18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content

Tipsport recenzie: naše názory a postrehy

Tipsport je líder na našom trhu. Vďaka vydaniu skvele optimalizovanej aplikácie pre chytré telefóny a odladenej webovej prezentácii dnes prijíma Tipsport kurzové stávky v obrovskej hodnote.

V rámci Tipsport recenzie vám predstavíme všetko, čo Tipsport ponuka prináša.

Tipsport bonus 4000 € + 20 € zadarmo
Získajte zadarmo 20 €, vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €! Full T&Cs
Tipsport recenzia Naše hodnotenie
 Vstupný bonus 20€ + 100 % vstupný bonus až do maxima 4000€

5/5 ⭐

 Ponuka kurzov  5/5 ⭐
 Výška kurzov  4/5
 Mobilná aplikácia  4/5
 Platobné metódy  4/5
 Zákaznícka podpora  4/5
 Live vsádzanie a živé prenosy  4/5
 Priemerné hodnotenie 4/5
 Registrácia

Tipsport recenzie

Tipsport recenzie – vstupné bonusy: 5/5 ⭐

Každý novo registrovaný hráč obdrží od Tipsportu ihneď 20€, ktoré je možno okamžite využiť na vsádzanie (cez akčný kód TipSport).

Tým hlavným bonusom, ktorý presvedčí každý rok množstvo hráčov o tom, že Tipsport je tou správnou stávkovou kanceláriou, je vstupný bonus až do výšky 4000€. Áno, čítate správne. Až 4000€ iba za vklad. Samozrejmosťou je splnenie vstupných podmienok.

Pokiaľ chcete naozaj získať plný bonus vo výške 4000€, tak je potreba na tiketoch s minimálnym kurzom 4 prestávkovať 10-krát vklad + bonus v priebehu 12 mesiacov od počiatočného vkladu. Je potreba mať na mysli, že sa denne započítava súčet stávok iba do 1 000 eur.

Tipsport po splnení podmienok vypláca finančnú odmenu po častiach, rovnako ako väčšina ostatných stávkových kancelárií.

Náš názor: S tak vysokým bonusom, ako ponúka Tipsport, sa nikde inde nestretnete. Naša Tipsport recenzie túto skutočnosť reflektuje maximálnym možným počtom bodov.

Tipsport recenzie - vstupné bonusy

Tipsport bonus 4000 € + 20 € zadarmo
Získajte zadarmo 20 €, vstupný bonus 4 000 € a kasíno bonus 7 777 €! Full T&Cs

Tipsport ponuka kurzov – Tipsport SK kurzy: 5/5 ⭐

S ponukou kurzov stávkovej kancelárie Tipsport sa môžu porovnávať i tie najväčšie zahraničné stávkové kancelárie, nehovoriac o slovenských stávkových kanceláriách.

Medzi tie najobľúbenejšie športy patrí napríklad futbal, v rámci ktorého si môžete vybrať z veľmi širokej škály dostupných líg či turnajov, či už sa jedná o celosvetovo populárne, tuzemské alebo aj menej vyhľadávané športové udalosti.

Kvalitná je napríklad aj Tipsport ponuka v stávkach na ľadový hokej, taktiež tu môžete nájsť mnoho líg, turnajov aj samotných stávkových príležitostí. To isté možno povedať aj o ponuke športov ako trebárs tenis či basketbal.

Tipsport SK kurzy | Tipsport recenzie

Rovnako ako sesterská stávková kancelária Chance, vypisuje Tipsport i spoločenské Tipsport kurzové stávky. Hráči si môžu vsadiť napríklad na voľby do parlamentu, kurz NBS, výhercu Oskara, prezidentské voľby či voľby okolitých zemí.

Tipsport tiež vydáva vlastné losy, ktoré je možno zakúpiť na ktorejkoľvek z viac ako 500 pobočiek po celom Slovensku.

Pravdepodobne najpopulárnejším stieracím losom je Kráľovská 7, ale ostatné losy, ako je Diamantová 7, Výplata, Kris&Kros, Hráčov klub, Trezor, alebo Buď milionárom majú tiež mnoho verných priaznivcov.

Od roku 2015 Tipsport ponuka obsahuje aj ázijské handicapy. Samozrejmosťou sú Tipsport kurzové stávky na presné sety, kurzové stávky na postup v jednotlivých kolách pri playoff, predĺženie, strelcov gólov, a mnohé ďalšie. Tipsport tipovanie vám teda ponúka široké možnosti.

Náš názor: Skvelá ponuka kurzov robí zo stávkovania v Tipsport radosť.

Výška kurzov – Tipsport recenzie: 4/5

Na hráčoch naozaj nešetrí, či už sa jedná o Tipsport sk kurzy na klasické športy, ako je futbal a ľadový hokej alebo menej populárne športy, ako je volejbal a softball. Tipsport tipovanie je teda výhodné aj v tejto oblasti.

Náš názor: Výhodné kurzy patria k Tipsportu odjakživa a určite to tak bude i naďalej.

Mobilná aplikácia – Tipsport recenzie: 4/5

Ako leader na poli mobilného stávkovania sa Tipsport môže pyšniť modernými, natívnymi aplikáciami pre Android a iOS. Tieto aplikácie umožňujú pohodlné stávkovanie a sledovanie práve prebiehajúcich zápasov doslova odkiaľkoľvek.

Aplikácia obsahuje mimo iného tiež:

  • archív výsledkov zápasov
  • predzápasové stávkovanie
  • storno stávok
  • zobrazenie histórie stávkovania a transakcií a mnoho ďalšieho

Majitelia ostatných telefónov a mobilných zariadení sa môžu spoľahnúť na mobilnú verziu regulárnych stránok, ktorá je dostupná na adrese m.tipsport.sk. Táto verzia obsahuje všetko, čo je k dispozícii hráčom, ktorí vstupujú cez osobné počítače.

Náš názor: Natívne mobilné aplikácie považujeme v dnešnej dobe za samozrejmosť a Tipsport sa v tomto ohľade ukázal byť leaderom na slovenskom trhu a udavačom smeru, ktorým sa ostatní snažia ísť.

Tipsport recenzie: Tipsport aplikácia Tipsport recenzie: Tipsport aplikácia Tipsport recenzie: Tipsport aplikácia

Platobné metódy – Tipsport recenzie: 4/5

U stávkovej kancelárie Tipsport je možno uskutočniť vklad prostredníctvom:

  • klasického bankového prevodu
  • vkladov na pobočke
  • platobných kariet a internetových platobných portálov
  • elektronických peňaženiek Skrill a paysafecard

Výbery sa vykonávajú buď osobne alebo prostredníctvom bankových prevodov a internetovej peňaženky Skrill či paysafecard.

Veľkou výhodou stávkovania v Tipsport sk je úplná absencia akýchkoľvek manipulačných poplatkov a poplatkov za vsádzanie pri vsádzaní cez internet. Poplatky sa platia iba pri vsádzaní v kamenných pobočkách. Každý stávkar registrovaný v Tipsport je vlastníkom osobného herného účtu Tipkonto, ktorý je prepojený s Tipkartou. Zostatok na tomto účte je možno pohodlne využívať, ako pri vsádzaní na internete, tak pri vsádzaní na pobočkách.

Náš názor: Vďaka absencii manipulačných poplatkov a veľkému výberu možností vkladu a výplaty peňazí si Tipsport zaslúži najlepšie hodnotenie.

Tipsport ponuka – Live stávkovanie a živé prenosy: 4/5

Ponuke live stávok v Tipsport jasne dominuje futbal, hokej, tenis a basketbal. To ale zďaleka neznamená, že by ste u tejto stávkovej kancelárie nenašli i ďalšie športy. Tipsport každý deň ponúka nespočet priamych prenosov z celého sveta. Streamovať je možno kompletnú slovenskú hokejovú extraligu či NHL.

Všetky živé prenosy, ktoré je možno sledovať i na mobilných zariadeniach, sú navyše obohatené o živý chat, kde hráči navzájom komunikujú v reálnom čase a zdieľajú tak medzi sebou všetky úspechy i neúspechy. Tipsport tipovanie live je teda na pomerne vysokej úrovni.

Náš názor: Podpora živého chatu je chutnou čerešničkou na torte, ktorou sú živé prenosy v Tipsport.

Zákaznícka podpora Tipsport SK: 4/5

Zákaznícka podpora stávkovej kancelárie Tipsport je k dispozícii každý deň v týždni od 08:00 do 23:00 na telefónnom čísle +421 41 562 00 91.

Zákazníci sa tiež majú možnosť obrátiť na dve emailové adresy: [email protected] a [email protected]. Priamo na stránkach Tipsport je k dispozícii tiež webový kontaktný formulár.

Náš názor: Uberáme jeden bod za absencii online chatu. Inak nie je čo vytknúť.

Tipsport Recenzie: náš verdikt

Tipsport Recenzia – Čo sa nám páči Tipsport Recenzia – Čo sa nám nepáči
Viac než 500 kamenných pobočiek

Rozsiahla ponuka stávkových kurzov

Vstupný bonus 20€ + 100% až do výšky 4000€

Natívna mobilná aplikácia

Absencia online chatu

Podmienky pre získanie vstupného bonusu

Absencia vkladov cez SMS

Tipsport je v súčasnej dobe jednotkou na slovenskom trhu a nič nenaznačuje, že by sa táto situácia mala v dohľadnej dobe akokoľvek meniť.

Len málo spoločností obecne je schopných udržať krok s dobou tak dobre ako Tipsport a zároveň sa votrieť do podvedomia fanúšikov športu, ako štedrý sponzor športu na Slovensku.