18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Fortuna mobilná aplikácia 2024 – ako nainštalovať?

Zaujíma vás, ako dobrá je Fortuna mobilná aplikácia? V našej recenzii mobilnej apky iFortuny sa pozrieme na všetky dôležité aspekty, ktoré by mal každá kvalitná aplikácia pre tipovanie spĺňať. Tak čítajte ďalej!

 1. 30 free spinov + 30€ bonus
  18+|Platí pre nových klientov. Bezriziková stávka na 1. stávku (min. kurz 2.00). Bonus po registrácii. Neúspešná stávka? Fortuna vráti do 30 eur. Stávka do 7 dní, vyhodnotiť do 45 dní. Fortuna môže zmeniť alebo zrušiť ponuku. Full T&Cs

 1. ZÍSKAJ AŽ 444 SPINOV
  18+|V platnosti sú obchodné podmienky.| Noví hráči získajú 44 spinov po registrácii. Ďalších 400 spinov je možné získať, ak hráč vsadí 150 eur vo vybraných hrách - možno to urobiť 4x. Spiny budú pripísané do 24 hodín. Hráči musia prijať ponuku do 7 dní. Hráči musia vsadiť 150 eur v kasínových hrách, aby získali 100 spinov (možno to urobiť 4x do 30 dní od registrácie). Full T&Cs

Fortuna mobilná aplikácia sa považuje za jednu z najkvalitnejších. Je to však naozaj pravda? Testovali sme ju za Vás a vyskúšali sme všetky funkcie, ktoré Fortuna cez mobilnú aplikáciu poskytuje.

Je dostupná Fortuna aplikácia?

Stávková kancelária Fortuna patrí medzi svetových bookmakerov a na Slovensku je to spoločnosť s jednou z najväčších základní zákazníkov.

Aj preto sa snaží poskytovať svojim stávkarom a hráčom v kasíne čo najlepšie služby. Okrem naozaj širokej kurzovej ponuky a skvelých kurzov myslela Fortuna aj na čoraz viac sa rozširujúce tipovanie pomocou mobilných aplikácii.

Fortuna aplikácie sú dostupné pre dva najpoužívanejšie platformy, a teda nielen pre Android, ale taktiež iOS, čím pokrýva drvivú väčšinu užívateľov. Ak však nemáte ani jednu z týchto platforiem na vašom mobile či tablete, nevadí! Fortuna aplikácia nie je jedinou možnosťou, ako tipovať pomocou mobilného zariadenia.

Fortuna mobilná aplikácia

Fortuna mobilná aplikácia – Ako ju získať?

Ak ste sa rozhodli pre stiahnutie Fortuna mobilnej aplikácie, nemali by ste vynechať ďalšie riadky. V nasledujúcich krokoch vám totiž popíšeme presný návod, ako získate danú aplikáciu do vášho zariadenia. Fortuna podporuje obe najznámejšie mobilné operačné systémy.

Užiť si ju preto môžete na iPhone/iPade (iOS), ale aj pre Android zariadenia.
Máte iný operačný systém? Žiadny problém! Mobilný web prispôsobeným tabletom a smartfónom vás určite poteší a je plnohodnotnou náhradou aplikácie od Fortuny.

Ako stiahnuť Fortuna aplikáciu pre Android?

Ak máte telefón alebo tablet so systémom Android, tu nájdete stručný návod na inštaláciu mobilnej aplikácie Fortuna. Nezabudnite, že vaše zariadenie musí mať operačný systém Android minimálne vo verzii 4.4.

Tu sú uvedené kroky na bezpečné stiahnutie – Fortuna aplikácia Android:

 1. Otvorte webovú stránku Fortuny a kliknite na políčko Fortuna mobilné stávkovanie v ponuke vľavo dole.
 2. Vyberte operačný systém Android.
 3. Teraz budete presmerovaní na stiahnutie aplikácie Fortuna.
 4. Mobilná Fortuna aplikácia je vám potom k dispozícii ihneď po inštalácii, ktorá trvá niekoľko sekúnd.

Odporúčame vám, aby ste si aplikáciu vyhľadali prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Fortuny, aby ste sa uistili, že ide o overenú verziu od výrobcu.

Stiahnite si aplikáciu, prihláste sa a vyskúšajte si stávkovanie v mobile. V nastaveniach aplikácie si potom môžete upraviť prijímané oznámenia, denný limit a podobne. Ak máte akékoľvek otázky, k dispozícii je vám zákaznícky servis.

Ako si stiahnuť aplikáciu Fortuna pre iOS?

Ak máte doma iPad alebo iPhone, mobilnú aplikáciu Fortuna si môžete jednoducho stiahnuť z App Store. Pre istotu sme pre vás pripravili stručného sprievodcu krok za krokom. Inštalácia je veľmi jednoduchá a Fortuna aplikácia je kompatibilná so všetkými verziami systému iOS vyššími ako 7.0.

Fortuna aplikácia stiahnuť – Ako bezpečne stiahnuť aplikáciu Fortuna v systéme iOS:

 1. Prejdite na webovú stránku spoločnosti Fortuna a v spodnom menu kliknite na položku Fortuna mobilné stávkovanie.
 2. Vyberte svoj operačný systém iOS.
 3. Zo stránky budete presmerovaní priamo na aplikáciu v App Store, ktorú si môžete stiahnuť.
 4. Po inštalácii máte mobilnú aplikáciu Fortuna okamžite k dispozícii.

Pohodlný prístup do aplikácie Fortuna môžete získať aj prostredníctvom biometrických systémov, ako je Touch ID alebo Face ID, čo vám zaručí bezpečné prihlásenie kedykoľvek a kdekoľvek. Fortuna sk aplikácia je veľmi intuitívna a po registrácii a prihlásení si môžete nastaviť jej rôzne funkcie.

Ako stiahnuť Fortuna aplikáciu pre Windows Phone?

Pokiaľ máte smartfón, ktorý pracuje pod systémom Windows Phone, tak, bohužiaľ, dedikovaná mobilná aplikácia Fortuna neexistuje. Nemusíte ale zúfať!

Na stránkach spoločnosti nájdete optimalizovanú verziu pre váš Windows smartfón či tablet. V sekcii Mobilné stávkovanie nájdete odkaz na verziu webu, ktorá je prispôsobená mobilným zariadeniam a funguje skvele!

Ako stiahnuť Fortuna aplikáciu - windows phone

Fortuna mobilné stávkovanie: Tipujte v mobilnom prehliadači bez sťahovania

Fortuna mobilná aplikácia nepodporuje vaše zariadenie, alebo len jednoducho nechcete sťahovať ďalšiu aplikáciu do svojho zariadenia? Žiadny problém.

Tipovať môžete pomocou mobilného webu iFortuny, ktoré je k dispozícii pre akýkoľvek softvér a typ mobilného zariadenia. Mobilná verzia je plnohodnotná verzia webu, kde nájdete všetky funkcie a sekcie.

Môžem uplatniť bonusy v aplikácii Fortuna?

Kto by nemal rád vstupné bonusy? O to lepšie, ak ich je v ponuke hneď niekoľko. To je prípad práve stávkovej kancelárie Fortuna.

Nájdete tu totiž neuveriteľné množstvo bonusov, takže nie ste viazaný na jednu ponuku, ale vybrať si môžete sami podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Každý bonus má však svoje vlastné podmienky, ktoré musia byť najprv splnené.

Vstupný bonus pre nových hráčov

V sekcii Šport si môžete vybrať jeden bonus Fortuna:

   • 100% vstupný bonus za vklad pre nových hráčov až do výšky 1 000 €
     • Ak chcete tento bonus využiť, musíte ho najprv staviť. Bonus sa vám potom bude pripisovať postupne. Napríklad, keď stavíte 25 % požadovanej sumy, bude vám pripísaná 1/4 bonusu.
     • Výška bonusu závisí od výšky prvého vkladu. Maximálna výška bonusu je 1 000 €. Ak ho chcete získať, musíte najprv vykonať vklad, a to do 10 dní od registrácie. Po aktivácii je potrebné tento bonus využiť do 3 mesiacov.
   • 30 € bezriziková stávka + 30 roztočení zadarmo do kasína
    • Po registrácii vám Fortuna poskytne až 30 € bez rizika a 30 roztočení zadarmo. Bonus je podmienený minimálnou stávkou 30 € a váš tiket musí obsahovať aspoň 1 stávkovú príležitosť s minimálnym kurzom 2,00. Počet točení v kasíne potom závisí od výšky stávky.

Prehľad aktuálnych bonusov

V súčasnosti si vo Fortuně môžete vybrať z niekoľkých uvítacích bonusov. Ak uvažujete o registrácii u tohto prevádzkovateľa, určite sa oplatí využiť niektorý z nich. Upozorňujeme, že bonusová ponuka Fortuna platí len pre nových používateľov starších ako 18 rokov.

Každý bonus Fortuna je platný aj pre mobilnú aplikáciu. Ak sa teda chystáte vsádzať na Fortunu cez mobil, môžete si byť istí, že všetky bonusy budú dostupné aj na vašom mobile alebo tablete.

Nezabudnite pri registrácii využiť náš jedinečný Fortuna promo kód. Vždy si prečítajte podmienky každého bonusu, pretože niektoré z nich vyžadujú najprv kompletné roztočenie a až potom vám bude bonus pripísaný na účet.

V nasledujúcej tabuľke nájdete prehľad všetkých aktuálnych bonusov, ktoré sú k dispozícii stávkarom u tohto prevádzkovateľa. Okrem toho uvádzame aj informácie o tom, či na získanie bonusu potrebujete promo kód Fortuna.

Fortuna bonusy Detail ponuky Fortuna promo kód
30 € bez rizika na registráciu Fortuna vstupny bonus v hodnote 30 € bez rizika a 30 roztočení zadarmo k tomu Fortuna promo kód nie je potrebný
Bonus 5 a Bonus 8 Využitie klubových bodov na nákup kurzových zvýhodnení na tiket Promo kód Fortuna nie je potrebný
Jackpot 30 000 € v novej hre Megatip Fortuna promo kód nie je potrebný
Bonus za vklad 100% vstupný bonus za vklad pre nových hráčov až do výšky 1 000 € Fortuna promo kód nie je potrebný

Fortuna Bonusy

Aké funkcie má Fortuna stavkovanie aplikácia?

Pripravili sme pre vás prehľad najdôležitejších funkcií, ktoré so sebou prináša moderná Fortuna mobilná aplikácia. Okrem toho mobilná verzia aplikácie ponúka rovnaké funkcie a grafiku, na aké ste zvyknutí z klasickej webovej verzie stránky. Pozrime sa na niektoré aspekty a funkcie nižšie.

 • Registrácia a vytvorenie účtu – treba povedať, že prostredníctvom tejto aplikácie si zatiaľ nemôžete vytvoriť účet. Keď sa však o to pokúsite v aplikácii, budete automaticky presmerovaní na mobilnú webovú lokalitu v prehliadači telefónu. Tam sa potom môžete zaregistrovať. Registrácia teda prebehne na vašom telefóne, ak splníte základné podmienky registrácie.
 • Vklad a výber z účtu – táto funkcia je samozrejmosťou a nájdete ju tak v aplikácii v záložke Vklady a výbery. Všetko funguje rovnako ako na počítači.

Live stávky a live prenosy – vedeli ste, že cez aplikáciu môžete stávkovať aj naživo? V aplikácii môžete dokonca sledovať aj živé prenosy online.
Skorá výplata – vďaka tejto funkcii môžu byť výhry pri niektorých stávkach vyplatené o niečo skôr.

Funkcie mobilnej aplikácie Fortuna Vklad a výber Fortuna mobil

Fortuna mobilná aplikácia – Názory a hodnotenie

Každá mobilná aplikácia so sebou prináša klady aj zápory. Aplikáciu Fortuny sme testovali a pripravili si prehľad tých najdôležitejších výhod a nevýhod, ktorými sa táto apka vyznačuje. Výhod je však omnoho viac, nevýhod je menej a sú prakticky zanedbateľné, s ohľadom na faktory, ktoré tieto nevýhody pokrývajú.

Napríklad to, že nemáte iOS alebo Android neznamená, že nemôžete na vašom mobilnom zariadení tipovať. Taktiež nemožnosť registrovať sa priamo v apke vyriešite registráciou v mobilnej verzii webu.

Celkovo je Fortuna casino aplikácia na veľmi vysokej úrovni a spoločnosť Fortuna sa neustále snaží ju vylepšovať, takže sa určite máte na čo tešiť.

Výhody Fortuna aplikácie Nevýhody Fortuna aplikácie
Široká ponuka kurzov vrátane live stávok Nemožnosť registrácie v apke
Live stávky a živé prenosy Aplikácia Fortuna nie je k dispozícii v obchode Google Play
Možnosť disponovať bonusm Supertiket nie je podporovaný
Veľké množstvo štatistík a informácii
Možnosť prihlásiť sa pomocou Touch ID a Face ID v telefóne
Kontrola tiketu v aplikácii alebo skenovaním tiketu
Fortuna TV LIVE
Upozornenia na dostupné bonusy a výhodné možnosti stávkovania
Funkcia LIVE MatchTracker
Vernostné body priamo v aplikácii
Mobilné vklady a výbery
Vyhľadávanie pobočiek
Jednoduché a intuitívne používanie aplikácie

Pokiaľ ste novým hráčom spoločnosti Fortuna, nezabudnite sa pozrieť na Fortuna promo kód a hlavne ho nezabudnite počas registrácie použiť, aby ste získali ten najlepší možný vstupný bonus.

FAQ – Často kladené otázky

Ako si stiahnuť mobilnú Fortuna apku pre Android?

Stačí, ak prejdete na stránku iFortuny, kliknete v menu na záložku Mobilné stávkovanie a objaví sa pred vami kompletný návod na stiahnutie.

Ako si stiahnuť mobilnú apku Fortuna pre iOS (iPhone)?

Prejdite na stránku spoločnosti Fortuna, kliknite v menu na záložku Mobilné stávkovanie a objaví sa pred vami detailný návod, ako apku stiahnuť.

Ako si stiahnuť Fortuna mobilnú apku pre Windows?

Pre Windows Phone bohužiaľ aplikácia Fortuna nie je, ale na stránke v sekcii mobilné stávkovanie nájdete návod, ako na Windows zariadení tipovať.

Aký je rozdiel medzi mobilnou aplikáciou a iFortuna mobilnou stránkou?

Aplikácia Fortuna je dedikovaná pre určité typy zariadení, zatiaľ čo mobilný web je možné využívať bez ohľadu na to, na akom softvéri beží vaše mobilné zariadenie.

Prichádza Fortuna mobilná aplikácia s bonusom pre mobilné zariadenia?

Dedikovaný bonus za používanie mobilnej apky neexistuje, ale všetky ostatné bonusy, ktoré u Fortuny obdržíte, bude možné v aplikácii využívať.

Je aplikacia Fortuna plnohodnotnou náhradou webu?

Áno, mobilná Fortuna apka je úplnou a plnohodnotnou náhradou webu. Nájdete tu kompletnú kurzovú ponuku, funkcie, tikety a aj komunitu.