18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Tipsport recenzie: naše hodnotenie

Tipsport je lídrom na slovenskom stávkovom trhu. A to nielen vďaka svojej modernej mobilnej aplikácii pre smartfóny.
Táto Tipsport recenzia obsahuje všetky dôležité informácie, ktoré by vás mohli zaujímať. Od bonusov, cez kurzy až po spôsoby platby. Všetko sme to pre vás zistili.

Tipsport bonus 4000 € + 30 € zadarmo
18+| Získajte zadarmo 30 €, vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €! Full T&Cs
Bonus 7 777 EUR + až 100 otočení zdarma
18+|Noví hráči v Tipsport Kasíne môžu získať vstupný bonus až do 7 777 EUR a 100 voľných zatočení pri prvom vklade. Bonus je podmienený dvadsaťnásobným pretočením, čo znamená vsádzanie 155 540 EUR. Hry sú dostupné na rôznych zariadeniach od rôznych výrobcov, vrátane Adell, Apollo, E-Gaming, a ďalších. Full T&Cs

Tipsport recenzie – vstupné bonusy: 5/5 ⭐

Teraz sa dostávame k časti o Tipsport bonuse. Po registrácii v Tipsporte a overení vašej totožnosti vás stávková kancelária okamžite odmení bonusom 30 €. Ten potom môžete použiť na stávkovanie na svoj obľúbený šport.

Hlavným dôvodom, prečo sa k Tipsportu každý deň pridáva toľko stávkarov, je okrem iného to, že ponúka vstupný bonus až do výšky 4 000 € len za to, že na platformu vložíte svoj prvý vklad. Podmienkou je splnenie všetkých podmienok bonusu.

Ak chcete získať celý bonus 4 000 €, musíte do 1 roka od prvého vkladu vložiť 10-krát. A to pri dennom stávkovaní v celkovej výške maximálne 1 000 €.

Po splnení podmienok vám budú výhry pripísané postupne.

Tipsport bonus 4000 € + 30 € zadarmo
18+| Získajte zadarmo 30 €, vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €! Full T&Cs

Tipsport casino bonus € 7,777 a 100 roztočení zadarmo

Ak sa rozhodnete vstúpiť do Tipsport kasína, nenechajte si ujsť 100% bonus za prvý vklad, ktorý je až do výšky 7 777 €. Okrem toho pri registrácii získate 100 roztočení zadarmo. Radi vám prezradíme, ako na to.

Po vykonaní registrácie v Tipsporte si budete môcť aktivovať špeciálny Tipsport bonus pre hráčov kasína. Ten vám bude pripísaný po splnení stanovených podmienok, ako napríklad 20-násobné roztočenie bonusu v priebehu 30 dní.

Potom získate bonus vo výške vášho prvého vkladu.

Bonus 7 777 EUR + až 100 otočení zdarma
18+|Noví hráči v Tipsport Kasíne môžu získať vstupný bonus až do 7 777 EUR a 100 voľných zatočení pri prvom vklade. Bonus je podmienený dvadsaťnásobným pretočením, čo znamená vsádzanie 155 540 EUR. Hry sú dostupné na rôznych zariadeniach od rôznych výrobcov, vrátane Adell, Apollo, E-Gaming, a ďalších. Full T&Cs

Tipsport ponuka kurzov – Tipsport SK kurzy: 5/5 ⭐

S ponukou kurzov stávkovej kancelárie Tipsport sa môžu porovnávať i tie najväčšie zahraničné stávkové kancelárie, nehovoriac o slovenských stávkových kanceláriách.

Medzi tie najobľúbenejšie športy patrí napríklad futbal, v rámci ktorého si môžete vybrať z veľmi širokej škály dostupných líg či turnajov, či už sa jedná o celosvetovo populárne, tuzemské alebo aj menej vyhľadávané športové udalosti.

Kvalitná je napríklad aj Tipsport ponuka v stávkach na ľadový hokej, taktiež tu môžete nájsť mnoho líg, turnajov aj samotných stávkových príležitostí. To isté možno povedať aj o ponuke športov ako trebárs tenis či basketbal.

Tipsport SK kurzy | Tipsport recenzie

Rovnako ako sesterská stávková kancelária Chance, vypisuje Tipsport i spoločenské Tipsport kurzové stávky. Hráči si môžu vsadiť napríklad na voľby do parlamentu, kurz NBS, výhercu Oskara, prezidentské voľby či voľby okolitých zemí.

Tipsport tiež vydáva vlastné losy, ktoré je možno zakúpiť na ktorejkoľvek z viac ako 500 pobočiek po celom Slovensku.

Pravdepodobne najpopulárnejším stieracím losom je Kráľovská 7, ale ostatné losy, ako je Diamantová 7, Výplata, Kris&Kros, Hráčov klub, Trezor, alebo Buď milionárom majú tiež mnoho verných priaznivcov.

Od roku 2015 Tipsport ponuka obsahuje aj ázijské handicapy. Samozrejmosťou sú Tipsport kurzové stávky na presné sety, kurzové stávky na postup v jednotlivých kolách pri playoff, predĺženie, strelcov gólov, a mnohé ďalšie. Tipsport tipovanie vám teda ponúka široké možnosti.

Náš názor: Skvelá ponuka kurzov robí zo stávkovania v Tipsport radosť.

Výška kurzov – Tipsport recenzie: 4/5

Na hráčoch naozaj nešetrí, či už sa jedná o Tipsport sk kurzy na klasické športy, ako je futbal a ľadový hokej alebo menej populárne športy, ako je volejbal a softball. Tipsport tipovanie je teda výhodné aj v tejto oblasti.

Náš názor: Výhodné kurzy patria k Tipsportu odjakživa a určite to tak bude i naďalej.

Mobilná Tipsport aplikácia – Tipsport recenzie: 4/5

Tipsport ako prestížna stávková kancelária a online kasíno ponúka svojim používateľom nielen prehľadnú webovú stránku, ale aj modernú aplikáciu pre Android, iOS a HarmonyOS. Aplikácia Tipsport vám umožní pohodlne vsádzať a zároveň sledovať zápasy naživo odkiaľkoľvek.

A čo všetko môžete v aplikácii robiť? Tu je ich prehľad:

  • Podávať stávky pred zápasom;
  • Podávať stávky naživo;
  • Archív výsledkov;
  • Zrušenie stávok;
  • História stávok;
  • a ďalšie funkcie.

Ak máte telefón, ktorý z nejakého dôvodu nepodporuje aplikáciu, odporúčame vám prejsť na mobilnú stránku m.tipsport.sk vo vašom telefóne. Mobilná verzia funguje rovnako ako verzia pre PC, takže vám nič neunikne.

Tipsport aplikácia funguje dobre a je bezpečná. Tipsport bol prvou spoločnosťou na slovenskom trhu, ktorá prišla s aplikáciou. Po nej nasledovali aj ďalšie.

Tipsport recenzie: Tipsport aplikáciaTipsport recenzie: Tipsport aplikáciaTipsport recenzie: Tipsport aplikácia

Platobné metódy – Tipsport recenzie: 4/5

U stávkovej kancelárie Tipsport je možno uskutočniť vklad prostredníctvom:

  • klasického bankového prevodu
  • vkladov na pobočke
  • platobných kariet a internetových platobných portálov
  • elektronických peňaženiek Skrill a paysafecard

Výbery sa vykonávajú buď osobne alebo prostredníctvom bankových prevodov a internetovej peňaženky Skrill či paysafecard.

Veľkou výhodou stávkovania v Tipsport sk je úplná absencia akýchkoľvek manipulačných poplatkov a poplatkov za vsádzanie pri vsádzaní cez internet. Poplatky sa platia iba pri vsádzaní v kamenných pobočkách. Každý stávkar registrovaný v Tipsport je vlastníkom osobného herného účtu Tipkonto, ktorý je prepojený s Tipkartou. Zostatok na tomto účte je možno pohodlne využívať, ako pri vsádzaní na internete, tak pri vsádzaní na pobočkách.

Náš názor: Vďaka absencii manipulačných poplatkov a veľkému výberu možností vkladu a výplaty peňazí si Tipsport zaslúži najlepšie hodnotenie.

Tipsport ponuka – Live stávkovanie a živé prenosy: 4/5

Ponuke live stávok v Tipsport jasne dominuje futbal, hokej, tenis a basketbal. To ale zďaleka neznamená, že by ste u tejto stávkovej kancelárie nenašli i ďalšie športy. Tipsport každý deň ponúka nespočet priamych prenosov z celého sveta. Streamovať je možno kompletnú slovenskú hokejovú extraligu či NHL.

Všetky živé prenosy, ktoré je možno sledovať i na mobilných zariadeniach, sú navyše obohatené o živý chat, kde hráči navzájom komunikujú v reálnom čase a zdieľajú tak medzi sebou všetky úspechy i neúspechy. Tipsport tipovanie live je teda na pomerne vysokej úrovni.

Náš názor: Podpora živého chatu je chutnou čerešničkou na torte, ktorou sú živé prenosy v Tipsport.

Zákaznícka podpora Tipsport SK: 4/5

Zákaznícka podpora stávkovej kancelárie Tipsport je k dispozícii každý deň v týždni od 08:00 do 23:00 na telefónnom čísle +421 41 562 00 91.

Zákazníci sa tiež majú možnosť obrátiť na dve emailové adresy: [email protected] a [email protected]. Priamo na stránkach Tipsport je k dispozícii tiež webový kontaktný formulár.

Náš názor: Uberáme jeden bod za absencii online chatu. Inak nie je čo vytknúť.

Tipsport Recenzie: náš verdikt

Tipsport Recenzia – Čo sa nám páčiTipsport Recenzia – Čo sa nám nepáči
Viac než 500 kamenných pobočiekAbsencia online chatu
Rozsiahla ponuka stávkových kurzovPodmienky pre získanie vstupného bonusu
Vstupný bonus 30€ + 100% až do výšky 4000€Absencia vkladov cez SMS
Natívna mobilná aplikácia

Tipsport je v súčasnej dobe jednotkou na slovenskom trhu a nič nenaznačuje, že by sa táto situácia mala v dohľadnej dobe akokoľvek meniť.

Len málo spoločností obecne je schopných udržať krok s dobou tak dobre ako Tipsport a zároveň sa votrieť do podvedomia fanúšikov športu, ako štedrý sponzor športu na Slovensku.