18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

betRing bonus apríl 2024

Stávková kancelária betRing ponúka na slovenskom trhu svoje služby a ako nový hráč si teraz môže zabezpečiť skvelý betRing bonus, Stačí sa zaregistrovať. Prečítajte si našu recenziu, kde sa dozviete všetko podstatné.

betRing patrí menej známe spoločnosti, preto vám odporúčame dať tomu trochu času, než sa zaregistrujete. Ako alternatívu vám odporúčame Tipsport! 👇

betRing bonus – Čo získate?

betRing bonus TipSport bonus
Až do 2 000€ Až do 4 000€ + 20€ zdarma
Chcem získať vyšší bonus 👉

Ako získať betRing vstupný bonus?

Vzhľadom na to, že Bet Ring bonus má relatívne slušnú výšku, pravdepodobne stojí za to zvážiť, že sa u tejto stávkovej kancelárie zaregistrujete. Získať betRing vstupný bonus nie je vôbec ťažké. Tu sú kroky, ktoré je potrebné pre získanie bonusu vykonať:

 • Prejdite na stránku betRing.
 • Zahájte a následne úspešne dokončite proces registrácie.
 • Použite betRing promo kód, pokiaľ ho máte.
 • Prihláste sa do svojho hráčskeho konta.
 • Uskutočnite prvý vklad, na ktorý sa betRing bonus bude vzťahovať.
 • Stávková kancelária vám pripíše váš bonus.

betRing registrácia a vstupná ponuka

Rozhodli ste sa u stávkovej kancelárie Bet Ring zaregistrovať a chcete vedieť, čo vás počas Bet Ring registrácie čaká a ako ukoristiť Bet Ring vstupný bonus? Pozrite sa na detaily nižšie – nie je to nič zložité, budete potrebovať len základné údaje o vašej osobe, aby mohla stávková kancelária betRing overiť vašu identitu a vek.

betRing registrácia

 • Na stránke spoločnosti betRing, na ktorú sa dostanete niektorým z odkazov v tomto článku, kliknite v pravom hornom rohu na tlačítko registrácie.
 • Otvorí sa registračný formulár, ktorý pravdivo vyplňte. Budete potrebovať len základné osobné údaje.
 • Po vyplnení a odoslaní registračného formulára vás spoločnosť bude o ďalšom priebehu informovať. Po schválení registrácie budete ihneď zo stavom oboznámený.
 • Ak je registrácia úspešne za vami, môžete sa prihlásiť do svojho účtu a uskutočniť prvý vklad, ktorý vám zabezpečí skvelý Bet Ring bonus.

betRing vstupný bonus až do 2 000€

Bet Ring vstupný bonus je niečo, čomu by sme sa chceli venovať podrobnejšie a veríme, že je to jedna z vecí, ktorá bude našich čitateľov zaujímať najviac. Vstupné bonusy sú všeobecne niečím, čo tipéri hojne využívajú a vyhľadávajú. Kto by nechcel extra peniaze na tipovanie?

Stávkové kancelárie to veľmi dobre vedia a preto sa snažia prilákať čo najviac zákazníkov práve pomocou vstupného bonusu, či inej vstupnej ponuky pre nových zákazníkov. Bet Ring bonus je momentálne v čase písania tohto článku až 2 000€. Je rozdelený na niekoľko fáz, ale k tomu sa dostaneme. Tento betRing vstupný bonus je vkladový a je len pre nových hráčov. Spoločnosť vám váš počiatočný vklad zdvojnásobí v troch fázach. Pozrite si detaily nižšie.

betRing bonus do 2000 eur

Pravidlá a podmienky bonusu

Bet Ring vstupný bonus vím bude pripísaný na váš hráčsky účet v peniazoch, ale postupne v troch fázach. Prvá časť bonusu bude odomknutá po pretipovaní trojnásobku (30% bonusu) prvého vkladu. Druhá časť po šesťnásobku (30% bonusu) a posledná časť po desaťnásobku (40% bonusu) hodnoty počiatočného vkladu. Do týchto podmienok sa počítajú tikety s kurzom 5,00 a viac, čo je celkom vysoká hranica, ale dalo sa to trochu očakávať vzhľadom na veľkú sumu samotného bonusu.

betRing bonus môže získať len nový zákazník, ktorý úspešne prejde procesom registrácie. Ak je váš vklad vyšší, ako 2 000€, bude výška, ktorú bude mať váš betRing bonus, 2 000€. Do pretočenia sa počítajú len vyhodnotené stávky a časové obdobie, počas ktorého ponuka bonusu platí, je 6 mesiacov od prvého vkladu. Bet Ring vstupný bonus môžete získať len raz.

betRing promo kód

V súčasnosti, bohužiaľ, pre vás nemáme prichystaný betRing promo kód, ale to vôbec nevadí. Stačí, keď použijete niektorý z našich odkazov na stránke a betRing bonus 2 000€ získate aj bez toho, aby ste mali Bet Ring promo kód.

Ak sa v budúcnosti objaví promo kód aj pre betRing, môžete si byť istí, že budeme prví, kto vám to oznámi a poskytne tento kód. Momentálne nie je možné zadať tento kód počas registrácie. Vo formulári vypĺňate len základné informácie o vašej osobe, pole pre betRing bonusový kód nenájdete.

Ostatné bonusy dostupné u betRing

betRing vstupný bonus 2 000€ nie je jediným bonusom, ktorý u tejto stávkovej kancelárie môžete získať, a to nie len ako nový zákazník. Spoločnosť poskytuje svojim aktívnym tipérom stávky zdarma v rozličných hodnotách. Záleží len na tom, ako veľmi aktívnymi budete u Bet Ring. Prvá stávka zdarma v hodnote 30€ vám bude umožnená automaticky ihneď po overení vašeho nového betRing účtu. Ďalších 30€ zdarma získate po vyhodnotení prvého tiketu v hodnote najmenej 30€, kde aspoň jeden zo zápasov má kurz vyšší, ako 1,50.

Bet Ring ponúka aj program pre lojálnych zákazníkov. Tento program má názov Cesta víťaza. V rámci programu máte množstvo príležitostí, ako získať ďalšie stávky zdarma. Stačí sa zapojiť do rôznych výziev alebo fantasy hier, pomocou ktorých zbierate body, a za tie následne môžete získať zaujímavé bonusy a ďalšie finančné prostriedky na stávky zdarma.

Čo robiť s bonusom – betRing kurzová ponuka

betRing kurzová ponuka

Zaujíma vás, na čo budeme môcť použiť váš skvelý vstupný bonus? Bet Ring kurzová ponuka je naozaj solídna a drvivá väčšina tipérov si tu príde na svoje. Poďme sa ale bližšie pozrieť na to, čo Bet Ring kurzová ponuka prináša a na čo sa môžete tešiť.

Ponuka zahŕňa všetky populárne športy, ligy a súťaže. Pre fanúšikov futbalu máme dobré správy – možností je naozaj neúrekom. Nájdete tu nielen najvyššie ligy a súťaže ako Liga majstrov či top ligy v Európe, ale aj nižšie a menej atraktívne ligy po celom svete, nie len v Európe.

Ďalej je ponuka zameraná hlavne na ľadový hokej, kde nemôže chýbať kanadsko-americká NHL či KHL, Majstrovstvá sveta, alebo Olympijské hry. Ďalším športom, ktorý má v kurzovej ponuke široké zastúpenie je, podľa očakávania, tenis. Na každý jeden Grand slam roku je možné si tipnúť a okrem toho je Bet Ring kurzová ponuka zameraná aj na menej známe turnaje ATP a WTA.

Nechýba ani basketbal, vrátane NBA, hádzaná, volejbal, box, cyklistika, či americký futbal. Pre fanúšikov exotiky sú pripravené kurzy aj na menej populárne športy ako kriket, šípky, snooker, e-športy a mnoho, mnoho ďalších.

betRing live

betRing live sekcia ponúka tipérom nielen možnosť uzavrieť stávky na práve prebiehajúce zápasy, ale taktiež možnosť sledovať podrobné štatistiky a živý komentár k týmto udalostiam. Taktiež je k dispozícii chat, kde môžete komunikovať s ostatnými tipérmi a zdieľať vaše analýzy či názory.

V betRing live sekcii môžete tipovať na takmer všetky športy, ktoré najdete aj v klasickej predzápasovej ponuke, tj. Futbal, hokej, tenis, basketbal, futsal, hádzaná, kriket, snooker, či dokonca ping-pong. Ponuka je prispôsobená práve prebiehajúcim turnajom a udalostiam, a tak sa niektoré športy môžu sezónne objaviť tiež.

K live stávkam patria aj live streamy. U Bet Ring máte možnosť sledovať živé prenosy, ale musíte byť plne registrovaným užívateľom. Ak ním ste, môžete si vychutnať tipovanie a zároveň sledovanie daného zápasu live, pokiaľ k nemu stávková kancelária betRing ponúka priamy prenos.

betRing ponuka stávok

Čo sa týka samotných kurzových stávok, betRing ponúka široké spektrum stávok. Samozrejme to závisí na obľúbenosti športu a ligy, či súťaže. U Ligy majstrov nájdete obrovské množstvo stávok, ktoré napr. pri anglickej 3. Lige nenájdete, čo je však pochopiteľné.

Každopádne, množstvo stávok je viac než postačujúce pre veľkú väčšinu tipérov a myslíme si, že ani tí profesionálni nebudú mať až tak veľa pripomienok. Uzatvárať môžete jednoduché tikety, akumulátory a nesmú chýbať ani kombinované tikety. Možností je naozaj dostatok.

Platobné možnosti: vklady a výbery u betRing

betRing v súčasnosti nemá kamenné pobočky, na území Slovenskej republiky pôsobí čisto ako online stávková kancelária. Tým pádom nie je možné vkladať a vyberať finančné prostriedky osobne v hotovosti. V dnešnej dobe by to ale nemusel byť až tak veľký problém.

V tabuľke nižšie nájdete viac informácii o tom, ako na svoj hráčsky účet v betRing môžete vkladať a ako z neho môžete vyberať svoje finančné prostriedky.

Možnosti vkladov Minimálna suma Doba spracovania
Bankový prevod 10€ 1 – 3 pracovné dni
Platobné karty (Visa, Mastercard, Maestro) 10€ Okamžite
Okamžitý prevod (ePlatba) 10€ Okamžite
Možnosti výberov Minimálna suma Doba spracovania
Bankový prevod 10€ 1 – 3 dni

Nič neštandardné, ale ani nic extra. Základné platobné možnosti má betRing pokryté, avšak nenájdete tu napríklad možnosť platit pomocou elektronických peňaženiek ako Skrill či Neteller, alebo pomocou predplatených kariet či kryptomien.

Každopádne, bankový prevod a platobné karty by mali uspokojiť drvivú väčšinu zákazníkov stávkovej kancelárie Bet Ring.

Máte problém? Kontaktujte zákaznícku podporu!

Centrum pomoci zákazníkom má betRing vyriešené niekoľkými spôsobmi. Pokiaľ narazíte na nejaký problém, alebo vám niečo nie je jasné, môžete sa s vašimi otázkami obrátit na podporu pre zákazníkov, ktorú je možné kontaktovať nasledujúcimi spôsobmi:

 • Email
 • Telefón
 • Live chat
 • Kontaktný formulár

Agenti sú vám k dispozícii a snažia sa vaše problémy vyriešiť čo najsvižnejšie. Myslíme si, že tento aspekt má stávková kancelária Bet Ring pokrytý dosť slušne, ale veríme, že nebudete mať žiadne problém a tým pádom nebudete musieť agentov kontaktovať.

Často kladené otázky – FAQ

 • Je možné získať vyšší betRing bonus s bonusovým kódom?

Bonusový kód momentálne nie je k dispozícii a tým pádom ani nie je možné získať extra bonus s kódom.

 • Ako môžem získať bonus u Bet Ring?

Bonus môžete získať tak, že sa úspešne zaregistrujete a následne, po prihlásení sa do svojho konta, uskutočníte prvý vklad. Detaily bonusu a jeho podmienok nájdete v tomto článku.

 • Existuje betRing promo kód, ktorý môžem použiť?

Bohužiaľ, v súčasnosti nie je možné získať žiadny bonusový kód, ale pokiaľ sa to zmení, budeme vás o tom určite informovať.

 • Aká je betRing kurzová ponuka?

Stávková kancelária betRing ponúka široké spektrum kurzov a športov, na ktoré si môžete uzavrieť vaše stávky. Kurzovej ponuke sa detailnejšie venujeme vyššie v tomto článku.