov píše a spravuje všetky články na stránke online-stavkovanie.com.

Neodporúčame nákup, predaj ani držbu finančných prostriedkov alebo iných investícií. Poskytujeme však relevantné analýzy, súvislosti, nápady a vzdelávacie informácie, ktoré vám pomôžu robiť inteligentnejšie a informovanejšie rozhodnutia.

Tam, kde je to možné, používame príklady, ktoré vám pomôžu pochopiť zložité problémy vo svete kasín a športových stávok a koncepty práce s týmito informáciami.

Náš redakčný tím neustále kontroluje články na našej stránke a vyhľadáva tie, ktoré obsahujú neaktuálne informácie. Takéto články sa preskúmajú a aktualizujú, prípadne sa úplne prepíšu, zrevidujú a upravia.

Máme sieť skúsených odborníkov, ktorí podporujú naše procesy a zásady a pomáhajú nám v úsilí o obnovu.

Normy kvality

Za každým článkom stojí niekoľko ľudí, ktorí neustále pracujú na tom, aby bol pravdivý, presný, zrozumiteľný, užitočný a odrážal naše redakčné zásady.

Náš redakčný tím nezávisle schvaľuje všetky nápady a príbehy a každý z našich odborných prispievateľov má hlboké znalosti tém, ktorým sa venujeme.

Náš tím profesionálnych redaktorov, overovateľov faktov a producentov kontroluje obsah, aby sme zabezpečili, že spĺňa naše hodnoty posilnenia postavenia, inkluzívnosti, spravodlivosti a presnosti.

Autori

Odborníci online-stavkovanie.com sú starostlivo vybraní, preverení a preverení profesionáli. Niektorí sú skúsení autori kasín a stávok, iní sú odborníci na určité aspekty financií. Boli vybraní vďaka svojim znalostiam danej problematiky a schopnosti prezentovať zložité témy jasným, prístupným a praktickým jazykom.

Všetci autori by mali dodržiavať uvedené redakčné pokyny.

Obsah tretích strán

Online-stavkovanie.com starostlivo preveruje obsah tretích strán, aby sme sa uistili, že spĺňa naše smernice a normy.