18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Tipsport aplikácia

Ako sa používa mobilná Tipsport aplikácia? Spoločnosť Tipsport podobne ako ostatné stávkové kancelárie začala svoje služby rozširovať i na internet. Ako jedna z prvých spustila svoj mobilné služby a môžete tak využiť aj Tipsport na mobil.

V tomto článku si uvedieme fakty o tejto TipSport aplikácii na mobile a tiež čo všetko môžete robiť v tejto aplikácii.

Tipsport aplikácia

Mobilná aplikácia Tipsport – Kde ju možno stiahnuť

Ak ste majiteľom chytrého telefónu alebo tabletu, tak si Tipsport na mobil môžete pohodlne stiahnuť do vášho zariadenia, ak ste pripojení na internet. Tu si predstavíme, aké má táto TipSport aplikácia systémové požiadavky a kde si môžete Tipsport stiahnuť.

Aplikácia Tipsport – ako ju nainštalovať do mobilu s Android?

Ak máte zariadenie, ktoré funguje na operačnom systéme Android, musíte pre Tipsport download podstúpiť nasledovné kroky:

 • Navštívte stránky Tipsport a stiahnite si aplikáciu Tipsport na mobil
 • Prejdite do nastavení vášho telefónu a povoľte Tipsport download
 • Kliknite na tlačidlo inštalovať a nainštalujte aplikáciu Tipsport na mobil
 • Prihláste sa do aplikácie a využívajte služby Tipsport Android

Aplikácia Tipsport – ako ju nainštalovať do mobilu s iOS?

Ak ste majiteľom iPhonu alebo iPadu, musíte pre inštaláciu vykonať nasledujúce kroky:

 • Otvorte vo svojom zariadení App Store
 • Vyhľadajte tu aplikáciu Tipsport
 • V podrobnostiach aplikácie stlačte tlačidlo Získať a nainštalujte tak aplikáciu Tipsport na mobil
 • Môžete začať využívať služby Tipsport

Tipsport na mobil s inými operačnými systémami

Tipsport mobilná verzia webovej stránky vám ponúka možnosť hrať bez aplikácie. Ak ste majiteľom zariadenia s iným operačným systémom, tak sa môžete v prehliadači prihlásiť na upravené stránky spoločnosti TipSport, ktoré fungujú na každom zariadení. Tipsport mobilná verzia je vám k dispozícii rýchlo a jednoducho.

Aké bonusy môžem získať na TipSport mobilná aplikácia?

Ak ste sa rozhodli pre hranie na TipSport aplikácii, tak sa môžete tešiť na rovnako štedré bonusy, ako keby ste hrali na ich regulárnych stránkach. V tejto časti textu si uvedieme, aké typy bonusov má táto stávková kancelária pripravené pre svojich hráčov.

Tiež si môžete uplatniť vstupný bonus cez odkaz na akčný kód TipSport.

Tipsport bonus

Vstupný bonus

Pre novo prichádzajúcich hráčov má TipSport mobilná aplikácia prichystaný zaujímavý vstupný bonus, ktorého výška sa môže vyšplhať až do výšky 4000€ (musíte však úspešne dokončiť registráciu a splniť všetky podmienky, ktoré sú nutné pre získanie bonusu) + 20€ zadarmo.

Tipsport aplikácia – prečo by ste si mali Tipsport stiahnuť a nainštalovať?

Ako sme už uviedli, v TipSport aplikácii môžete využívať v podstate rovnakú škálu služieb ako na regulárnych stránkach. V tejto sekcii textu si uvedieme, aké funkcie môžete využívať na tejto aplikácii.

Čo nájdete v mobilnej aplikácii Tipsport:

 • Vytvorenie účtu – ak ste si úspešne stiahli TipSport aplikáciu do svojho mobile či tabletu, ale ešte nemáte vytvorený účet, môžete tak vykonať aj práve tu.
 • Vklad alebo výber z účtu – tiež si tu môžete pohodlne vložiť alebo vybrať peniaze z vášho konta. Stačí iba postupovať podľa návodu, ktorý nájdete v aplikácii.
 • Štandardné stávky – v rámci mobilnej aplikácie operátora Tipsport mate možnosť využívať stávky tak, ako je tomu aj v klasickej desktopovej verzii.
 • Live stávkovanie – ak radi uzatvárate live stávky, tak TipSport do mobilu je úplne ideálny. Live stávky môžete uzatvárať aj vo svojej mobilnej aplikácii a taktiež tu môžete sledovať aj priebeh takejto stávky.
 • Štatistiky – v aplikácii mate k dispozícii aj štatistiky, ktoré nájdete aj v desktopovej verzii.
 • Prehľadné prostredie – v mobilnej aplikácii nájdete veľmi prehľadné a intuitívne prostredie, v ktorom sa vám bude dobre pohybovať a vždy rýchlo a jednoducho nájdete to, čo hľadáte.
Tipsport aplikácia Tipsprt mobilná aplikácia Tipsport aplikácia

Aplikácia Tipsport – platby

Aké platobné metódy mate možnosť využiť v aplikácii Tipsport?

Vklady:

 • Bankový prevod – bankový prevod je pomerne obľúbenou platobnou metódou. Jednou z jeho výhod je to, že neexistuje minimálny či maximálny vklad prostredníctvom tejto metódy, musíte však počítať s tým, že než sa vkad prostredníctvom bankového prevodu dostane na váš hráčsky účet, môže to trvať niekoľko pracovných dní.
 • Platobné karty – ak sa rozhodnete využiť platby prostredníctvom platobných kariet, môžete vkladať od 1 až do 40 000 eur. Veľkou výhodou vkladov cez platobné karty je to, že prebehnú v podstate okamžite.
 • E-peňaženka Skrill – e-peňaženka Skrill vám dáva možnosť vykonať vklad od 40 do 10 000 eur a takáto platba vám bude na váš hráčsky účet taktiež pripísaná v podstate okamžite.
 • Paysafecard – platby prostredníctvom predplatenej karty paysafecard môžete vykonať v hodnote od 1 do 1 000 eur a aj u tejto platobnej metódy môžete počítať s okamžitým pripísaním na váš účet v Tipsport.
 • Vklad na pobočke – vklady na pobočke stávkovej kancelárie Tipsport máte možnosť vykonať od 0,01 do 1 500 eur a tak ako u väčšiny ostatných platobných metód, aj tu bude váš vklad pripísaný na účet v podstate okamžite.

Výbery:

 • Bankový prevod – prostredníctvom bankového prevodu môžete aj vyberať prostriedky zo svojho účtu, môžete si zvoliť sumu od 5 do 100 000 eur. Na prevod prostredníctvom tejto metódy si budete musieť počkať do 2 pracovných dní.
 • E-peňaženka Skrill – aj e-peňaženka Skrill je vám k dispozícii pre výbery vašich finančných prostriedkov, môžete si pomocou nej vybrať od 40 do 10 000 eur a tak ako v prípade bankového prevodu, aj tu si na svoje peniaze počkáte do 2 pracovných dní.
 • Paysafecard – prostredníctvom predplatenej karty paysafecard si môžete vybrať od 40 do 2 500 eur. Aj na prevod cez kartu paysafecard si budete musieť počkať, je potrebné počítať s 1 až 3 pracovnými dňami.
 • Výplata na pobočke – vyplatiť si svoje prostriedky môžete aj priamo na pobočke stávkovej kancelárie Tipsport, takýmto spôsobom si budete môcť vybrať 1 až 1 000 eur.

Tipsport dobitie cez sms

V súčasnej dobe vám online stávková kancelária Tipsport ponúka iba platobné metódy, ktoré sme si rozobrali vyššie. Pokiaľ ide o Tipsport dobitie cez SMS, ten momentálne na webových stránkach Tipsport nájsť nemôžete. Ak sa v tejto oblasti niečo zmení, budeme vás o tom čo najskôr informovať.

Názory a hodnotenia TipSport aplikácie

V tejto záverečnej časti si predstavíme niekoľko kladných a niekoľko záporných stránok, s ktorými se behom hrania v TipSport aplikácii môžete stretnúť. V nasledujúcej tabuľke máme v dvoch stĺpcoch zobrazené plusy a mínusy tejto spoločnosti.

Tipsport aplikácia – Plusy Tipsport aplikácia – Mínusy
Mnoho priamych prenosov z celého sveta
Veľmi štedrý vstupný bonus
Podpora československej stávkarskej komunity
Kvalitné prostredie
Kvalitná mobilná aplikácia
Požiadavky pre získanie bonusu
Neprítomnosť SMS vkladov

FAQ

 • Tipsport aplikácia – ako ju stiahnuť?

Ak si chcete aplikáciu Tipsport iOS stiahnuť, popis nájdete vyššie v rámci nášho článku, tento proces je veľmi jednoduchý pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS aj Android.

 • Ako vykonať Tipsport download pre Android?

Ako sme uviedli už vyššie v rámci tejto recenzie, stačí si stiahnuť aplikáciu do mobilného zariadenia, povoliť v ňom inštaláciu aplikácií a následne appku nainštalovať. Postup pre využívanie Tipsport Android je veľmi jednoduchý.

 • Ako nainštalovať Tipsport iOS?

Postup je taktiež jednoduchý, stačí si nainštalovať aplikáciu z App Store do mobilného zariadenia, prihlásiť sa a môžete aplikáciu využívať.

 • Existuje bonus za použitie Tipsport aplikácie?

V súčasnej dobe vám stávková kancelária Tipsport neponúka exkluzívny bonus, ktorý môžete získať za využívanie jej aplikácie.

 • Existuje možnosť pre Tipsport dobitie cez sms?

Momentálne vám stávková kancelária Tipsport neponúka možnosť dobitia vášho účtu prostredníctvom SMS.