18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Synottip aplikácia – stiahnite si najnovšiu verziu pre Android a iOS

Preferujete používanie mobilného zariadenia namiesto počítača, alebo laptopu? Chcete si tipnúť na nadchádzajúci zápas, ale ste práve na cestách a máte po ruke len mobilné zariadenie? Synottip aplikácia vyrieši všetky vaše problémy!

Tipujte pomocou mobilného zariadenia odkiaľkoľvek! Stačí, že máte prístup na internet a kompletná ponuka nielen kurzových stávok od Synottipu je vám k dispozícii na pár kliknutí.

Synottip aplikácia – Ako ju stiahnuť s operačným systémom Android a iOS?

Synot tip aplikácia sa sťahuje veľmi jednoducho. Hneď zo začiatku ale musíme sklamať používateľov mobilných zariadení, ktoré pracujú na platforme iOS, teda iPhone a iPad. Mobilná aplikácia Synottip, bohužiaľ, nie je pre zariadenia iOS momentálne k dispozícii. Dúfame však, že Synottip aplikácia iOS sa čoskoro objaví.
Synottip Aplikacia

Pokiaľ ale máte platformu Android, mobilnú aplikáciu stiahnete veľmi jednoducho. Bohužiaľ, Synottip aplikácia nie je stiahnuteľná do svojho mobilu pomocou obchodu s aplikáciami Obchod Google Play. Musíte využiť priamy odkaz na stiahnutie appky priamo na stránke Synot tip.

Ako mobilnú aplikáciu stiahnuť

  • Na úvod použijeme priamy odkaz, vďaka ktorému sa Synottip aplikácia stiahne – tento odkaz nájdeme na stránkach spoločnosti.
  • Presmerujte sa na stránku Synot tip niektorým z našich odkazov.
  • V hlavnom menu nájdete obrázok do sekcie, kliknite na “Mobilné aplikácie”.
  • V tejto sekcii je možné vidieť tlačítko, ktoré odkazuje na priame stiahnutie – Stiahnuť pre Android.
  • Po stiahnutí sa Synottip aplikácia Android musí nainštalovať a to je posledný krok.
  • Hneď, ako je inštalácia úspešne na konci, sa môžete prihlásiť a začať využívať Synottip app.

Synottip Android App

Mobilná aplikácia vs webové rozhranie

Okrem mobilnej aplikácie máte možnosť využiť aj webové rozhranie, ktoré je dostupné z akéhokoľvek mobilného zariadenia – bez ohľadu na to, na akom operačnom systéme beží. Keďže Synottip aplikácia iOS nie je k dispozícii, je mobilné webové rozhranie jedinou možnosťou.

Mobilný web sa prispôsobí veľkosti displeju vašeho zariadenia. Pokiaľ ale máte platformu Android, odporúčame vám stiahnuť si Synottip app pre tento operačný systém.

V appke nájdete kompletnú ponuku kurzových stávok presne tak, ako ste na to zvyknutý na webe spoločnosti. Do aplikácie máte jednoduchý prístup a nájdete tu ponuku kurzov rovnako, ako live stávky a iné vlastnosti z webu.

Ako nastaviť mobilný účet?

Predpokladom nastavenia aplikácie je, že ste sa zaregistrovali u spoločnosti Synot tip. Pokiaľ je registrácia za vami a máte prihlasovacie údaje, tak ich ešte na sekundu odložte.

synottip aplikacia

Ďalším krokom je totiž spojazdnenie appky. Využite návod na stiahnutie vyššie a nainštalujte aplikáciu. Hneď, ako je Synot tip aplikácia pre mobil pripravená, môžete ju otvoriť a prihlásiť sa. Následne si aplikáciu môžete v sekcii nastavení prispôsobiť.

V aplikácii môžete využiť aj extra peniaze, alebo iný vstupný Synottip bonus, či bonusy, ktoré ste získali.

Ako pridať peniaze na svoj účet?

Uskutočňovanie vkladov a výberov je možné aj v aplikácii. Stačí, keď sa dostanete do príslušnej sekcie – všetko je veľmi intuitívne, preto by s tým nemal byť žiadny problém. Peniaze môžete vkladať a vyberať hlavne bankovým prevodom a platobnými kartami. Prevod je najlepší pri vyšších sumách výberov a vkladov, karty sú zas vhodné, najmä vďaka krátkej dobe spracovania, na menšie transakcie.

Stávkujte v Synot tip aplikácii

Pokiaľ používate mobilné zariadenie častejšie, než počítať alebo notebook, potom bude mobilná aplikácia Synottip pre vás bonusom. Je totiž kompletnou alternatívou k webovému rozhraniu – nájdete si v nej kurzové stávky presne tak, ako na webe. Určite vám odporúčame appku vyskúšať. Mobilná aplikácia sa vám hodí aj keď ste práve na cestách – všetko, čo potrebujete, je pripojenie na internet.

Kurzové stávky

Synottip aplikácia Android poskytuje všetko, čo potrebujete. Po prihlásení nájdete v menu kurzovú ponuku, v ktorej môžete uzatvárať stávky – ako predzápasové, tak aj tie live. Okrem toho tu nájdete aj odkaz na benefity, vklady a výbery a taktiež aj na aktuálne prebiehajúce promo akcie.

Ovládanie, navigácia a prístup k aplikácii je veľmi intuitívny. Všetko nájdete prehľadne v menu a je takmer nemožné sa v nej stratiť. Celkovo je dizajn zvládnutý a funkcionalita splňuje prísne požiadavky.

Mobilna Aplikacia Synottip

Ako podať tiket v aplikácii?

Pokiaľ chcete uzavrieť tiket, stačí si z širokej ponuky kurzov vybrať konkrétny zápas, rozkliknúť ponuku stávkových možností a označení kurzu pri danej možnosti pridať tento tip na tiket.

Takto je možné si na tiket pridať viac zápasov. Následne stačí vybrať typ tiketu, zadať sumu, ktorú si prajete staviť a potvrdiť stávku. Tiket budete môcť nájsť vo vašom profile priamo v appke.

Bezpečné vklady a výplaty

Synottip aplikácie ponúka možnosť vkladať a vyberať finančné prostriedky priamo v rámci aplikácie. Už nemusíte chodiť na pobočku, alebo do Synot tip terminálu – všetko vybavíte online a to aj pomocou appky.

V mobilnej aplikácii stačí, keď v hlavnom menu kliknete na váš profil, kde nájdete záložku vkladov a výplat. Tu je možné uskutočňovať všetky finančné transakcie. Vklady a výbery je možné uskutočňovať najmä bankovým prevodom, ktorý slúži pre veľké transakcie, ale môžete ním vkladať a vyberať aj malé sumy. Pre tie však odporúčame hlavne platobné karty, ktoré majú dobu spracovania kratšiu.

Najlepšie vlastnosti Synot tip aplikácie

Ako sme už spomenuli, medzi webovým rozhraním a mobilnou aplikáciou nie je skoro žiadny rozdiel. V mobile môžete uzatvárať stávky na predzápasové, ale aj live zápasy, rovnako tak prezerať sekciu benefitov a promo akcií a taktiež uskutočňovať vklady a výbery.

synottip casino aplikacia

Mobilná aplikácia je teda plnohodnotnou náhradou webu a pre užívateľov mobilných zariadení bude určite prínosom najmä vďaka tomu, že do nej môžete pristupovať oveľa jednoduchšie.

Live stávky a živé prenosy v rámci aplikácie

Pokiaľ radi tipujete na live zápasy, potom pre vás máme dobrú správu! V mobilnej aplikácii Synot tip je možné tipovať aj na live zápasy. Nájdete tu naozaj širokú ponuku kurzov z rôznych športov a súťaží po celom svete.

Tu sa ale dostávame k jednému z mála záporov, ktoré mobilná aplikácia so sebou prináša – a to nemožnosť sledovať live stream priamo v appke. Dúfame však, že Synot tip na tomto ešte zapracuje a prinesie živé prenosy aj do aplikácia, pretože by to potom znamenalo, že naozaj všetko bude dostupné priamo v aplikácii.

Synottip live chat podpora

synottip.sk aplikacia

Podpora pomocou live chatu je využívaná pravdepodobne najviac. Synot tip ponúka svojim klientom kontaktovať centrum pomoci zákazníkom pomocou live chatu. To však nie je jediný spôsob, ktorým sa môžete s pracovníkmi spoločnosti spojiť. Ďalej je tu možnosť využiť emailovú adresu, zákaznícke telefónne linky alebo ich sociálne siete.

Rozhranie a používateľská skúsenosť

Pokiaľ ste Synot tip aplikáciu do mobilu ešte nevyskúšali, určite vás zaujíma, čo na vás čaká z pohľadu rozhrania a estetiky. Prostredie aplikácie hodnotíme pozitívne, stávková kancelária Synot tip vytvorila naozaj prehľadnú aplikáciu, kde máte všetko zorganizované a prehľadné. Appka je ladená do klasických farieb spoločnosti, kde dominuje červená na tmavom pozadí, ktoré uvítate aj večer v tme.

Synottip App recenzia – Náš úprimný názor

Mobilné aplikácie sú dnes veľmi populárne. Aplikáciu od spoločnosti Synottip hodnotíme kladne, aj keď nejaké nedostatky sa určite nájdu. Tým hlavným je fakt, že aplikácia je k dispozícii len pre platformu Android. Ďalším je nemožnosť sledovať živé prenosy priamo v aplikácii.

Avšak až na tieto dva nedostatky je aplikácia Synot tip naozaj kvalitná. Používatelia zariadení s operačným systémom Android si ju určite zamilujú. Okrem uzatvárania tiketov tu môžete uskutočňovať vklady a výbery, prezerať benefity, ale aj promo akcie.

Pripomíname, že hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát – hranie prináša so sebou aj možné zdravotné riziká, preto vždy tipujte a hrajte s rozumom.

FAQ

Pre čo najjednoduchšiu orientáciu v otázkach, ktoré by ste mohli mať, vám ponúkame prehľad tých najčastejšie kladených.

Ako stiahnuť Synottip Android app?

Aplikáciu stiahnete pomocou odkazu, ktorý nájdete priamo na stránke. Pozrite se na začiatok našeho článku, kde je uvedený postup krok za krokom.

Ako stiahnuť Synottip iOS app?

Bohužiaľ, aplikácia Synot tip momentálne nie je k dispozícii pre používateľov mobilných zariadení s operačným systémom iOS.

Musím si aplikáciu stiahnuť?

Náhradou aplikácie je možnosť využívať mobilnú verziu webového rozhrania, ktoré sa prispôsobí veľkosti displeja vašeho zariadenia. Aplikácia Synottip však stojí určite za vyskúšanie.