18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Synottip registracia – návod na vytvorenie účtu + jeho overenie (identifikácia)

Synottip registracia Vám umožní získať prístup ku kurzovým stávkam na rôznorodý výber domácich, zahraničných a celosvetových športových a spoločenských udalostí ako aj virtuálnych hier. Takisto ponúka prístup do virtuálneho kasína a k zaujímavým hrám o finančné výhry. Registrácia synottip zadarmo umožní vstúpiť do vernostného klubu Benefit Klub ako aj využiť štedré vstupné bonusy pre zákazníkov.

Synottip registracia – ako použiť odkaz na získanie bonusu?

Registračný bonus SynotTip je naozaj štedrý, a keď ukončite proces registrácie synottip, získate prístup k vstupnému bonusu 2000 € pre nových registrovaných hráčov ako aj k stávke bez rizika v hodnote 70€. Viac o tomto na našej stánke o registračných bonusoch synottip. Všetky tieto bonusy sa oplatí využiť, a ak už máte k dispozícii bonusový kód, môžete pri registrácii zadať aj ten. Bonusy, ktoré sú novým užívateľom pri registrácii ponúkané, týmto kódom ovplyvnené nebudú, teda môžete týmto spôsobom naraz využiť viacero veľmi výhodných bonusových ponúk.

SK Synottip Bonus Registracia

Registrácia Synottip – krok za krokom

V nasledujúcej sekcii Vám v jednoduchom návode predstavíme proces registrácie SynotTip či už z mobilného zariadenia alebo Vášho počítača. Proces registrácie zaberie maximálne do 20 minút, a ako sme už spomenuli, je samotná registrácia synottip zadarmo a prináša Vám množstvo výhod, ktoré stojí za to využiť. Takisto Vám objasníme ako sa dostať k bonusovým ponukám počas SynotTip registrácie a dôležité body v podmienkach používania, na ktoré treba prihliadať pri využívaní bonusov a služieb SynotTip.

Kroky registrácie Synottip – ako som si otvoril používateľský účet?

Synottip slovenská registrácia z pohodlia domova prostredníctvom Vášho počítača:

 1. Najprv otvoríte na Vašom počítači webový prehliadač a navštívite stránku synottip.sk. V hornej časti stránky pod položkami hlavného menu nájdete pás, v ktorom sa nachádzajú kolónky pre používateľské meno a heslo a tlačidlo slúžiace k prihláseniu do účtu online. Vedľa spomenutého tlačidla sa takisto nachádza tlačidlo slúžiace k otvoreniu registračného formulára. Najprv určíte Vaše používateľské meno a heslo. Takisto vyplníte emailovú adresu a telefónne číslo. Na telefónne číslo Vám príde SMS správa, ktorou overíte jeho platnosť.
 2. Po overení funkčnosti Vášho telefónneho čísla Vám bude umožnené prejsť ku kroku, v ktorom zadáte svoje osobné údaje. Táto stránka bude od Vás vyžadovať Vaše tituly, krstné meno a priezvisko, štátnu príslušnosť, rodné číslo a číslo občianskeho preukazu. V prípade cudzokrajnej štátnej príslušnosti Vašu identitu môžete overiť aj pasom. Takisto si tu budete môcť nastaviť prezývku, pod ktorou budete na online portáli SynotTip vystupovať.
 3. Ďalej od Vás bude požadované, aby ste nahrali sken Vášho dokladu totožnosti, ktorého číslo ste v predchádzajúcom kroku uviedli.
 4. Po elektronickom overení Vášho dokladu totožnosti od Vás bude požadované, aby ste uviedli údaje bankového účtu.
 5. Po dokončení SynotTip registrácie budete mať k dispozícii účet na SynotTip.

Kroky Registrácie Synottip

Synottip – uvítací bonus a propagačné akcie

Tu vám predstavíme vstupné bonusy, ktoré SynotTip registrácia ponúka a spôsob ako sa dajú využiť.

 1. Stávka bez rizika v hodnote 70€
  Tento bonus znamená, že môžete vytvoriť tiket v hodnote 70€ bez toho, aby ste použili, a tým pádom riskovali, svoje peniaze. Viaže sa však naň pár podmienok. Stávka, v ktorej je využitý musí byť sólo stávka, i.e. nie akumulátor ani iný druh stávky na viacero udalostí. Takisto sa musí jednať o stávku predzápasovú, čo eliminuje možnosť využitia tohto bonusu na čím ďalej tým populárnejšie live stávkovanie. Pre aktiváciu tohto bonusu nie je nutné podniknúť žiadne ďalšie kroky, aktivuje sa automaticky po SynotTip registrácii. Je však viazaný na výšku Vášho prvého vkladu, a pre získanie maximálnej hodnoty 70€ musí byť Váš prvý vklad v hodnote väčšej alebo rovnej 70€. Nejedná sa tým pádom o stávku úplne zadarmo. Takisto Vám tento bonus prepadá, ak predáte tiket stávky s ním spojenej.
 2. 100% vstupný bonus na vklad do 2000€ je viazaný na výšku vkladu, ako už napovedá názov. Ďalšou podmienkou je pretipovať šesťnásobok bonusu na tiketoch s aspoň 3 stávkovými príležitosťami. Každá z týchto príležitostí musí mať kurz aspoň 1,40.
  V tomto prípade sa bonus vzťahuje na predzápasové stávky ako aj na stávky live.

Synottip registrácia – verzia pre mobilné zariadenia

Synottip slovenská registrácia odkiaľkoľvek pomocou akéhokoľvek inteligentného telefónu so systémom Android alebo iOS. Pre oba existuje mobilná aplikácia SynotTip, v ktorej je takisto možné uskutočniť registráciu na SynotTip. Môžete sa takisto zaregistrovať cez webový prehliadač v mobilnom zariadení. Najprv otvoríte na smartfóne webový prehliadač a navštívite stránku synottip.sk, alebo otvoríte aplikáciu SynotTip.

Na mobilnom webe nájdete prehľad dostupných funkcií a ponúk, rovnako ako na stránke pre počítače. V hornej časti stránky pod položkami hlavného menu nájdete pás, v ktorom sa nachádzajú kolónky pre používateľské meno a heslo a tlačidlo slúžiace k prihláseniu do účtu online. Vedľa spomenutého tlačidla sa takisto nachádza tlačidlo slúžiace k otvoreniu registračného formulára.

 1. Najprv si určíte Vaše používateľské meno a heslo.Vyplníte emailovú adresu a telefónne číslo. Na telefónne číslo Vám príde SMS správa, ktorou overíte jeho platnosť.
 2. Po overení funkčnosti Vášho telefónneho čísla bude potrebné zadať osobné údaje. Budú od Vás vyžadované Vaše tituly, krstné meno a priezvisko, štátnu príslušnosť, rodné číslo a číslo občianskeho preukazu. V prípade cudzokrajnej štátnej príslušnosti Vašu identitu môžete overiť aj pasom. Takisto si tu budete môcť nastaviť prezývku, pod ktorou budete na online portáli SynotTip vystupovať.
 3. Ďalej od Vás bude požadované, aby ste nahrali sken Vášho dokladu totožnosti, ktorého číslo ste v predchádzajúcom kroku uviedli.
 4. Po overení Vášho dokladu totožnosti od Vás bude požadované, aby ste uviedli údaje bankového účtu.
 5. Po dokončení SynotTip registrácie budete mať k dispozícii účet na SynotTip.

Zrušiť registráciu SynotTipu je ľahké, v sekcii Môj Účet položky Nastavenia.

Mobilná Aplikácia SynotTip SK

Niekoľko myšlienok o podmienkach používania

Podmienky registrácie na SynotTip sú regulované slovenskými zákonmi o hazardných hrách. Samozrejmosťou je minimum 18 rokov veku. Ďalšou dôležitou súčasťou podmienok používania je odsek ohľadne BENEFIT karty, fyzickej karty spojenej s Vaším účtom ktorá Vám bude doručená alebo odovzdaná podľa toho kde a ako sa zaregistrujete.

Podmienky jej používania pokrývajú hlavne prípady, kedy by Vám kartu odcudzili, prípadne by bola vadná alebo poškodená či už Vašim alebo iným zavinením.
Zrušiť registráciu synottipu je podľa podmienok používania možné kedykoľvek.

Ako stávkovať na Synottip?

Stávky nájdete či už v aplikácii alebo na webe pod tlačidlom Kurzové Stávky na ľavej strane hlavného menu. Potom môžete vyberať zo širokého výberu športov a spoločenských udalostí v stĺpcovom menu na ľavej strane, a po výbere konkrétneho športu takisto vybrať ligu či divíziu, prípadne šampionát alebo inú súťaž, a pozrieť si kurzy vydané na jednotlivé udalosti danej príležitosti.

Spôsoby výberu a vkladu v systéme Synottip

Vklad na Váš účet SynotTip môžete urobiť z bankového účtu, ktorý ste s ním pri SynotTip registrácii spojili, alebo ako platbu kartou. V oboch prípadoch je vklad bez poplatku, a minimálny vklad je iba 1€.
Výber z účtu SynotTip je možný prevodom späť na Váš bankový účet, alebo na pobočke pomocou Vašej BENEFIT karty z terminálu. V oboch prípadoch je bezplatný.

Systém zákazníckych služieb Synottip

Zákaznícke služby SynotTip sú pripravené Vám pomôcť, ak by ste mali nejaké problémy či už pri registrácii SynotTip alebo iných úkonoch s Vašim SynotTip účtom. Sú k dispozícii na e-maili nepretržite a telefonicky denne od 08:00 do 00:00. Telefonický kontakt na zákaznícku podporu je bezplatný.

FAQ

V tejto sekcii stručne zodpovedáme otázky, na ktoré sa nás najčastejšie pýtate po prečítaní nášho článku. Dúfame, že Vám naše odpovede budú užitočné.

Kto má prístup k registrácii Synottip?

Slovenská registrácia na SynotTip.sk je zadarmo, a má k nej prístup ktokoľvek s platným dokladom totožnosti, telefónnym číslom, emailovou adresou a účtom v akejkoľvek banke. Podmienky registrácie SynotTip umožňujú používanie širokému spektru užívateľov.

Môžem sa na Synottip zaregistrovať telefonicky?

Na SynotTip nie je možné proces registrácie absolvovať telefonicky, je možné zadarmo sa registrovať na pobočke stávkovej kancelárie alebo online cez aplikáciu v mobilnom zariadení alebo web.

Existuje bonusový kód Synottip, do ktorého sa zaregistrujete?

Bonusový kód SynotTip je možné zadať v procese registrácie, nie je to však nutné a neovplyvní to Vaše registračné bonusy, ktoré sú ponúkané každému novému zákazníkovi.