18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Fortuna stávkovanie v roku 2023

Hľadáte spoľahlivú a overenú stávkovú kanceláriu, kde by ste mohli tipovať z kadekoľvek, kde je pripojenie na internet? Pozrite sa na najdôležitejšie informácie o tom, čo ponúka Fortuna stávkovanie. Od bonusu, cez kurzovú ponuku či live stávky, až po mobilné tipovanie.

Fortuna

  • Valid bookmaker in UK
  • Tested & Verified on 2 októbra 2023

Fortuna stávkovanie na Slovensku

Stávková kancelária Fortuna patrí medzi plne licencované a regulované spoločnosti.

Na území Slovenskej republiky tak môže operovať bez obáv a pre vás ako tipérov to znamená, že vaše finančné prostriedky sú vo Fortune v bezpečí.

Vždy sa uistite, že tipujete u licencovanej spoločnosti, inak sú vaše peniaze v ohrození a je len veľmi ťažké získať ich späť v prípade, že sa daná nelicencovaná spoločnosť pokúsi okradnúť vás.

Stávková kancelária Fortuna je legitímna firma, ktorá spĺňa všetky kritéria stanovené zákonom, preto je naozaj bezpečné zvoliť si práve tohto bookmakera.

Fortuna stávkovanie s extra peniazmi? Použite promo kód!

Fortuna kurzové stávkovanie s bonusom? Žiadny problém!

Použite náš unikátny Fortuna promo kód a začnite tipovať s jedným zo skvelých Fortuna bonusov! Náš skvelý Fortuna bonusový kód zabezpečí, že získate najvyšší možný vstupný bonus, aký len ide.

Čo tak napríklad začať vaše Fortuna online stávkovanie so stávkou bez rizika v hodnote 30 €? Alebo s bonusom až 1 000 € na váš prvý vklad? Stávková kancelária Fortuna vám ponúka hneď niekoľko vstupných bonusov, ktoré si za okamih predstavíme.

Je len vás, ktorý z nich si pri registrácii vyberiete. Použite náš Fortuna promo kód a bonus je váš!

Fortuna stávkovanie bonus

Bonus 100% až do 1 000 € na stávky vo Fortune

Stávková kancelária Fortuna ponúka novým zákazníkom vstupný bonus až 1 000 € na prvý vklad. Stačí, keď sa zaregistrujete, vyberiete tento bonus počas registrácie vo formulári, zadáte náš promo kód a bonus je váš!

Fortuna stávkovanie je tak hneď zo začiatku o niečo veselšie, keď máte k dispozícii tak vysoký vstupný bonus.

Pravidlá a podmienky bonusu

Každý vstupný bonus prichádza z určitými pravidlami a podmienkami pretočenia. Stávková kancelária Fortuna vám nemôže len tak dať 1 000 €.

Vstupný bonus 1 000 € je vkladový bonus, teda výška vašeho prvého vkladu sa zdvojnásobí až do výšky 1 000 €.

Pravidlá a podmienky bonusu

Bonus je možné získať, ak ste novým zákazníkom Fortuny a prejdete procesom registrácie. Následne uskutočnite prvý vklad v minimálnej výške 10 € a stávková kancelária Fortuna vám tento vklad zdvojnásobí.

Pokiaľ vložíte viac, ako tisícku, bonus bude mať stále hodnotu 1 000 €. Podmienky pretočenia sú nastavené tak, že vstupný bonus musíte prestávkovať 14-krát na tiketoch s kurzom aspoň 2.00.

Na aktiváciu bonusu máte 10 dní, rovnako tak aj na prvý vklad. Podmienky pretočenia musíte splniť do 90 dní.

Vstupný bonus Stávka za 30 € bez rizika + 30 Free spinov

Čo tak kombinácia vstupného bonusu v podobe stávky bez rizika a k tomu free spiny zadarmo na otestovanie sekcie Fortuna Vegas?

Ako nový hráč vo Fortune si môžete vybrať aj tento bonus, ktorý vám vráti váš vklad na prvú stávku za predpokladu, že nevyhráte. Stávka bez rizika je naozaj obľúbenou formou vstupného bonusu. A keď k tomu dostanete aj free spiny tak je to len veľké plus.

30 Free spinov

Pravidlá a podmienky bonusu

Na bonus má nárok každý nový zákazník, ktorý sa zaregistruje vo Fortune.

Po overení totožnosti a uskutočnení prvého vkladu sa bonus aktivuje a vklad váš prvý tiket vám bude v prípade prehry vrátený až do výšky 30 €.

Kurz zápasu na tikete, alebo aj za predpokladu, že na ňom máte viaceré zápasy, musí byť minimálne 2.00. Na aktiváciu bonusu máte 7 dní. Rovnako tak aj na uzatvorenie prvého tiketu, na ktorý sa bonus vzťahuje.

Vklad aspoň 10 eur aktivuje bonus 30 Free spinov na hru White King v sekcii Fortuna casino. Free spiny treba odohrať od získania do 7 dní.

Fortuna vstupný bonus 30 € + VOYO na polroka zdarma

Stávka bez rizika za 30 € a k tomu predplatné streamovacej služby VOYO na 6 mesiacov zadarmo?

Fortuna vstupný bonus 30 eur

Získajte tento ojedinelý a špeciálny vstupný bonus vo Fortune ešte dnes! Stačí sa zaregistrovať, použiť náš skvelý Fortuna promo kód a bonus je váš!

Pri stávke bez rizika si môžete bez obáv tipnúť za 30 € na zápas alebo zápasy a ak prehráte, vklad vám bude v plnej sume vrátený. A k tomu si budete môcť užívať streamovaciu služby VOYO polroka zdarma. Sledovať tak napríklad môžete aj živé prenosy zo slovenskej Fortuna ligy, ale aj kopu ďalších vecí.

Pravidlá a podmienky bonusu

Tento vstupný Fortuna bonus platí pre nových zákazníkov, ktorý sa plne zaregistrujú a overia svoju totožnosť. Aby bonus v podobe stávky na prvý tiket bez rizika mohol byť aktivovaný, musí mať tiket kurz aspoň 1.50 a minimálny vklad 10 €.

Za predpokladu, že ste počas registrácie zadali platnú emailovú adresu, stávková kancelária Fortuna vám do 3 pracovných dní pošle prístupový kód na VOYO.

Mobilné stávkovanie Fortuna

Stávková kancelária Fortuna – iFortuna kurzové stávkovanie

Čo na vás čaká, pokiaľ sa rozhodnete zaregistrovať sa tipovať vo Fortune? Poďme sa spoločne pozrieť na sekciu kurzových stávok. Či už ste profesionálny, alebo len rekreačný tipér, určite oceníte veľké množstvo stávkových možností.

Fortuna ponúka širokú škálu nielen športových udalostí a líg, ale tiež radu stávkových možností na samotné stávky na konkrétne zápasy.

Nemusíte tak mať obavy, že by ste jeden z ich skvelých bonusov nemali ako využiť.

Kurzová ponuka

V kurzovej ponuke nájdeme širokú škálu možností. Nechýbajú populárne športy, ale nájdete tu aj rôzne e-športy, live stávky, ale aj menej populárne športy či iné udalosti.

Najväčšie zastúpenie tu má pochopiteľne futbal. Tipnúť si môžete na zápasy nejednej futbalovej ligy.

A to aj v tých nižších ligách. Chýbať nesmú ani zápasy Fortuna ligy, ale tiež veľké turnaje ako Liga majstrov či Európska liga. V prípade niektorých zemí máte možnosť tipovať aj na veľmi nízke ligy, ako napríklad na anglickú tretiu či štvrtú ligu.

Ďalším hojne zastúpeným športom je tenis. Samozrejmosťou sú všetky štyri Grand Slamy roka. Nájdete tu však aj veľké množstvo turnajom v oboch rebríčkoch ATP aj WTA, takže núdza o zápasy naozaj nie je – a to počas celého roka.

Ďalšími športami s veľkým zastúpení v kurzovej ponuke sú najmä ľadový hokej a basketbal, stále viac populárna MMA a iné bojové športy, ale tiež hádzaná či volejbal.

Ak ste však priaznivcom niektorého z menej populárnych športov, nájdete tu napríklad stolný tenis, šípky, snooker a mnoho ďalších.

A aby toho nebolo dosť, môžete si tipnúť aj na rôzne svetové udalosti, napríklad na politiku, alebo spevácke súťaže. Nechýbajú ani e-športy.

Stávkové možnosti vo Fortune

Keď už viete, že športov, líg a udalostí je v kurzovej ponuke naozaj dostatok, možno sa pýtate, ako je to zo samotnými kurzami, na ktoré si môžete staviť.

Tu platí pravidlo, že čím populárnejšia liga a šport, tým máte viac stávkových možností v rámci jednotlivých zápasov.

Keď si vyberiete zápas Ligy majstrov, tak naň budete mať neporovnateľne viac možností, ako tomu bude u štvrtej anglickej ligy. Základnými stávkami sú 1X2, polčasový výsledok, počet gólov a zväčša i presný výsledok či stávka polčas / konečný výsledok.

Pri veľkých zápasoch môžete tipovať aj na špeciálne kurzy, ako napríklad strelec gólu, alebo počet rohových kopov či žltých kariet. Vo Fortuna je naozaj na čo tipovať. Ich kurzová ponuka patrí medzi tie najkvalitnejšie.

Live stávky

Fortuna má naozaj skvelú sekciu pre live stávky. Tá prichádza spolu s live TV. Sledujte živé prenosy na Fortuna TV! Čo sa týka kurzovej ponuky v sekcii live stávok, tak je zrovnateľná s tou s predzápasovými stávkami.

Nájdete tu veľké množstvo stávok naživo, ku ktorým je čast možné sledovať live stream. Zápasy, ktoré prenosy naživo nemajú, sú väčšinou doplnené o infografiku s priebehom zápasu.

Fortuna kurzy

Kurzy majú u Fortuny skutočne solídnu hladinu a konkurujú aj tým najväčším spoločnostiam. Z času na čas sú dokonca tými najvyššími na trhu, čo je, samozrejme, dobré pre vás.

Fortuna má nastavené kurzy na všetky zápasy relatívne vysoko. Samozrejme, že každý zápas je jedinečný a stávkové kancelárie nastavujú kurzy zhruba rovnako, nie však úplne totožne.

Fortuna stávkovanie – Všetky druhy stávok

Spoločnosť Fortuna má pre svojich zákazníkov pripravené rôzne druhy klasických, ale aj špeciálnych stávok, ako napríklad také, kde získate zvýhodnený kurz. Poďme sa spolu pozrieť na tieto stávky.

Stávky SOLO

Sólo tiket predstavuje taký tiket, na ktorom sa nachádza len jeden jediný zápas. Kurz tohto zápasu sa vynásobí s vašim vkladom na tiket, a výsledok následne určuje vašu potenciálnu výhru.

Stávky AKO

AKOvka je druh stávky, kde na jednom tikete máte viac, než jeden zápas. Kurzy na takomto tikete sa násobia a výsledný kurz je vynásobený vkladom. Tieto premenné určujú potenciálnu výhru.

Maxikombi tiket

Kombinované tikety znamenajú, že vami vybrané zápasy môžete zoraďovať do skupín. Zápasy v jednej skupine predstavujú akoby samostatný tiket. Následne si vyberáte kombinácie, napr. 2 zo 6 čo znamená, že máte 6 skupín a minimálne dve skupiny musia byť výherné. Čím viac výherných skupín a kombinácii, tým vyššia výhra.

Stávky EXPERT

Tento typ stávky je v podstate AKO stávka, ktorá je zložená z 10 vopred vybraných stávkových príležitostí. Pri uhádnutí všetkých stretnutí v rámci jedného kola vybraného EXPERTA obdržíte k svojej výhre finančný bonus.

Výška tohto bonusu je až 1 111 €. Avšak platí, že ak je v jednom kole stávky EXPERT viac než jeden výherný tiket, bonus je rozdelený podľa výšky vsadených vkladov na výherných tiketoch. Minimálny vklad na stávky EXPERT je jedno euro.

Profistávka

Táto stávka je dostupná ako pre registrovaných, tak aj pre neregistrovaných zákazníkov, pretože ju je možné uzavrieť len na pobočke.

Je to stávka, pri ktorej neplatíte manipulačný poplatok. Podmienkou je, že vklad musí byť minimálne 50 € a kurz na tikete minimálne 3.50 pri SOLO stávke a 2.50 pri AKO stávke.

Favorit Plus

V kurzovej ponuke stávkovej kancelárie Fortuna nájdete niekoľko desiatok futbalových, hokejových, tenisových, či basketbalových zápasov, na ktoré je možné uzavrieť Favorit Plus tip.

Vďaka tejto stávke môžete vyhrať viac, ako pri klasickej stávke, pretože má zvýhodnený kurz. Pri stávke Favorit Plus si môžete na tiket pridať zvýhodnený kurz na favorita, a to v závislosti od počtu ďalších stávkových príležitostí na tikete.

Terno dňa

Terno dňa je principiálne v podstate totožné, ako stávka Favorit Plus. Z kurzovej ponuky si môžete vybrať zápasy so zvýhodneným kurzom a zaradiť ich môžete na ľubovoľné AKO a kombinované tikety.

Ako u Fortuny uzatvoriť stávku?

Fortuna kód

Po úspešnej registrácii (behom ktorej ste nezabudli na náš Fortuna promo kód) sa prihláste do svojho hráčskeho účtu a na ľavej strane obrazovky budete mať kurzovú ponuku.

Vyberte si šport a následne sa vám zobrazí kompletný zoznam líg a súťaží v rámci tohto športu. Potom už len stačí vybrať konkrétny zápas a pred vami sa zobrazí kompletná ponuky kurzov práve na tento zápas.

Kliknutím na kurz u príslušnej možnosti stávky sa otvorí nový tiket na pravej strane obrazovky. Tiketov si zároveň môžete pripraviť hneď niekoľko. Týmto spôsobom si môžete na tiket pridať ľubovoľný počet zápasov. Môžete si tiež zvoliť typ tiketu. Keď budete s tiketom spokojný, stačí už len určiť vklad a uzavrieť tiket.

Fortuna stávkovanie je naozaj jednoduché!

Doplnkové funkcie a ďalšie sekcie vo Fortune

Fortuna je viac než len stávková kancelária. Ponúka vlastnú komunitu tipérov, kde môžete zdieľať svoje názory s ostatnými.

Taktiež máte možnosť zapájať sa do rôznych súťaží a promo akcí. Samozrejmosťou je aj výsledkový servis, štatistiky a zbieranie klubových bodov.

Fortuna promo akcie a Klubové body

Ponuka vstupných bonusov pre nových zákazníkov je viac než štedrá. Čo však robiť, keď ste existujúci tipér?

Aj na tých vo Fortune mysleli a pravidelne začleňujú do svojej ponuky rôzne súťaže o rozličné ceny. Preto aj keď už nemáte nárok na vstupný bonus, stále máte mnoho možností, ako získať extra peniaze. A to ako do sekcie kurzových stávok, tak aj do sekcie Vegas. Okrem toho môžete ťažiť s vernostného programu a zbierať klubové body.

Uzatváraním tiketov zbierate klubové body, ktoré následne môžete použiť miesto peňazí ako vklad na váš tiket.

Za každých 500 nazbieraných bodov máte vklad na tiket v hodnote 1 €. Čím viac tipujete, tým viac bodov a tiketov zdarma môžete uzatvoriť.

Za každé jedno euro získate 2 klubové body. Jedinou podmienkou je, že tiket musí mať kurz aspoň 2.00.

Fortuna Vegas a Casino

Fortuna nie je len stávkovou kanceláriou. Áno, je to ich hlavným zameraním a Fortuna a ko stávková kancelária začínala a spravila si tak aj svoje meno.

Avšak v súčasnosti je to aj relatívne kvalitné online casino, ktoré ponúka svojim zákazníkom veľký výber casino hier, najmä teda hracích automatov.

Možnosť zmeniť prostredie kurzových stávok a vyskúšať sa odreagovať na jednom z automatov nemusí byť zlý nápad. Pokiaľ ste si k tomu vybrali bonus 30 € + 30 free spinov, tak si sekciu Vegas môžete vyskúšať zdarma.

Ak vás zaujíma, či Fortuna ponúka bonusy aj do tejto sekcie, tak verte či nie, je ich ešte viac, než do sekcie Fortuna stávkovanie.

Nájdete tu napríklad vkladový bonus až 5 000 €, alebo populárny vstupný bonus v podobe 333 free spinov, či dokonca kombináciu vkladového bonusu a voľný hier zdarma.

Naozaj vám odporúčame pozrieť sa aj do sekcie Vegas, kde nájdete kvalitné hry od svetových dodávateľov softvéru, ako napríklad Playtech či Apollo. Nechýbajú ani hry od Kajotu a Synotu.

Mobilné tipovanie Fortuna

Ste práve na cestách a jediným elektronickým zariadením, ktoré pri sebe máte je váš mobil či tablet?

Pokiaľ máte pripojenia na internet, potom pokiaľ je tam internet tipovať odkiaľ chcete vďaka skvelej Fortuna mobilnej aplikácii. Kurzová ponuka je rovnaká, ako všade inde. Uzatvárať stávky na obľúbené zápasy tak je možné skutočne odkiaľkoľvek.

Aplikácia pre iOS (iPhone / iPad)

Mobilná aplikácia je dostupná pre zariadenia od spoločnosti Apple, ktoré pracujú na platforme iOS.

Aplikáciu stačí stiahnuť z App Store a za predpokladu, že máte registráciu úspešne za vami, môžete sa prihlásiť a okamžite začať tipovať.

Aplikácia pre Android

Pre majiteľov zariadení fungujúcich na platforme Android je mobilná aplikácia pre Fortuna mobilné stávkovanie taktiež k dispozícii. Všetky aplikácie sú plnohodnotné a ponúkajú to, čo nájdete aj na samotnom webe.

Mobilná verzia Fortuny

Pokiaľ vaše zariadenie nepracuje ani na jednej z vyššie spomenutých platforiem, môžete využiť mobilnú verziu webu Fortuny, ktorá je prispôsobená mobilným zariadeniam.

Na to, aby ste si mohli užívať mobilné stávkovanie Fortuna aj na cestách nepotrebujete nevyhnutne mobilnú aplikáciu.

Mobilná verzia webu je skvelou alternatívou k aplikácii a aj v prípade, že disponujete zariadením, pre ktoré existuje mobilná aplikácia, nemusíte si ju sťahovať, pokiaľ nechcete – skvele postačí práve mobilný web Fortuny.

Vklady a výbery vo Fortune

Bonusy, promo kód, ako a na čo je možné uzatvárať stávky na webe Fortuny už vieme. Ako je však možné vkladať a vyberať finančné prostriedky zo svojho hráčskeho konta?

Vo Fortune máte možnosť platiť a uskutočňovať vklady niekoľkými spôsobmi.

Výbery

Čo sa týka výberov tak tu veľmi na výber nemáte. Jediné dve možnosti, ktoré Fortuna svojim zákazníkom ponúka, že bankový prevod, alebo výber na pobočke.

Každopádne samotný bankový prevod je bez limitov, takže pokiaľ nevyberáte menšiu sumu, alebo nemáte pobočku za rohom, tak je to aj tak všeobecne najčastejšia metóda výberov.

Vklady

Medzi najpopulárnejšiu metódu vkladov sa dnes považujú platobné karty. Vo Fortune môžete platiť debetnými aj kreditnými kartami Visa, MasterCard, či Maestro.

Vklady a výbery vo Fortune

Ak však chcete vložiť na účet vyššiu sumu peňazí, využite bankový prevod, ktorý je úplne bez limitov.

Ďalším obľúbeným variantom je vklad priamo na niektorej z pobočiek Fortuny po celom Slovensku.

Tými menej populárnymi metódami sú Fortuna kupón, ktorý je možné zakúpiť v trafike, alebo predplatená karta Paysafecard. Využiť aktuálne môžete aj ApplePay.

Fortuna zákaznícka podpora

Narazili ste na nejakú nepríjemnosť, alebo len jednoducho neviete nájsť odpoveď na vašu otázku?

Obrátiť sa môžete na centrum pomoci zákazníkom, ktoré je pre vás k dispozícii a ktoré sa bude snažiť vyriešiť vaše problémy, alebo zodpovedať vaše otázky.

Trochu smutné je, že Fortuna pre svojich klientov neponúka možnosť kontaktovať agenta centra pomoci live chatom, čo je v dnešnej dobe veľmi populárny variant.

Zákaznícke centrum je možné kontaktovať pomocou telefonickej linky, ktorú nájdete priamo na stránke operátora Fortuna.

Taktiež tam nájdete kontaktný formulár, ktorý po vyplnení odošlete a spoločnosť sa vás bude v čo najkratšom možnom čase pokúšať kontaktovať pomocou emailovej adresy, ktorú zadáte.

Je ponuka stávok Fortuna najlepšia na Slovensku?

Fortuna nepochybne patrí medzi najlepšie stávkové kancelárie na slovenskom trhu. Ich kurzová ponuka je obrovská a uspokojí všetkých tipérov.

Uzatvárať svoje stávky môžete na všetky populárne športy a podujatia. Nechýbajú však ani nižšie ligy či netradičnejšie stávky na e-športy a menej obľúbené športy.

Mobilné stávkovanie nemá chybu a pokiaľ chcete tipovať pomocou svojho mobilného zariadenia, nepotrebujete k tomu nevyhnutne mobilnú aplikáciu, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android.

Tipovať môžete aj pomocou mobilného webu z akéhokoľvek mobilného zariadenia.

Okrem toho tu momentálne môžete získať skvelý vstupný bonus podľa vašeho výberu – či už je to vstupný bonus na vklad, či stávka bez rizika, alebo bonus k prvej stávke.

Pri registrácii nezabudnite použiť náš skvelý a unikátny Fortuna promo kód, ktorý vám zabezpečí ten najlepší možný bonus, aby ste tak začali tipovať s extra peniazmi!

Zodpovedné hranie

Určite sme všetkými desiatimi za zábavu a všetko to vzrušenie, ktoré zo sebou tipovanie a hazard prinášajú. Nesmieme však zabúdať aj na negatívnu stránku, ktorú to potenciálne môže mať. Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát. Preto platí zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov. Nezabúdajme ani na možné zdravotné riziká, ktoré s tým môžu byť spojené. Preto neváhajte kontaktovať pomoc, pokiaľ to potrebujete.

FAQ – Často kladené otázky

Prečítajte si časté otázky, ktoré od vás dostávame a ušetrite čas hľadaním informácii!

Existuje promo kód do sekcie Fortuna stávkovanie?

Áno. Vstupný Fortuna promo kód nájdete tu na našej stránke. Pokiaľ ste novým zákazníkom, nezabudnite použiť bonusový kód počas registrácie, čím si zabezpečíte ten najvyšší možný vstupný bonus.

Aký je aktuálny vstupný bonus na Fortuna tipovanie?

Fortuna stávková kancelária ponúka hneď tri vstupné bonusy do sekcie kurzových stávok. Všetky tri bonusy spolu s podmienkami a pravidlami nájdete v tomto článku o niečo vyššie.

Mám možnosť tipovať na cestách? Existuje mobilná aplikácia Fortuna?

Spoločnosť Fortuna ponúka jednu z najlepších mobilných aplikácii na trhu. Aplikácia je dostupná pre obe najpopulárnejšie platformy – Android, aj iOS (iPhone / iPad). Využiť tiež môžete mobilnú verziu webu prispôsobenú práve pre mobilné zariadenia.

Aké platobné metódy nájdem vo Fortune?

Všetky možnosti vkladov a výberov nájdete detailne popísané vyššie v tomto článku. Základnými platobnými metódami sú najmä platobné karty, bankový prevod, či vklad a výber priamo na pobočke.

Na čo všetko si môžem staviť u stávkovej kancelárie Fortuna?

Fortuna má jeden z najširších kurzových lístkov. Nájdete tu stávky na všetky populárne športy, ligy a súťaže spolu s tými menej obľúbenými. Tipnúť si môžete aj na rôzne politické a iné udalosti, ako aj na e-športy.