18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Akčný kód Tipsport na december 2023: získajte bonus až do výšky 4000 € + 20 € zadarmo

Ak patríte medzi nadšencov stávkovania, určite ste sa museli stretnúť so stávkovou kanceláriou TipSport. Tento operátor vám ponúka akčný kód, vďaka ktorému môžu noví hráči získať až 100% znásobenie ich vstupného vkladu do výšky 4 000 €.

Tento akčný kód TipSport môžete využiť kedykoľvek v priebehu roku 2023.

Tipsport bonus 4000 € + 20 € zadarmo
Získajte zadarmo 20 €, vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €! Full T&Cs

Čo všetko ponúka akčný kód TipSport?

Tipsport uvítací bonus Detail ponuky Akčný kód Tipsport
Vstupný bonus 4000 € Bonus až 4000 €
Registračný bonus 20 €

Akčný kód Tipsport

Tipsport registrácia bonus a ako získať akčný kód Tipsport?

V tejto sekcii článku si uvedieme pár jednoduchých krokov, ktoré sú potrebné splniť, ak chcete využiť akčný kód na získanie vstupného bonusu.

Tieto kroky sú nasledovné:

 1. Stlačte tlačidlo, ktoré sa nachádza vo vrchnej časti tejto obrazovky.
 2. Vyplňte požadované informácie o vás (meno, adresa, email, atď.)
 3. Zadajte svoj kód Tipsport (odporúčané).
 4. Uskutočnite svoj prvý vklad (minimálna čiastka je 1 euro).
 5. Ak ste splnili všetky podmienky, bonus sa objaví obratom na vašom konte.

Tipsport bonus 4020 eur - akčný kód Tipsport

Tipsport bonus kód – vstupný bonus do 4000 €

Ak ste sa rozhodli, že svoje peniaze investujete práve v spoločnosti TipSport, tak vám môže byť udelený zaujímavý vstupný bonus až do výšky 4000 €. Prvým krokom je Tipsport registrácia.

V tejto časti si uvedieme pár jednoduchých príkladov, ako sa môžete dostať k bonusu cez akčný kód:

Ak ste na váš účet vložili počiatočný vklad vo výške 150 eur, tak máte nárok na získanie vstupného bonusu (100% vášho vkladu). Po splnení podmienok vám bude na účet pripísaná bonusová suma 150 eur. Spoločne budete mať zo začiatku k dispozícii na vašom účte 300 eur.

Ak patríte medzi skúsených hráčov a máte dostatok finančných prostriedkov, tak môžete skúsiť hrať i o väčšie finančné čiastky.

Ak sa rozhodnete vložiť napríklad 1050 €, tak vám bude po splnení podmienok pripísaná na účet rovnaká čiastka. Spolu teda na začiatok budete môcť použiť na tipovanie až 3000 €.

Tipsport bonus 4000 € + 20 € zadarmo
Získajte zadarmo 20 €, vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €! Full T&Cs

Ako získať 4000 € bonus?

Ako sme už niekoľkokrát zmienili v tomto článku, tak na to, aby ste obdržali vstupný bonus cez akčný kód TipSport, je potrebné dodržať niekoľko základných podmienok. Pre to, aby ste mohli svoj vstupný bonus cez akčný kód obdržať v plnej výške, je potrebné urobiť nasledovné:

 • Pre získanie bonusu je potrebné prestávkovať istú sumu –  Prestávkovanie znamená, že preto, aby ste mohli váš bonus využiť naplno, musíte prostriedky, ktoré z neho získate, prestávkovať. To znamená, že musíte uzatvoriť stávky v istej hodnote. Túto hodnotu si určuje samotný operátor v rámci daného bonusu. Požiadavka na prestávkovanie má podobu násobku vášho vkladu.
 • Pre získanie bonusu je potrebné uzatvárať stávky s istým kurzom – Aby ste mohli svoje bonusové prostriedky začať naplno využívať, budete musieť podmienky na prestávkovanie splniť iba prostredníctvom stávok s stým kurzom. Do výšky bonusu 100 eur musíte podávať stávky s minimálnym kurzom 1,5 a prestávkovať 6-násobok vkladu (vklad + bonus). Pokiaľ sa uchádzate o bonus do výšky 4 000 eur, musíte prestávkovať peniaze na stávky s minimálnym kurzom 5,0 a je potrebné prestávkovať minimálne 10-násobok.
 • Ak si po vašom prvom vklade do 12 mesiacov neuplatníte tento vstupný bonus alebo nesplníte požiadavky na jeho vyplatenie, nárok na tento bonus vám zanikne.

Tipsport bonus kód – 20 € zdarma

Ak budete mať záujem získať Tipsport bonus kód v hodnote 20 € zdarma, je potrebné splniť pomerne jednoduché podmienky. Stačí kompletne vyplniť údaje potrebné pre založenie vášho hráčskeho účtu a operátor vám bonus pripíše na tento účet. Tento bonus bude pripísaný v podobe Netov. 100 Netov = 1 €.

Ostatné Tipsport bonusy

Spoločnosť TipSport má okrem veľmi širokej ponuky pre získanie vstupného bonusu pre svojich hráčov i mnoho iných bonusov, o ktoré sa môžu uchádzať.

Jedným z takých bonusov je napríklad Tipsport registrácia bonus (tento bonus vo výške 20 € získa ktokoľvek, kto sa úspešne zaregistruje v online stávkovej kancelárii TipSport).

Okrem tohto bonusu a bonusu cez akčný kód má táto spoločnosť prichystané rôzne ligy a Tipsport bonusy pre skúsených stávkarov. Rovnako tak táto spoločnosť odmeňuje svojich verných zákazníkov za vernosť. Ak sa vám podarí priviesť do stávkarskej komunity nového hráča, ktorý spoločnosti prizná, že sa zaregistroval na vaše doporučenie a prípadne získal aj Tipsport registrácia bonus, môžete za neho získať bonusové body.

Tipsport bonusy

Vklady a výbery na TipSport

V tejto sekcii tohto článku si priblížime, ako presne funguje veľmi dôležitá časť tejto platformy, ktorou sú vklady a výbery. Pri tejto stávkovej kancelárii máte hneď niekoľko spôsobov, ako uskutočniť vklady, resp. výbery.

Vklady

Ako prvé si uvedieme spôsoby, ako sa dajú vložiť peniaze (vklady) na vaše užívateľské konto:

Tipsport vklady Minimálna suma Maximálna suma Čas prevodu
Bankový prevod 1 euro Niekoľko pracovných dní
Vklad na pobočke 0,01 eur 1 500 eur Okamžite
Platba kartou 1 euro 40 000 eur Okamžite
E-peňaženka 40 eur 10 000 eur Okamžite
paysafecard 1 euro 1 000 eur Okamžite

vklady a výbery na TipSport

Výbery

A teraz si uvedieme spôsoby, ako sa dajú uskutočniť výbery z tejto stávkovej kancelárie:

Tipsport výbery Minimálna suma Maximálna suma Čas prevodu
Bankový prevod 5 eur 100 000 eur Do 2 pracovných dní
Výplata na pobočke 1 euro 1 000 eur Okamžite
E-peňaženka 40 eur 10 000 eur Do 2 pracovných dní
paysafecard 40 eur 2 500 eur 1 až 3 pracovné dni

TipSport bonus kód & TipSport bonus – hodnotenie

Na slovenskom trhu je niekoľko stávkových kancelárií, ktoré fungujú buď ako kamenné stávkové kancelárie, ale aj napríklad ako online internetové stávkové kancelárie. Tipsport patrí medzi to najlepšie, čo na našom trhu v tejto oblasti môžete nájsť.

Ako prvé si uvedieme kladné stránky, ktoré hranie na tejto platforme so sebou prináša.

 • Proces registrácie je na webových stránkach operátora Tipsport pomerne jednoduchý. Stačí, ak kliknete na tlačidlo registrácie, vyplníte všetky požadované údaje a máte vytvorený svoj nový hráčsky účet. To isté platí ako na počítači, tak aj v rámci mobilnej hry.
 • Spoločnosť TipSport má obrovskú základňu svojich hráčov a snaží sa ich odmeňovať rôznymi bonusmi. Tiež sa snaží vytvárať stávkarskú komunitu, kde si hráči môžu vymieňať svoje poznatky a tipy na rôzne zápasy.
 • Malou nevýhodou sú podmienky prestávkovania u vstupných bonusov (musíte prestávkovať značnú čiastku peňazí, aby ste získali nárok na svoj vstupný bonus).
 • Rovnako ako u všetkých hazardných hier, aj tu, je potreba si dávať pozor na to, koľko peňazí prestávkujete. Je potreba dodržiavať princípy zodpovedného hrania.
 • Celkovo môžete online stávkovú kanceláriu Tipsport určite odporučiť, pretože svojim hráčom prináša veľmi široké možnosti v oblasti online stávok, taktiež ponúka aj sekciu online kasína a veľmi štedré bonusy, z ktorých si tu mate možnosť vybrať.

Akčný kód TipSport – Najčastejšie kladené otázky (FAQ)

V tejto záverečnej sekcii si preberieme pár najčastejšie pokladaných otázok referentom zákazníckej podpory spoločnosti TipSport. Tu sú tri najviac sa opakované otázky:

 • Aký je aktuálny akčný kód Tipsport?

Aktuálny akčný kód, ktorý môžete využiť na stránkach online stávkovej kancelárie Tipsport, môžete nájsť na našich partnerských odkazoch.

 • Garantuje Tipsport bonus kód uvítací bonus?

Nie tak úplne, aby ste získali vstupný bonus, budete musieť splniť určité podmienky, ktoré nájdete v podmienkach daného bonusu.

 • Čo je to Tipsport bonus pre nových hráčov?

Tipsport bonus pre nových hráčov je bonus, ktorý môžete získať ako odmenu za vytvorenie nového hráčskeho účtu na stránkach tohto operátora.

 • Kto môže získať vstupný bonus v Tipsport?

Aby ste mohli získať vstupný bonus od Tipsport, musíte splniť niekoľko podmienok. V prvom rade musíte mať aspoň 18 rokov, musíte byť nový hráč na stránkach tohto operátora a taktiež musíte vykonať vklad na svoj nový hráčsky účet.

 • Použil som kód, no nezískal som vstupný bonus. Čo mám urobiť?

Uistite sa, že ste splnili všetky požiadavky, ktoré môžete nájsť v Pravidlách a podmienkach na stránke tipsport.sk. Následne kontaktujte tím zákazníckej podpory.