18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Nike mobilná aplikácia – ako funguje online stávkovanie február 2024

Mobilné stávkovanie je čoraz populárnejšou formou stávkovania. Pýtate sa prečo? Je to rýchle, pohodlné a jednoduché. Rovnako aj Niké mobilná aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť aj do svojho smartfónu.

Nike aplikacia na stiahnutie

Ak vás zaujíma, kde sa dá Niké aplikácia stiahnuť, potom ste na správnom mieste. Tu nájdete podrobný návod, ako ju získať do svojho zariadenia. Postup sa líši v závislosti od operačného systému telefónu alebo tabletu.

Pre zariadenia Apple a Huawei nájdete aplikáciu jednoducho v App Store a App Gallery. Niké aplikacia Android je potrebné stiahnuť ako súbor a tiež povoliť v Nastaveniach zariadenia. Aplikácia zatiaľ nie je k dispozícii pre iné operačné systémy.

Ako nainštalovať aplikáciu Niké pre iOS

V nasledujúcich riadkoch nájdete podrobné pokyny na inštaláciu aplikácie do zariadenia.

 1. Otvorte stránku m.nike.sk v telefóne alebo tablete.
 2. Kliknite na ikonu Apple v spodnej časti.
 3. Potom budete presmerovaní do obchodu App Store, kde stačí kliknúť na tlačidlo Inštalovať.
 4. V priebehu niekoľkých sekúnd máte aplikáciu Nike vo svojom zariadení.
 5. Teraz sa môžete prihlásiť do svojho účtu alebo sa v aplikácii zaregistrovať.
iOS Mobilná Verzia

Ako nainštalovať aplikáciu Niké pre Android

V nasledujúcich riadkoch nájdete podrobné pokyny na inštaláciu aplikácie do zariadenia.

 1. Otvorte stránku m.nike.sk v telefóne alebo tablete.
 2. V ponuke nájdite možnosť “Niké aplikácia” a potom kliknite na “Inštalovať”.
 3. Následne sa stiahne súbor.
 4. Teraz v tablete alebo telefóne povoľte v nastaveniach inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov.
 5. Po dokončení inštalácie je Nike aplikácia Android vaša.
 6. Teraz sa môžete prihlásiť do svojho účtu alebo sa zaregistrovať v aplikácii.
Android Mobilná Verzia

Ako nainštalovať aplikáciu Niké pre HarmonyOS

Aplikácia Niké je k dispozícii priamo v obchode Huawei AppGallery.

 1. Otvorte aplikáciu AppGallery.
 2. Nájdite mobilnú aplikáciu Niké a kliknite na tlačidlo “Inštalovať”.
 3. Po dokončení inštalácie je aplikácia vaša.
 4. Teraz sa môžete prihlásiť do svojho účtu alebo sa zaregistrovať v aplikácii.

Bez ohľadu na to, aký mobilný telefón alebo tablet vlastníte, zistíte, že stiahnutie a inštalácia aplikácie Nike je veľmi jednoduchá a jednoduchá a každý ju zvládne za niekoľko sekúnd.

Nike tipovanie aplikacia – ako sa prihlásiť

Prihláste sa do svojho konta pomocou smartfónu alebo tabletu priamo v aplikácii Niké. Je k dispozícii pre systémy iOS, Android a Harmony.

Používanie aplikácie je tak jednoduché a intuitívne, vrátane prihlásenia do účtu, ktoré môžete okrem iného vykonať pomocou odtlačku prsta alebo Face ID. Je to nepochybne najrýchlejší a najbezpečnejší spôsob prihlásenia. Samozrejme, stiahnutie aplikácie je úplne zadarmo.

Ak ešte nemáte mobilnú aplikáciu Niké, môžete si webovú stránku Niké otvoriť aj v bežnom prehliadači na svojom smartfóne. Stačí zadať adresu www.nike.sk, kde sa zobrazí stará známa doména Niké, na ktorej sa môžete prihlásiť tak, ako ste zvyknutí.

K dispozícii je aj adresa m.nike.sk. Tá predstavuje mobilnú verziu stránky prispôsobenú vášmu smartfónu, ktorá vám zobrazí adekvátnu mobilnú verziu stránky. Následne sa môžete prihlásiť pomocou svojich prihlasovacích údajov a podávať stávky.

Prihláste sa

Nike aplikacia do mobilu – uvítacia ponuka

V spoločnosti Nike budete odmenení vstupným bonusom bez vkladu len za registráciu. Tento bonus platí aj v aplikácii. A aký vysoký je?

Vstupný bonus Nike predstavuje celkovo 50 roztočení zadarmo. Po registrácii v aplikácii alebo mobilnom prehliadači sa vám odmena automaticky pripíše na účet. Nezabudnite, že registrácia vyžaduje aj overenie totožnosti hráča.

Vstupný bonus Nike nevyžaduje žiadny minimálny vklad. Mali by ste si však dôkladne prečítať podmienky.

Ak overíte svoju totožnosť, získate aj bonus 20 €. Vyplatený bude do 24 hodín od splnenia podmienok. Dostanete ho však vo forme vstupeniek, nie v hotovosti. Tieto tikety potom musíte vsadiť do 7 dní pri minimálnom kurze 1,05.

Nike mobilna aplikacia teda ponúka používateľom nielen peňažný bonus za registráciu, ale aj voľné spiny. Ak chcete využiť bonus 20 € za registráciu v Nike, musíte splniť nasledujúce podmienky akcie:

 • Dokončite registráciu Nike v aplikácii alebo na počítači.
 • Overenie totožnosti pomocou 2 dokumentov.
 • Ďalšie podmienky.

Ak ich splníte, získate vstupný bonus vo výške uvedenej v aplikácii Nike.

Nike stavkovanie aplikacia – najdôležitejšie funkcie

Pre tých z vás, ktorí radi využívajú svoj smartfón na stávkovanie, sme pripravili prehľad všetkých dôležitých funkcií, ktoré aplikácia Nike ponúka svojim používateľom. Okrem toho má Nike aj mobilnú verziu na adrese m.nike.sk, ktorú môžete používať priamo v mobilnom prehliadači, ak ešte nemáte nainštalovanú aplikáciu.

Mobilné aplikácie Niké sú k dispozícii bezplatne pre operačné systémy iOS a Android a teraz aj pre systém Harmony OS. A čo všetko môžete v aplikácii robiť?

Prostredníctvom týchto aplikácií môžete tipovať, hrať a tiež sledovať zápasy naživo. Všetko v jednej jedinej aplikácii. A aké sú výhody mobilnej aplikácie Nike? Pozrime sa na niektoré zaujímavé a praktické funkcie, ktoré v nej nájdete.

V prvom rade Nike mobilna aplikacia vyniká jedinečným dizajnom a veľmi jednoducho sa používa. Preto ju čoraz viac stávkujúcich používa nielen doma, ale aj na cestách.

Skvelá je aj možnosť sledovať v aplikácii všetky priame prenosy. Presne tak, ako ste na to zvyknutí na stránke. Každý deň sú k dispozícii desiatky až stovky zápasov a stretnutí, ktoré teraz môžete sledovať prostredníctvom Niké TV odkiaľkoľvek.

Pokiaľ ide o bezpečnosť aplikácie Niké, ani tu sa nemusíte obávať. Môžete sa bezpečne prihlásiť pomocou kódu PIN alebo odtlačku prsta. Vaše údaje sú teda chránené a v bezpečí.

Veľmi praktické sú aj funkcie tiketov alebo šejker, kde si môžete vytvoriť lístok jednoduchým zatrasením zariadenia, čo sa vám bude určite hodiť.

Niké aplikacia v skratke

Navyše v aplikácii môžete používať rovnaké spôsoby platby ako na webovej stránke Niké. Úplne bez obmedzení. Nižšie nájdete zoznam všetkého, čo Nike mobilna aplikacia ponúka:

 • Stávky na všetky zápasy.
 • Live stávky.
 • Aktualne analýzy.
 • Štatistiky.
 • Prihlásenie pomocou otisku alebo FaceID.
 • Livestreamy športových udalostí na Niké TV.
 • Vklady a výbery.
 • Notifikácie.
 • Vernostny Klub Niké.
 • Niké Casino súčasťou aplikácie.
 • Kontrola tiketu.
 • Funkcie Live matchtracker.
 • Funkcie šejker.
 • Mapa pobočiek a otváracie hodiny.
 • Diskusné fórum.
 • Všetky bonusy.
 • Svetlý alebo tmavý režim.

Aplikácia Nike ponúka používateľom rovnaké funkcie ako webová stránka stávkovej kancelárie. Všetky výhody tak môžete využívať aj na cestách.

Nike aplikacia a podporované zariadenia

Nižšie je uvedený zoznam všetkých zariadení, ktoré sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou Niké. Pre lepšiu prehľadnosť sme informácie usporiadali do tabuľky. Ak vaše zariadenie nie je kompatibilné s aplikáciou Nike, nezúfajte. Môžete použiť mobilnú verziu webovej stránky v prehliadači.

Operačný systémKompatibilita
AndroidÁno
iOSÁno
HarmonyOSÁno
Windows PhoneNie
BlackBerryNie

Použiteľnosť a bezpečnosť mobilnej aplikácie

Niké mobilná aplikácia je úspechom. Ak by sme mali zhodnotiť dizajn, určite zaujme moderná grafika a farebná schéma, vďaka ktorej je aplikácia veľmi prehľadná.

Niké mobilna aplikacia navyše používa najprísnejšie bezpečnostné šifrovanie, takže sa nemusíte obávať o bezpečnosť svojich údajov. Môžete sa prihlásiť pomocou odtlačku prsta alebo FaceID.

Celkovo hodnotíme aplikáciu veľmi vysoko, pretože je technologicky veľmi dobrá. Okrem toho sa vďaka intuitívnemu dizajnu ľahko používa. Či už Nike používate v prehliadači alebo v aplikácii, váš zážitok zo stávkovania bude určite nezabudnuteľný.

Táto aplikácia je jednou z najpokročilejších, a preto sa k nej radi vraciame. Stávkovanie v nej je jednoduché a prehľadné. Vyskúšajte si ju sami.

Záverečné hodnotenie

V tomto článku hrala hlavnú úlohu Nike mobilná aplikácia a jej funkcie. Najprv sme ponúkli podrobný návod, ako ju nainštalovať do mobilného telefónu v závislosti od operačného systému. Potom sme zhrnuli všetky jej aspekty a preskúmali jej spracovanie a používanie.

Nižšie nájdete zoznam všetkých výhod a nevýhod opäť prehľadne na jednom mieste:

VýhodyNevýhody
Kompletná ponuka kurzových stávok a stávok liveKontrola tiketuSledovanie živých prenosovPrihlásenie pomocou odtlačku prstaPrístup do kasína NikePlynulosť aplikácieVernostný programMapa pobočiek NikéVklady a výberyNedostupnosť v obchode Google PlayNedostupné pre Windows Phone a Blackberry

FAQ

Existuje Niké mobilná aplikácia?

Áno, stávková kancelária má aplikáciu pre iOS a Android a HarmonyOS.

Ako prebieha Nike registrácia na mobile?

Rovnako ako v počítači. Nike registrácia je veľmi jednoduchá. Stačí vyplniť registračný formulár a naskenovať svoje doklady na overenie identity.

Aké doklady si musím pripraviť na mobilnú registráciu v aplikácii Niké?

Na registráciu v mobilnom zariadení potrebujete dva dokumenty. Prvý doklad je na výber z troch možností: občiansky preukaz, cestovný pas alebo povolenie na pobyt. V prípade druhého dokladu si môžete vybrať z piatich možností: preukaz poistenca, povolenie na pobyt, cestovný pas, vodičský preukaz alebo občiansky preukaz.

Má Nike stavkova aplikácia bonusy?

Áno, mobilna aplikácia Nike ponúka svojim používateľom aj pravidelné odmeny vo forme bonusových ponúk. Stačí sa pozrieť na kartu Bonusy.

Aké má aplikácia Nike výhody?

Medzi najväčšie výhody patrí kompletná ponuka kurzov a stávok naživo, kontrola tiketov, sledovanie živých prenosov a prístup do kasína Nike. Všetko odkiaľkoľvek z mobilného zariadenia.

Aká zariadenia sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou Niké?

Mobilna aplikácia Niké je k dispozícii pre iOS, Android a HarmonyOS. Niké aplikácia Android je jednou z najčastejšie sťahovaných aplikácií.